Zrádci v talárech, prolomení Benešových dekretů a Milion z chlívku

Autor: Admin

Těch 360.000 Čechů, Moravanů, Slezanů a Slováků, co padli, nebo byli umučeni v době okupace ČSR nacistickým Německem, se musí obracet v hrobě. Senáty Okresního soudu v Semilech a poté Krajského soudu v Hradci Králové, na ně vyplivly jedovatou slinu. Nepřímo tím potvrdily všeobecné mínění občanů ČR o prohnilé české justici.

Včera, 18.6.2019 krajský soud v Hradci Králové přiřknul německé občance Kämmerlandr vdově po Fours de Walderode, který v letech 1941-1945 narukoval do armády Wehrmachtu, majetek na území ČESKÉ REPUBLIKY. V minimální hodnotě 3.000.000.000 korun!

Karl Des Fours Walderode, přestože byl šlechtic, sloužil od roku 1941 do roku 1943 v řadách Wehrmachtu. Od 5. září 1941 byl totiž příslušníkem německé vojenské tlumočnické čety, ovšem později byl přeložen na Abwehrstelle Prag (nacistická vojenská rozvědka) jako překladatel. Abwehrstelle Prag byla Říšským kancléřstvím po atentátu na Reinharda Heydricha pověřena vytipováním cílů pro německou odvetu proto českému národu, což vedlo k vytipování Lidic a Ležáků, přičemž pro komunikaci s českým obyvatelstvem během Heydrichiády potřebovalo Gestapo a Abwehrstelle stovky tlumočníků pro tlumočení rozsudků poprav, tlumočení při výsleších Abwehrstelle přímo v její protektorátní centrále v Praze, která nejen vyslýchala parašutisty z Anglie, ale dokonce stála i za realizací vyhlazení Lidic a Ležáků.

A teď si představte tu vlastizradu českých soudců, zrádců českého národa v talárech, kdy podle českých soudů už v roce 2019 nelze na službu ve Wehrmachtu za II. sv. války pohlížet jako na nepřátelskou činnost proti českému národu. A dokonce už ani na službu v nacistické vojenské tajné službě, která rozbíjela na území Protektorátu český odboj.

Semilský soud tak vyslal signál, že kdokoliv, kdo sloužil ve Wehrmachtu a po 70 letech již neexistují svědci, kteří by potvrdili, že dotyčný střílel české občany, ať už v uniformách, anebo civilisty, tak prostě jenom plnil svoji brannou povinnost vůči Wehrmachtu a ničeho se proti Československu nedopustil. Potom se prý tedy Benešovy dekrety na takovou osobu nevztahují a má nárok na vrácení majetků. Tohle je vlastizrada, dámy a pánové. Český soud zrádcovsky rozhodl, že vdova po vojákovi Wehrmachtu, který tlumočil nacistickým vyšetřovatelům Abwehrstelle, má nárok na vrácení majetků v ČR ve výší 3 miliard korun. Sudetští Němci triumfují a jásají.

Není jasné, jestli jde o shodu náhod, anebo je to symbol, kterým česká justiční mafie plive do tváře českého národa, ale právě včera, 18. června 2019 to bylo přesně 77. let poté, co německé jednotky SS obklíčily v Praze kostel sv. Cyrila a Metoděje a po dlouhém obléhání a po proniknutí do kostela pozabíjeli československé parašutisty, kteří se tam ukrývali v rámci operace Anthropoid poté, co provedli atentát na říšského zastupujícího protektora a generála policie Reinharda Heydricha.

Rozsudek v kauze Walderode padl v dopoledních hodinách, tedy v tom samém čase, kdy přesně před 77 lety českoslovenští parašutisté bojovali o svůj život. Mám silný pocit, že nejde o náhodu, je to vzkaz a symbol vyslaný českému národu, že končí jeho etapa vlastní existence. Rusové odešli, už není nikdo, kdo by bránil a hájil existenci slovanského národa uprostřed Střední Evropy v sousedství s Německem.

Pamatujete si před zhruba dvěma týdny, jaký skandál vypukl kvůli tomu, že ruská Duma chce ruským vojákům z roku 1968 udělit veteránské statusy pro zvýšení výsluhových důchodů? Pamatujete si, že i SPD kvůli tomu křičela, a dokonce i Miloš Zeman si pozval ruského velvyslance na kobereček? A přitom šlo o rozhodnutí ruské Dumy, týkalo se ruských vojáků, ruských výsluh, ruských důchodů, nemělo to nic společného s Českou republikou. Když ale české soudy prolomí Benešovy dekrety a prohlásí, že služba německého šlechtice v řadách Wehrmachtu a nacistické vojenské rozvědky Abwehrstelle není na překážku vrácení majetků, tak všichni politici a média v ČR mlčí, včetně KSČM, kde jsem našel jediný příspěvek poslance Grospiče, jenž na pěti řádcích k tomu napsal vyjádření.

Nikdo nepřistoupí k tomu, aby byl vydán podnět k rozpuštění soudů a pozastavení činnosti soudů v ČR z důvodů národní bezpečnosti, kdy soudy porušují základní pilíře poválečného uspořádání v Evropě tím, že provádí nezákonný a protiústavní proces abolice Benešových dekretů, což je proces vlastizrady. Je to rozvracení České republiky z pozice soudců v talárech. Já se toho již asi nedožiji, ale věřím, že přijde doba, kdy se tito zrádci z justiční mafie dočkají spravedlivého trestu. Včetně bývalého ministra vnitra Rumla, který má hlavní podíl na soudním výsledku tím, že v době svého ministrování, zcela protiprávně věnoval knížeti Walderode české občanství, ačkoliv si zajisté byl vědom jeho minulosti za okupace.

Video: Prolomení Benešových dekrétů

A jak to souvisí s Milion z chlívku?

Souvísí a hodně. Německo vede proti ČR tajné rozvratné operace! Milion chvilek je součástí těchto operací! Operace proti ČR osobně řídí německý ministr vnitra Horst Seehofer! Cílem operací je odstranit Benešovy, a v Polsku, které teprve přijde na řadu Bierutovy dekrety!

V dubnu 2017 se o tom radili signatáři Milionu chvilek Rouček(ČSSD), Papoušek (KDU-ČSL), Matějka (ÚsTR), Kabátová a další na poradě s hlavním ideologem Německých podvratných operací proti ČR Tilmanem Asmusem Fischerem a vedoucí pracovnicí ČT Bárou Procházkovou!

Okamžitě po skončení školení začal útok na Andreje Babiše, a už 5.5.2017 byl odvoláván z funkce ministra financí! Od té doby útok pokračuje na plné obrátky. V Německu od srpna 2018 do června 2019 probíhaly pod vedením významných vládních politiků školení – Jak odstranit Benešovy dekrety a Bierutovy dekrety! Do akcí je zapojena armáda vyškolených kolaborantů!

Mají být doslova odstranění z politiky Václav Klaus, Jaroslaw Kaczynski (polský prezident) a všichni vlastenecky smíšlející politici. Ty definovalo hnutí Milion chvilek jako Klause, Babiše, Zemana, Foldynu (ČSSD), Okamuru. (Všimněte si, že z KSČM, jejíž politika je pro ně natolik neškodná, že tam nefiguruje z KSČM žádné jméno).

V podstatě probíhá tajný rozvratný útok jednoho státu NATO na další státy NATO s cílem rozvrátit jejich národnostní a ekonomickou základnu. Cílem útoku, je donutit Česko, Polsko, Slovensko a Maďarsko, aby přestaly klást odpor Novému evropskému řádu, přijímaly na své území imigranty a vytvořili levnou výrobní základnu pro Německý průmysl!

Pokud máte zájem, můžete si další podrobnosti poslechnout z audio nahrávka níže. (K zobrazení a poslechu, je nutné mít v PC nainstalovánou Javu a Adobe Flash Player). Kdo to nemá může jít na Trubku – https://youtu.be/lhZK5yqGjYU .

Použité zdroje: Vlastní text, AE News, Youtube.