Zpětná vazba – příspěvek z diskuse

Vložil: Admin

Poznámka na úvod: Na webu Nová Republika, byl publikován článek s názvem „S komuisty, Babišem a Okamurou se nemluví“. Zajímavý článek, ale jelikož jsem ho již našel na dalších třech webech, nechtěl jsem ho tapetovat i zde. Ale zaujal mě tam jeden diskusní příspěvek, kde neznámý čtenář, takovým tím „chlapským“ slovem, velmi přesně vystihl politickou i občanskou atmosféru, v které momentálně žijeme. Posuďte sami přečtením příspěvku:

Jedna skutečnost je na tom všem nejzajímavější – v článku se popisuje řada evidentních prasečin, jak si mnohá prasata a svině ( nadlidi) pomáhají k majetku okrádáním občanů, jejich morálním devastováním, lichvou, zadlužováním, distribucí drog, prodejem šmejdů a obecným oblbováním- proč všechny tyto zmrdoviny vlády, které tady vládly NEZAKÁZALY???

Proč se poté, co si odhlasovali svoje obrovské platy, zabývají zásadně jen píčovinama, co kdo řekl, nebo neřekl, výrokama toho a onoho a zač by se měl veřejně omluvit, děsná dramata na úrovni vlády se odehrávala v mediální rovině máváním tibetskou vlajkou a posraným dalajlámou, posraným Brady a medailemi, posraným čapím hnízdem a podobnými krávovinami, které občany vůbec nemusí zajímat, a taky nezajímají.

Všechno se soustředí pouze na ideologická gesta, házení hovny na „komunisty“ ovšem na ty, kteří si převlékli účelově kabáty v roce 1989 se hovna nelepí (tak na které se vlastně nadává?) – a teď to přijde… všechno – úplně všechno svinstvo páchané na lidech, které nechává vláda vykořisťovat zbohatlíky, lotry, zlodějskými firmami všeho druhu, a nezakáže to, odůvodňuje tím, že „soukromníkovi nelze poroučet“ a bla bla blaf“..

Nechali zemřít padesát lidí, než šlápli na krk lotrům s pančovaným alkoholem (o čemž se dávno vědělo) a jak tedy je možné, že do kouření v hospodách kušnit můžou?

Jak je možné, že do toho šli, i když věděli, že likvidují soukromníkům všechny malé obecní a vesnické hospody 4. kategorie, kam se chodí kecat, chlastat, hrát karty a kouřit, a kam nekuřáci s „rodinami na oběd“ na sto pro nechodí? NE! Udělali to proto, že jsou to šmejdi, lotři a lumpové, nejtvrdšího kalibru, kteří jen lžou a cosi předstírají, a hrají divadlo. Proč kurva předstírají, že jim jde zákazem kouření o „zdraví lidí“, protože kdyby o to šlo, zakázali by výrobu a prodej cigaret, ale naopak, zdražováním tohoto „škodlivého tovaru“ nekřesťansky hrabou??? Proč to šílené pokrytectví a šílená demagogie? Co si o lidech myslí?

Zprivatizováním zdravotnictví prokázali jednoznačně, že na nějaké zdraví občanů totálně – ale totálně serou! Tak proč kurva všechno to hnusné pokrytectví, kterým si z lidí dělají akorát prdel, a proč jim to lidi boha jeho žerou?

A proč nechá vláda naše media psát a publikovat veřejně jakoukoliv prasárnu a lež, která kohokoliv napadne, a může s tím veřejně vlézt na internet? Proč musíme žít v tomhle svinstvu?

Za tři týdny budou Vánoce – a podívejte se na tu ubohost – na všechny ty články všude! Jen prasečí politika, odporná divadýlka, tragedie, zabíjení, válka – strašení lidí non plus ultra! Proč mají naše matky, babičky, a ženy péci cukroví a věnovat se přípravě Vánoc, když blbí chlapi napříč blbochlapským spektrem jen dřepí u počítačů a píšou nebo čtenářsky konzumujou strašidelný, výhrůžný, nebo sprostý a oplzlý články?

Do roku 1989 jsme jako celá společnost NEŽILI v takovým svinstvu! Ať si tady vládl kdokoliv – tohohle svinstva, demagogií a sprostých manipulací jsme byli ušetřeni.