Co znamená souběh čísla 12 ve vztahu k úplňku měsíce? Chce nám snad měsíc něco naznačit, nebo je to jen náhoda?

Poslední úplněk měsíce byl 12.12. v 12 hodin, 12 minut, (ET USA – Washington) a ku podivu přesně 6.666 dnů od pádu dvojčat 11.09.2001.

Autor: Michael Snyder

Před několika dny téměř nikdo neslyšel o „varování 12/12“, ale nyní internet bzučí spoustou spekulací o tom, co by to mohlo znamenat. 12. prosince přesně ve 12:12 východního času (USA) jsme byli svědky posledního úplňku celé této dekády. Existuje jen jedna z 691.920 šancí, že poslední úplněk v této dekádě se vyskytl přesně na minutu v tomto čase. A mnozí také poukázali na to, že když sečteme jednotlivé číslice „2019“ dostaneme opět číslo 12. Pokud chceme, můžeme věřit, že tohle všechno je jen nějaká velká náhoda, ale mnoho lidí je dost vyděšených.

Navíc k tomuto výskytu čísel přibyla další podivnost, že se vše odehrálo přesně 6.666 dnů ode dne pádu mrakodrapů v New Yourku 11. září 2001.

Pokud si kliknete na timeanddate.com, najdete tam praktickou kalkulačku, která vám umožní okamžitě vypočítat počet dní mezi dvěma konkrétními daty.

Před chvilkou jsem vložil jako datum začátku 11.9.2001 a jako datum konce 12.12.2019, což mi přineslo výsledek přesně 6.666 dní.

Není to divné?

A samozřejmě když sečtete dvě šestky dostanete opět 12, takže sčítání číslic v tomto časovém rozpětí nám dává číslo 12 ještě dvakrát.

Jak jsem posledně varoval, nevím, jaký význam to všechno může mít. Je však zajímavé poznamenat, že k tomuto mimořádně zajímavému souběhu čísel došlo pouze ve východním časovém pásmu USA. A to se stalo právě v době, kdy se ve Washingtonu začíná debata o článcích obžaloby prezidenta Trumpa.

Je možné, že se někdo snaží zdůraznit skutečnost, že se jedná o naprosto kritický okamžik americké historie? Když se blížil úplněk, hlavní zpravodajské zdroje po celém světě o tom publikovaly komentáře. Například následující pochází z Daily Mail

Poslední úplněk měsíce této dekády dosáhne svého vrcholu na noční obloze, přesně v čase 12:12 hodin na východě Spojených států, což zajisté potěší numerology. Zatímco pouze východní Spojené státy budou mít takový pozoruhodný čas a datum pro lunární vrchol, úplněk bude po celém světě „jasný a viditelný“.

Podle NASA je to vhodná doba roku, kdy je možné sledovat a případně fotografovat úplněk, protože je naproti nízkému slunci.

A netřeba říkat, že Twitter bzučel spoustou chvění o tomto velmi podivném úplňku.

Zde je několik příkladů…

– Nick Hinton : Poslední úplněk v tomto desetiletí vyvrcholí 12/12 ve 12:12. Je za tím nějaký význam nebo je to jen super náhoda?

  • RepentantSinner : Zajímavá skutečnost: Úplněk nastane 12. prosince v 12:12 ET. 12. V Strongově shodě číslo 1212 odkazuje na řecké slovo délos, což znamená „jasný, zjevný“. Věřím, že se chystáme dozvědět něco velmi zajímavého.
  • Pamela Denise Smith : FASCINUJÍCÍ !!! Podle Bible jsou Boží ustanovování stanovena nebeskými svítícími, které určil. Navíc „dvanáct“ je biblické číslo pro kmeny, rodinu a vládu.
  • Ken Kruger : Pokouší se nám Bůh něco říct tím, že nám poskytne „dlouhou noc“ úplněk 12. dne dvanáctého měsíce přesně v 12:12?

Úplněk, který se stane v prosinci, se nazývá „studený měsíc“, protože se blíží zima a „dlouhý noční měsíc“, protože se obvykle nestane příliš daleko od zimního slunovratu.

A mnoho z nich také zjistilo, že tento velmi neobvyklý úplněk se objevil jen jeden den před „pátkem 13-tého“.

Ale pokud má tento poslední úplněk nějaký zvláštní význam, pak to má něco společného s číslem 12.

Když pomyslím na číslo 12, první věc, která mi přijde na mysl, je půlnoc. Když někdo řekne „hodiny udeří 12“, víte přesně o čem mluví. A tato věta s sebou nese konotaci, že čas vypršel. Už od útlého věku nás Popelka a další pohádky učí, že na slově půlnoc je něco velmi zvláštního, a je to koncept, který se nyní v naší kultuře hluboce zakořenil.

Mnozí z nás po dlouhou dobu cítili, že žijeme v „11. hodině“. Neustále varujeme Ameriku o tom, co je před námi, pokud nezměníme kurz, ale národ pokračuje v závodě po cestě vedoucí k národní sebevraždě.

Možné také je, že se nám někdo snaží říci, že se náš čas krátí, nebo se už vyčerpal úplně?

Nevím.

Možná všechna tato čísla jsou jen nějaká obrovská náhoda a vůbec nic neznamenají.

Ale pokud je to obrovská náhoda, je to docela monstrum.

Právě teď lidé na celém světě mluví o obrovském znamení na obloze, kterému jsme právě byli svědky, a existuje obrovské množství spekulací o tom, co by to mohlo znamenat.

Nemám pro vás žádné spolehlivé odpovědi, ale nebojím se položit další otázky.

Originál zdroj: The Economic collapse
Překlad: Administrátor TOP-CZ