Zláštní zpráva – je premiér (v demisi) Babiš skutečně na dovolené?

1
154

Praha 01.dubna 2018
Vložil: Admin

Na sociálních sítích běží „reklamní video“, v kterém premiér, (v demisi) Andrej Babiš, sděluje veřejnosti, že se rozhodl, i s rodinkou, strávit čtyři velikonoční volné dny na dovolené někde v teplích krajích. Na video se můžete podívat níže:

Jenomže skutečnost je diametrálně odlišná. Jak zjistil náš vysoce investigativní zpravodajec Milan Všechnoznal, díky jeho vynikajícím kontaktům s kriminální policii ČR, náš premiér není jen v demisi a rozhodně není na dovolené někde v teplých krajinách. Náš zpravodaj vypátral, že u kriminálky, která vyšetřuje kauzu „Čapí hnízdo“, došlo k výměně vyšetřovatele a nový vyšetřovatel nezaváhal ani minutu a požádal, cestou státního zástupce, soud o uvalení vazby na premiéra (v demisi) Babiše. Ku podivu soud žádost vyšetřovatele akceptoval a tak se pan Babiš, místso na dovolené, momentálně nachází ve vazební věznici. Našemu investigativnímu zpravodaji se podařil i husarský kousek, když tajně mobilem pořídil fotografií zadrženého premiéra (nyní místo v demisi, v base), zrovinka, když vycházel z cely na procházku.

babis

Jak sami vidíte přátelé, celé video bylo nahráno jen na uklidnění veřejnosti, protože vznikly obavy, že by, zejména voliči ANO a další příznivci, mohli vyvolat výtržnosti, což by zcela jistě narušilo klid a mír ostatních občanů, jež si chtějí v pohodě užít velikonoční svátky.

V „Pražské kavárně“ se ihned sešel celý „demokratický blok“ pod vedením nejlepšího ministra financí všech dob a jak jsme byli informování, ve věšech marketech v okolí, byly naprosto vyprodány všechny zásoby šampaňského vína.

hr

1. apríl skončil a moje přání se bohužel nestalo realitou. Takže mi nezbývá, než se omluvit všem čtenářům za tento malý aprílový žertík. Přejí všem hezké jarní dny.

1 COMMENT

Comments are closed.