A je to zde! Další dezinformace potvrzená. Bombastický plán WHO na globální digitální očkovací pasy financovaný Billem Gatesem a Rockefellerovou nadací.

Autor: Jamie White, 10. září 2021

Světová zdravotnická organizace (WHO) zveřejnila návrh podporovaný dvěma významnými globalistickými organizacemi, který slouží jako plán pro vlády k zavedení celosvětového systému ověřování očkovacích pasů.

Alex Jones ve videu rozebírá dokument WHO:

 

Dokument s názvem „Digitální dokumentace certifikátů COVID-19: a Rockefellerovy nadace, popisuje technický návod pro vlády k zavedení programu, který má zavést celosvětový digitální průkaz totožnosti – samozřejmě ve jménu COVID.

Tento dokument stanoví přístup k vytvoření podepsané digitální verze záznamu o očkování pro COVID-19 na základě základního souboru klíčových informací, které mají být zaznamenány, a přístup k digitálnímu podpisu. Dokument využívá stávající volné a otevřené standardy a vychází z etických zásad, případů použití a požadavků na digitální dokumentaci certifikátů COVID-19. Očkovací status (DDCC:VS).

Tento dokument je proto softwarově agnostický a poskytuje členským státům výchozí bod pro návrh, vývoj a zavedení řešení DDCC:VS pro vnitrostátní použití v libovolném formátu, který nejlépe vyhovuje jejich potřebám (např. papírová karta s jednorozměrným [1D] čárovým kódem nebo samolepkami s QR kódem, nebo plně funkční aplikace pro chytré telefony vyvinutá na mezinárodní nebo místní úrovni).

Klik na obrázek pro vyšší rozlišeníKlik na obrázek pro vyšší rozlišení.

Primární cílovou skupinou tohoto dokumentu jsou vnitrostátní orgány, které mají za úkol vytvořit nebo dohlížet na vývoj řešení digitálního očkovacího průkazu pro COVID-19. Dokument může být užitečný také pro vládní partnery, jako jsou místní podniky, mezinárodní organizace, nevládní organizace a obchodní sdružení, od kterých může být požadována podpora členských států při vývoji nebo zavádění řešení DDCC:VS.

DDCC:VS je určen pro použití ve školách, v zaměstnání, při mezinárodních cestách a pro iniciativy zaměřené na vyhledávání kontaktů.

V dokumentu je také uvedena jeho navrhovaná šablona očkovacího pasu, na jejíž přední straně je uveden QR kód, ale dále v aplikaci jsou uvedeny osobní údaje o počtu obdržených vakcín.

figure a11

Podobný projekt očkovacího pasu s názvem CommonPass, na kterém se již dávno pracuje, podporuje také Rockefellerova nadace a Světové ekonomické fórum (WEF).

 

Je pozoruhodné, že jediné skupiny, které aktivně prosazují globální očkovací pasy, jsou zároveň hlavními zastánci takzvaného Velkého resetu, posthumánního plánu, který nastínil zakladatel WEF Klaus Schwab a jehož cílem je deindustrializace Západu, zrušení soukromého vlastnictví, zavedení biometrického dohledu a přechod lidstva na stravu založenou na broucích ve jménu boje proti změně klimatu.

Celý dokument WHO v angličtině si můžete přečíst, nebo stáhnout ZDE.  Dal jsem si práci a první část přeložil do češtiny. Můžete se na něj podívaz také ve formátu PDF  ZDE. Bohužel celý dokument má 144 stránek a není v mých silách to celé přeložit do češtiny.

Originál článku: Global Research
Překlad a titulky: Admin Nekorektní TOP-CZ
Úvodní obrázek: Children’s Health Defense.

*****

 Související stránky:

Nový stav segregace: Očkovací pasy jsou jen začátek
Evropské plány pro „očkovací pasy“ byly zpracovány 20 měsíců před pandemií. Náhoda?
Nový „Normál“, fáze 2
Bill Gates, očkování, mikročipy a patent 060606
Hromadné sledování pomoci imunitních pasů COVI-PASS, již bude zavedeno v 15 zemích
Pandemie Coronavirus COVID-19. Skutečným nebezpečím je „Agenda ID2020“

podpora2