Zatímco se COVID hroutí, už připravují další „pandemii“ – dva články za sebou, plus dvě videa

Autor: Kit Knightly, 12. února 2022

Koronavirus možná zmizí, ale vakcíny s mRNA tu zůstanou, od rakoviny po AIDS.

Příběh o Covid19 je rozbit, tato bitva již skončila. Ano, stále existují kapsy symbolického odporu, malá bojující náměstíčka, která ještě nejsou připravena vzdát se ducha, ale z větší části to establishment nechává plavat. Jeden stát, za druhým a další pomalu následují.

Zdá se, že každý týden se ve zprávách objeví nějaký nový „odborník“, který poslední dva roky předpovídal, že všichni zemřeme, a tvrdí, že bychom měli léčit Covid jako chřipku.

Ale to, že se Covidu polevilo, ještě neznamená, že agenda, která za ním stojí, je pryč. To zdaleka ne.

Ve skutečnosti, i když se snaží tuto pandemii hodit do mělkého hrobu, už připravují veřejnost na další zdravotní strašák – AIDS.

V prosinci Joe Biden prohlásil, že cílem jeho administrativy je „ukončit epidemii HIV/AIDS do roku 2030„. Podobná kampaň, zahájená ve Velké Británii ve stejnou dobu, používá přesně stejnou frázi, slovo od slova.

Minulý týden se najednou objevila zpráva, že v Evropě koluje „nová varianta“ viru HIV, která je údajně „virulentnější“, „přenosnější“ a „rychleji přechází v AIDS„.

Současně se v novinách objevují zprávy, že poprvé po letech se častěji nakazí virem HIV heterosexuálové než homosexuálové a že jsou daleko více ohroženi AIDS, protože jsou diagnostikováni pozdě.

Na základě této „zprávy“ se v názorovém článku deníku Guardian píše, že potřebujeme „novou strategii“ pro boj s AIDS.

V návaznosti na tuto novou vlnu strachu se objevuje výzva, aby se každý nechal co nejdříve testovat na AIDS, a to jak politici, tak celebrity a všichni ostatní.

V čele této kampaně stojí princ Harry, který ve videu, jež se objevilo v tisku vyvolalo ducha jeho matky princezny Diany, zdůraznil, že všichni máme „povinnost“ nechat se testovat na HIV, „aby ostatní lidé byli v bezpečí“, a přirovnal to k epidemii COVID.

Poznejte svůj stav,“ říká se ve videu. Což bude pravděpodobně v blízké budoucnosti hashtag. (Právě jsem to zkontroloval a vlastně už to tak je)

V tomhle případě se jim opravdu daří. I když problém a reakce ještě sotva vyšly z fáze výzkumu a vývoje, už mluví o řešení.

Hádejte, co to je?

Když řeknete „další mRNA vakcína„, budete mit na 100% pravdu.

Vskutku překvapivou shodou okolností zahájila společnosti Moderna klinické zkoušky  nové vakcíny proti HIV. Ano, společnost Moderna se zřejmě poučila z výroby své uspěchané vakcíny Covid, která nefunguje, natolik, že už vyrábí vakcínu proti HIV, která, jak doufají, bude stejně „bezpečná a účinná„.

Každopádně se všichni připravte do fronty na injekci proti AIDS. A nejspíše taky na tu proti rakovině. Bitva o kovidy možná pomalu končí, ale válka o „vakcíny“ proti mRNA možná teprve začíná.

Pokračování v dalším článku z dalšího dne.

Ačkoli každá „krize veřejného zdraví“ přináší velkým farmaceutickým firmám velké peníze, za „novou variantou AIDS“ možná stojí víc než jen chamtivost.

Stručně řečeno, testovací kampaně a vládní sliby „ukončit epidemii COVID“ doprovázely zprávy o možné děsivé „nové variantě“. Nebudeme ji znovu podrobně popisovat, můžete si ji přečíst zde.

Náš článek zdůvodnil, že se pravděpodobně jedná pouze o hru, která má lidi vyděsit a prodat spoustu „vakcín“ mRNA a i když to je určitě jeden z faktorů, další výzkum ukázal další možné úhly pohledu na tento příběh.

Ačkoli není dostatek informací k vytvoření jakýchkoli definitivních závěrů, je třeba si položit několik velmi zajímavých otázek a zvážit několik teorií.

Za prvé, existuje myšlenka, že „nová děsivá varianta AIDS“ není jen přízrakem používaným k prodeji vakcín, jak se vždy zdálo, že byl COVID, ale že by ve skutečnosti mohla být zástěrkou pro nemoci a zranění způsobená samotnými vakcínami.

Studie z října 2021, publikovaná v časopise Lancet zjistila, že v průběhu času klesla účinnost „vakcín“ Covid pod nulu, což znamená, že očkovaná osoba měla nakonec větší pravděpodobnost, že dostane „Covid“, než osoba neočkovaná.

Američtí lékaři z Frontline spekulují, že vakcíny by mohly mít ještě širší účinky na imunitní systém a vyvolat takzvaný syndrom získaného selhání imunity  „VAIDS„.

 

V současné době neexistují žádné přesvědčivé důkazy, které by tuto teorii potvrzovaly, ale pokud mají pravdu, mohly by onemocnět miliony a miliony lidí, a to již brzy.

Již jsme se setkali s množstvím předpovědí o nárůstu počtu mrtvic a infarktů, přičemž všechny tyto příčiny jsou do značné míry jiné než očkování. Obviňováno bylo vše od zvýšených cen energií až po deprese související s uzamčením.

To se rozhodně jeví jako preventivní krytí zadku. A tato „nová varianta“ AIDS by mohla být stejná. Pokud „vakcínyCovid způsobují u milionů lidí náhlou dysfunkci imunitního systému Antibody Dependent Enhancement, (ADE)  nebo nějaké na protilátkách závislé posílení, je „nebezpečnější nový kmen AIDS“ docela dobrá zástěrka, nemyslíte?

Opět nemáme žádné přímé důkazy, že by tomu tak bylo, ale je to jistě možné.

V říjnu 2020 jedna skupina vědců, citováno v časopise Forbes, varovala, že jakákoli potenciální „vakcínaCovid by mohla zvýšit riziko nákazy virem HIV.

Jeden z mála opuštěných kandidátů na vakcínu Covid z Queenslandské univerzity ve skutečnosti použil protein z viru HIV jako „molekulární svorku“, která spojuje jejich umělé bílkoviny s hroty, tvrdili vědci. Tato potenciální „vakcína“ byla zřejmě vyřazena poté, co testované subjekty vrátily „falešně pozitivní“ výsledky testů na HIV

Nechci se zde (ani v komentářích) pouštět do debaty o AIDS/HIV – ale ať už se k této otázce stavíte jakkoli, musíte uznat, že se zde děje něco potenciálně velmi podivného.

 

Ještě jeden fakt, který je třeba vzít v úvahu a sice osobu: Luca Montagniera, jrnž byl virologem, který v roce 2008 získal Nobelovu cenu za svou práci o HIV, opakovaně vystupoval proti vakcínám a prohlásil, že podle jeho názoru vykazují proteiny hrotu podobnost s HIV. A minulý týden zemřel. Bylo mu 89 let a statisticky je pravděpodobnější, že když se dožijete 89 let, zemřete, než že se dožijete 90 let, ale přesto je to zvláštní načasování.

Je to ozvěna úmrtí Dr. Karyho Mullise, Nobelovou cenou oceněného vynálezce PCR, který zemřel koncem roku 2019, jen několik měsíců před tím, než měl být jeho vynález zneužit k prodeji falešné pandemie.

OffGuardian vždy zastával názor, že je třeba se vyhýbat panikářství, dokud není na 100 %  opodstatněné, že „ach, děsivý kovid!“ a „ach, děsivé vakcíny!“, ačkoli se zdají být v rozporu, mohou nakonec sloužit stejnému příběhu.

To platí například pro linii „vakcíny mohou vytvářet nové varianty“, která, ačkoli se zdála být v rozporu s linií establishmentu, ji nenápadně posilovala tím, že tvrdila, že existuje určitá nemoc zvaná „covid“ a představuje nebezpečí pro veřejnost.

Věříme však také v poskytování všech informací a nikdy neodmítáme žádný názor nebo postoj, pokud pro něj existují nějaké důkazy, a v této otázce je rozhodně třeba klást si otázky.

Testy na HIV a „vakcíny“ proti AIDS budou v budoucnu téměř jistě znamenat velké peníze, ale je možné, že se objeví ještě něco horšího. Musíme si počkat a uvidíme.

Ale co si myslíte vy?

 1. Je nový strach z AIDS skutečný? Nebo další Covidova falešná válka?
 2. Může jít o zakrytí škod souvisejících s očkováním?
 3. Pokud ano, je to záměr, nebo náhodný důsledek?
 4. Budou tlačit na další testování? Proč?
 5. Je „screening AIDS“ způsobem monitorování obrovského experimentu?

Svůj názor můžete vyjádřit v komentáři. Komentáře na tomto webu jsou volně přípustné i bez jakékoliv registrace.

Originál obou článku a úvodního obrázku: OffGuardian
Překlad a titulky v druhém videu: Admin Nekorektní TOP-CZ
Originál prvního videa Rumble

podpora2

8 KOMENTÁŘE

 1. Princ Harry: … zdůraznil, že všichni máme „povinnost“ nechat se testovat na HIV, „aby ostatní lidé byli v bezpečí“. Už je to tu zas: ta největší sviňárna se zabalí do toho nejušlechtilejšího hávu – a vydírání může začít.
  Přitom nikdo neví jak tyto bio mechanismy fungují. A lidé, kteří to vědí, nebo tuší tak umírají v pravý čas – jak na objednávku. Je to jedna velká nelidská sviňárna.

 2. Dobrý den, mohli byste také napsat o těch, kteří toto páchají – Hunové Turci Tataři, haploskupiny C a G, pocházející ze stepí na rozhraní Kazachstánu, Číny a Mongolska, kteří infiltrovali Západ?

  Ostatně proti Evropanům válčí již 1600 let, v roce 1348 šířili mor (první biologická válka), vyhubili 1/3 obyvatel tehdejší Evropy a obsadili Byzanc.

 3. S tím AIDS straší lump VK na Aeronetu, falešný hráč, maže diskuze o sto šest!

  AIDS byla stejná mediální bublina jak covid, respektive údajní pacienti s AIDS měli syfilis nebo syfilis + žloutenku + herpes virus nebo závislost na heroinu, hemofílii a podobné trosky ze dna společnosti a hloupí lékaři je dorazili vysokými dávkami AZT. „Kolébkou AIDS“ mělo být Haiti a vidíte snad, že by Haiti vymřelo? Naopak.

  Virus AIDS nebyl nikdy izolován a hádejte, kdo ho jakože objevil? Fauci!

  Když ale Američané nechali obsadit státní instituce vnitřními nepřáteli (Hunové Turci Tataři) jako Fauci a spol., tak už by se měli vzpamatovat a začít bojovat. Opravdu toto je válka.

 4. Blbec Harry. Chudák Diana, vlastně je dobře, že je nevidí, myslela si, že její synové budou velikáni… Ale co z nich pod výchovou Charlese mohlo vyrůst, že, než zbabělci sloužící NWO.

 5. Díky za koment. To je historie, snažím se publikovat inforrmace, které jsou v dané době vysoce aktuální.

 6. No jo, éronet maže vše co není v souladu s jejich pohledem na danou problematiku. V předposledním článku, o tom odkud pochází Češi, jsem ho upozornil, že podle obrázku té mapy, kde byla zakreslná říše Chazarů a kde měl být domov Čechů, tak západní hranice té říše byla na úrovni dnešní hranice UA se Slovenskem, tedy hodně daleko od dešní ČR. Samozřejmě mi ten příspěvek vymazal. Teď tam již takřka nic nevkládám. Je to blbost, když reagují na něčí příspěvek a moje reakce se zobrazí druhý den, kdy to již nkdo nečte. Zbytečná práce.

 7. Máme nové slobodné fórum pre nezaočkovaných a všetkých ostatných odporcov „nového normálu“ a koronafašizmu na Slovensku a v Čechách:

  https://tinyurl.com/nezaockovani

  Mimo Facebook, bez cenzúry a s dôrazom na anonymitu. Radi vás tam uvidíme!

 8. nenažranci z farmaceutických firiem, ktoré vlastnia mnohí svetoví politici, či ich rodinní príslušníci a oligarchovia, sú schopní kvôli megaziskom z neúčinných liekov a vakcín zahlušiť aj polovicu ľudstva!!!

Comments are closed.