Záchrana soukromé Ukrajiny: konec hry na obzoru?

Autor: Batiushka pro blog Saker, 11. 10. 2022

Někteří čtenáří na těchto stránkách vždy netrpělivě čekali na dramatičtější ruskou vojenskou akci na Ukrajině, na bleskovou válku Ruské armády, která by srovnala Kyjev a mnoho dalších měst se zemí. Mám podezření, že na rozdíl od vojáků nemají představu o hrůzách skutečné války. Na rozdíl od válkychtivých politiků, kteří nebojují a nečelí tomu, že budou potřísněni mozky a vnitřnostmi vylévajícími se z nitra jiných lidských bytostí žijících několik okamžiků předtím, jsou vojáci v podstatě pacifisté.

To neznamená, že jsou zbabělci, znamená to, že jako profesionálové chtějí dosáhnout svých cílů pokud možno beze velkých ztrát. Cílem není zabíjet jiné lidské bytosti. Tím spíše na Ukrajině, kde ti, kdo stojí proti vám, jsou stejné rasy jako vy a s podobnými hodnotami. Kyjev nebude srovnán se zemí, je to ruské město, ostatně se mu říká „Matka ruských měst„. SMO má být realizována s co nejmenšími ztrátami.

Ukrajinu je třeba osvobodit, ne zničit. Tato válka je namířena proti USA a jejich slepým, ale poslušným vazalům, nikoli proti Ukrajině a Ukrajincům. Ukrajinský lid se stal rukojmím. Cílem jakéhokoli osvobození je rukojmí osvobodit a zachránit, nikoli je zabít. Rukojmí nejsou nepřátelé. Nepřáteli jsou ti co rukojmí drží, Zelenský a spol. Celá tato operace je o záchraně Ukrajiny, ne o jejím zničení.

Další věc, na kterou někteří lidé v západních zemích zapomínají je, že Rusové mají asijskou trpělivost. Ta je zcela odlišná od západní netrpělivosti. Rusko nezapomnělo na křižáky v roce 1242, na Poláky v době nepokojů (1598-1613), na Švédy u Poltavy v roce 1709, na Napoleona v roce 1812, na Francouze a Brity v letech 1854-56, na císaře v roce 1914, na Hitlera v roce 1941 nebo na Clintona v 90. letech.

Vše je vyjmenováno a připomínáno, stejně jako Číňané nezapomněli na genocidu,  kterou prováděli Britové během opiových válek, stejně jako Indové nezapomněli na britská zvěrstva v první indické válce za nezávislost (Britové ji nazývají „Indická vzpoura“) v letech 1857-8, stejně jako Íránci nezapomněli na svržení své demokracie Brity v roce 1953 a následné mučírny šáhovy tajné policie.

Jde o to, že byste neměli šťouchat do medvěda. Stejně jako Asiaté, i Rusové mají obrovskou trpělivost, ale nezapomínají vůbec na nic. Když Kyjev v roce 2014 začal s masakry na Ukrajině, vše bylo zaznamenáno. Po Mostě již jejich trpělivost skončila. Rusové nyní jmenovali vrchním velitelem toho, co je nyní protiteroristickou operací, generála Surovikina, přezdívaného „generál Armagedon“. Jeho jméno, které pochází z ruského slova „přísný“, každému Rusovi připomene velkého hrdinu ruské vojenské historie 18. století, generála Suvorova. Moje rada pro NATO po dvou dnech s 200 raketami? Buď se co nejdříve vzdejte, nebo okamžitě vypadněte. Protože jen ze zpráv z 11. října:

Ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov obvinil USA a Spojené království z přerušení březnových jednání mezi Ruskem a Kyjevem v Istanbulu, která se velmi přiblížila míru a měla pro Kyjev poměrně výhodné podmínky. Nyní byla přerušena, Kyjev nedostane podmínky pro něj příznivé ani v nejmenším. To vše od března stálo Rusko příliš mnoho.
Viz: https://news.mail.ru/politics/53430648/?frommail=1

Šéf Čečenska Ramzan Kadyrov (a když mluví on, raději poslouchejte) prohlásil, že Ukrajina již navždy ztratila jakoukoli šanci na příměří s Ruskem kvůli aktivitám Zelenského a jeho „satanizované bandy“. „To, co se dnes děje, je ruská odplata za chladnokrevně zavražděné a zmrzačené děti, ženy a starce. Země, které se dnes tváří jako pacifisté a zároveň soudci a odsuzují raketové údery na vojenské, komunikační a energeticky zásobovací cíle Ukrajiny, se dlouhých osm let nemohly zajímat o osudy těch, kteří žili v Donbasu‘.
Viz: https://news.mail.ru/politics/53428975/?frommail=1

Do třetice však předseda běloruských bezpečnostních služeb Ivan Tertel v Minsku prohlásil, že očekává, že zlom ve speciální vojenské operaci na Ukrajině nastane mezi listopadem a únorem. ‚Pokud Ruská federace provede kvalitní mobilizaci a poskytne svým skupinám technické prostředky a moderní zbraně, pak vojenské operace vstoupí do své klíčové fáze‚. To navazuje na oznámení prezidenta Lukašenka z 10. října, že ‚s ohledem na zhoršení situace na hranicích Běloruska a Ukrajiny se s prezidentem Putinem rozhodli pro společnou regionální armádu, která bude vytvořena v příštích dvou dnech‘.
Viz: https://news.mail.ru/politics/53428353/?frommail=1

To následuje po zveřejnění zprávy, že Ukrajina na hranicích s Běloruskem seskupila 15 000 vojáků, kteří zaminovávají silnice a vyhazují do povětří mosty. Něco se děje. Chystá se Rusko odříznout silniční a železniční zásobovací trasy NATO z Polska a zastavit zásobování kyjevských sil západní vojenskou technikou? Chystá se invaze přes západ Ukrajiny? To by vysvětlovalo i ostřelování Lvova ruskými raketami v posledních dvou dnech. Od 25. března, kdy Ukrajina zůstala poražena, ji oživuje pouze 1,5 miliardy dolarů měsíčně a vojenské dodávky přicházející ze zemí NATO, téměř všechny přes Polsko, přičemž důležitým zásobovacím uzlem se stal Ržešov na jihovýchodě Polska. Od 25. března se z toho stala válka mezi Ruskem a USA, které se schovávají za své pudlíky v Kyjevě a v západní a východní Evropě.

Zdá se, že konečná hra je na obzoru. Do listopadových zimních podmínek zbývají tři týdny: dost času na to, aby se vše stihlo. Do té doby může Rusko obměkčit Ukrajinu, posílat rakety a ničit budovy nenáviděné ukrajinské tajné policie (SBU) v Kyjevě a Lvově a nejrůznější vojenské a logistické cíle a elektrárny, bez nichž Ukrajina nemůže fungovat. Rusko však přesto udělá vše pro záchranu Soukromé Ukrajiny, protože chce Ukrajinu zachránit, nikoli zničit.

Kromě toho je tu ještě jedna, v konečném důsledku mnohem důležitější otázka. Je to světová hospodářská válka. Teprve až v USA začne padat a selhávat dolar a západní Evropa začne trpět výpadky elektřiny, věci se pohnou i zde. Dne 8. října 2022 byl v Evropském parlamentu 436 hlasy proti 118 zamítnut pozměňovací návrh vyzývající k prozkoumání všech možností míru na Ukrajině. Téměř 80 % Evropského parlamentu tak prozatím dává přednost válce před mírem. V březnu loňského roku by tato čísla pravděpodobně činila 554 hlasů proti 0. Věci se již daly do pohybu. Znamená to, že 20 % EU již dostalo rozum? V Německu, Francii a vlastně v celé západní Evropě probíhají veřejné demonstrace proti NATO. Je to začátek.

Konečná hra pro Ukrajinu je pak na obzoru. Kromě záchrany Soukromé Ukrajiny, je tu však otázka záchrany Soukromé Evropy, ba dokonce záchrany Soukromé Severní Ameriky. To je daleko obtížnější. Ukrajinci jsou zombifikováni pouhých 30 let (haličský Dálný západ sice 400 let), ale západní Evropa trpěla zombifikací tisíc let, nejprve pod pyramidovým schématem a vydíráním feudalismu („dejte nám svůj dobytek, obilí a mince, jinak na vás pošleme rytíře z hradu“), dnes za neofeudalismu („plaťte daně a držte hubu, jinak vás odřízneme od bankovní karty a připravíme vás o všechno, kvůli čemu stojí za to žít“).

Dezombifikace západních lidí? Pokud se vám podaří vrazit klín mezi lid a elitu, tak jste začali. Ale celý problém západní mentality spočívá v sebechvále neomylnosti. Začalo to před 950 lety, kdy byl západní papež prohlášen za neomylného(1), pak to přešlo na všechny katolické duchovní, ale od té doby reformace demokratizovala neomylnost na západní muže, pak v posledních sto letech na západní ženy a konečně v posledních padesáti letech na všechny, kdo přijímají západní mentalitu, bez ohledu na jejich pohlaví, rasu, vyznání a, jak se dnes říká, „sexuální orientaci“. To je základ totalitního „liberalismu“ sekulárního humanismu: „Západ je nejlepší, a proto jsem i já nejlepší“.

Lichoťte si ve svých bludech. Nebude to trvat dlouho. Konec hry je na obzoru.

Poznámka:

1. Článek 1 Dictatus Papae („Diktát papeže“) z roku 1075 zní: Římská církev byla založena výhradně Bohem. Článek 2: Pouze papež může být právem nazýván „univerzálním“. Článek 9: Všechna knížata líbají nohy pouze papeži. Článek 19: On sám nesmí být nikým souzen. A článek 22: Římská církev nikdy nechybovala. Ani se nebude mýlit po všechny věky.

Nahraďte slovo „Západ“ místo „římská církev“ a slovo „prezident USA“ místo „papež“ a máte celý původ a historii OSN, sankcí, WEF a mnoha dalších hrůz, které můžete jmenovat.

****

Originál článku a úvodního obrázku: Blog The Saker
Překlad: Admin Nekorektní TOP-CZ

2 KOMENTÁŘE

  1. Vaše články jsou vynikající, rozesílám přátelům. Moc děkuji a jsem potěšena, že máte zdravé názory !!!

Comments are closed.