Zabiják v krvi „Spike Protein“ – článek plus video – Aktualizace 20.06.21 o další video s projevem Dr. Byram Bridle

Autor: Mike Whitney, 17. června 2021

„Covid je od začátku spiknutí proti zdraví a životu. „Covid je zisková agenda a agenda pro zvýšení svévolné vládní moci nad lidmi. Mělo by dojít k masivním soudním sporům a masivnímu zatýkání těch, kdo blokují účinnou léčbu Covidu a zavádějí smrtící vakcínu.“ Paul Craig Roberts, bývalý náměstek ministra financí za prezidenta Ronalda Reagana.

Spike Protein je „vysoce nebezpečný“ transmembránový fúzní protein, který je nedílnou součástí viru SARS-CoV-2. Protein hraje klíčovou roli při pronikání do hostitelských buněk a zahájení infekce. Rovněž poškozuje buňky ve výstelce stěn cév, což vede ke tvorbě krevních sraženin, krvácení, masivnímu zánětu a smrti.

Říci, že protein s hroty je pouze „nebezpečný„, je obrovské podhodnocení. Jedná se o potenciálně smrtelný patogen, který již zabil desítky tisíc lidí.

Proč tedy výrobci vakcín vybrali tento spike proteinu jako antigen, který má vyvolal imunitní odpověď v těle?

To je otázka za milion dolarů, koneckonců, z praktických důvodů je spike protein jed. Víme to nyní díky výzkumu, který byl proveden v Salkově institutu. Zde je souhrn toho, co našli:

Vědci a spolupracovníci Salk Institute ukazují, jak protein poškozuje buňky, což potvrzuje, že COVID-19 je primárně vaskulární onemocnění. Virus SARS-CoV-2 poškozuje a napadá cévní systém (oběhový systém) na buněčné úrovni. Vědci studující jiné koronaviry již dlouho tušili, že spike protein přispívá k poškození vaskulárních endotelových buněk, ale nyní je to poprvé, co celý proces byl zdokumentován.

V nové studii vědci vytvořili „pseudovirus“, který byl obklopen klasickou korunou spike proteinů SARS-CoV-2, ale neobsahoval žádný skutečný virus. Expozice tohoto pseudoviru do pokusných zvířat, vedla k poškození plic a tepen, což dokazuje, že samotný spike protein stačil k vyvolání nemoci. Vzorky tkáně vykazovaly zánět v endotelových buňkách lemujících stěny plicní tepny. (Poznámka: Vaskulární endoteliální buňky lemují celý oběhový systém, od srdce až po nejmenší kapiláry.)

To nevyhnutelně vyvolává otázky ohledně nových vakcín, které obsahují miliardy spike proteinů, jenž mohou výrazně zvýšit šance na těžké onemocnění nebo smrt.

Dr. Byram Bridle, virální imunolog a docent na University of Guelph v Ontariu k tomu sdělil:

Udělali jsme velkou chybu. Neuvědomili jsme si to až dosud. Mysleli jsme si, že spike protein je skvělý cílový antigen, nikdy jsme nevěděli, že samotný spike protein je toxin a je to patogenní protein. Očkováním lidí tedy neúmyslně naočkujeme toxiny. The Conservative Woman.

Poslechněte si Dr. Bridleho v kratičkém rozhlasovém rozhovoru:

 

Přemýšlejte o tom minutu. To je velmi velký problém. Ve skutečnosti jde o kritický kousek skládačky, který posledních 15 měsíců chyběl. Stejně jako respirační virus skrýval skutečné zabíjení v Covidu (spike protein), tak neutuchající humbuk kolem masového očkování zakryl do očí bijící problém se samotnými vakcínami, jež generují látku, která je schopná způsobit onemocnění.

To je doslovná patogenní definice. Spike protein je toxin produkující onemocnění, který představuje vážnou a identifikovatelnou hrozbu pro zdraví každého, kdo se rozhodne očkovat. Může to být jasnější? Stojí za zmínku, že Bridle je výzkumník vakcín, který v loňském roce získal vládní grant ve výši 230 000 dolarů na výzkum vývoje vakcín COVID. Rozumí vědě a pečlivě volí svá slova. Termín „patogenní“ není míněn aby u lidi vyvolal šílenství, ale k přesnému popisu interakce proteinů generovaných vakcínami v krevním řečišti. A způsob, jakým interagují, je způsobení vážného poškození buněk ve výstelce cév, které může vést k nemoci nebo smrti. Tady je více ze stejného článku:

Jak už mnozí vědí, problém spočívá ve struktuře, která umožňuje viru, původně z netopýrů, nejen vstoupit do lidských buněk, ale dodat toxin zvaný spike protein. Většina vakcín Covid dává pokyn našim buňkám těla produkovat stejný protein. To je v naději, že protilátky vytvořené proti němu zabrání nejškodlivějším účinkům skutečného viru. Existují důkazy, že tomu tak u některých je.

Ale je tu také problém, který nedávno vysvětlil kanadský výzkumník Dr. Byram Bridle, který prokázal, že spike protein produkovaný vakcínou nepůsobí jen lokálně, v místě vpichu (ramenního svalu), ale dostane se do krve a je přenášen cirkulací do mnoha dalších míst v těle.

Dříve důvěrné studie na zvířatech s využitím radioaktivního sledování ukazují, že jde téměř všude, včetně nadledvin, srdce, jater, ledvin, plic, vaječníků, slinivky břišní, hypofýzy, prostaty, slinných žláz, střev, míchy, sleziny, žaludku, varlat brzlíku a dělohy.

Množství je malé a obvykle zmizí během několika dní. Ale vyvstávají otázky, zda je tento mechanismus zapojen do tisíců úmrtí a zranění hlášených krátce po očkování proti Covidu a mohl by u některých lidí vyvolat stejné dlouhodobé důsledky jako v závažných případech samotné nemoci?

Nejdůležitější otázkou je, jaký bude dlouhodobý dopad těchto vakcín na širokou populaci? Tady je více ze stejného článku:

Někteří vědci tvrdí, že riziko vakcíny může být větší než riziko skutečného viru u zdravých lidí. To by platilo zejména pro mladé lidi, jejichž imunitní systém se s virem úspěšně vypořádal. Naproti tomu vakcína obsahuje zařízení, které chrání mechanismus spike proteinu před okamžitým zničením tělem, aby se podpořila imunitní odpověď.

Opakuji: „Vakcína má zařízení, které chrání mechanismus spike proteinu před okamžitým zničením tělem, aby se podpořila imunitní odpověď.“

Co to znamená? Znamená to, že očkovací protein vytvořený vakcínou setrvává na neurčito a riskuje potenciální vzplanutí někdy v budoucnu, pokud se objeví další virus nebo pokud je narušen imunitní systém? Bude lidem, kteří se nechali naočkovat, viset Damoklův meč nad jejich hlavami až do konce jejich života?

Dr. Judy Mikovitsová si myslí, že vakcína COVID-19 je biologická zbraň, která má zničit vaši vrozenou imunitu a připravit vás na rychlý nástup vysilující nemoci a předčasné smrti. Také ona má podezření, že mnozí zemřou poměrně rychle. Tito lidé nebudou žít a trpět dlouhá léta. Je to otázka pěti let kdy zemřou. ( Mercola.com )

Dá se tomu věřit? Budeme snad vidět bezprecedentní nárůst úmrtí v příštích několika letech přímo spojený s těmito experimentálními vakcínami?

Doufejme, že ne, ale bez dlouhodobých údajů o bezpečnosti neexistuje žádný způsob, jak to s jistotou vědět. Je to velká neznámá, což je jeden z důvodů, proč tolik lidí odmítá očkování. Poslechněte si více co říká Dr. Bridle:

 

Získali biodistribuční studii od Japonců? Dělají si ze nás srandu? Myslíte tím, že FDA uvedla tyto experimentální vakcíny nové technologie do provozu, aniž by sebemenší tušili, kde látka ve vakcíně skončí v těle? Pokud toto není trestná nedbalost, co je to? Chcete snad další důkaz, že naše regulační orgány jsou kontrolovány průmyslovými odvětvími, která mají sledovat? Tady to je černé na bílém!

Zde je více z článku v Health Defense na stejné téma:

V klíčových studiích, zvaných biodistribuční studie, které jsou určeny k testování toho, kde všude se injikovaná sloučenina pohybuje v těle a ve kterých tkáních nebo orgánech se hromadí, společnost Pfizer nepoužila komerční vakcínu (BNT162b2), ale místo toho se spoléhala na náhradní MRNA, která produkovala protein luciferázy.

Regulační dokumenty také ukazují, že vakcinační společnost Pfizer během předklinických toxikologických studií své vakcíny nedodržovala standardní postupy řízení kvality, protože klíčové studie nesplňovaly správnou laboratorní praxi (GLP)

Důsledky těchto zjištění jsou, že se společnost Pfizer pokoušela urychlit časovou osu vývoje vakcín na základě tlaků pandemie, uvedl zakladatel a generální ředitel společnosti TrialSite Daniel O’Connor. Výzvou je, že procesy, jako jsou správné laboratorní postupy, mají zásadní význam pro kvalitu a nakonec pro bezpečnost pacientů. Pokud budou takové důležité kroky přeskočeny, analýza rizik a přínosů bude muset být přesvědčivá. (Pfizer vynechal kritické testování podle standardů kvality, Children’s Health Defense)

Jak to tak vypadá, vakcína Covid byla schválena, přestože společnost Pfizer nedodržovala standardní postupy řízení kvality v oboru a přestože klíčové studie neodpovídaly správné laboratorní praxi?

Stále si myslíte, že tyto vakcíny jsou bezpečné? A bohužel neustále se to zhoršuje.

Dokumenty získané vědci prostřednictvím zákona o svobodě informací (FOIA) odhalily předklinické studie ukazující, že aktivní část vakcíny (mRNA-lipidové nanočástice), které produkují spike protein, nezůstala v místě vpichu, ale obklopila lymfoidní tkáň, rozšířila se po celém těle a hromadila se v různých orgánech, včetně vaječníků a sleziny.(Pfizer vynechal kritické testování podle standardů kvality, odhalení dokumentů.)

Jak jsme již dříve ukázali, vakcína měla být lokalizována, to znamená zůstat v oblasti, kde byla injekčně podána. Ale tato teorie se ukázala být chybná, stejně jako teorie, že spike protein bude dobrým antigenem. Existují doslova tisíce úmrtí a dalších zranění, která svědčí o nesprávnosti této teorie, a bude jich mnohem více, než bude tato kampaň ukončena. Zde je více:

Výzkum naznačuje, že by to mohlo vést k produkci bílkoviny s hroty na neúmyslných místech, včetně mozku, vaječníků a sleziny, což může způsobit, že imunitní systém zaútočí na orgány a tkáně a způsobí poškození. To však vyvolává vážné otázky týkající se rizik genotoxicity a reprodukční toxicity s vakcínou. (Children’s Health Defense)

Takže to jde všude. Kamkoli teče krev, tam také jde spike bílkovina. Opravdu chtějí mít mladé ženy tyto smrtící bílkoviny ve svých vaječnících? Myslíte si, že to zlepší jejich vyhlídky na otěhotnění nebo bezpečný porod? To je šílenství v měřítku, které je nepředstavitelné. Zde je více:

Studie naznačují, že spike protein je schopen získat přístup k buňkám ve varlatech a může narušit mužskou reprodukci.

Genetický kód, který virus nese, navíc obsahuje inzerty, díky nimž je extrémně pravděpodobné, že by se protein mohl špatně poskládat do prionu (například v 80. letech byl zodpovědný za nemoc šílených krav), což by způsobilo rozsáhlé poškození mozkových buněk a zvýšilo riziko onemocnění Alzheimerovou a Parkinsonovou chorobou. (Conservative Woman).

Doufáme, že čtenáři začínají chápat, jak jsou tyto vakcíny ve skutečnosti riskantní. Je to doslova otázka života a smrti. Jak říká Dr. Byram Bridle:

Už dlouho víme, že spike protein je patogenní. Je to toxin. Může způsobit poškození v našem těle, pokud je v oběhu. Nyní o tom máme jasný důkaz. Samotná vakcína plus protein se dostanou do krevního oběhu.

Jakmile k tomu dojde, může se spike protein kombinovat s receptory na krevních destičkách a s buňkami, které lemují naše krevní cévy. Proto paradoxně může způsobit srážení krve i krvácení. A samozřejmě je to srdce jako součást kardiovaskulárního systému. Proto vidíme problémy se srdcem. Protein může také procházet hematoencefalickou bariérou a způsobit neurologické poškození.

Stručně řečeno, udělali jsme velkou chybu. Neuvědomili jsme si to až teď. Neuvědomili jsme si, že očkováním lidí je neúmyslně naočkujeme toxinem.

Chyba? Definovat to jako chybu? Osobně to vidím, jako jeden z největších podvodů století!

Tak si to shneme: Nejedná se o vakcíny. Je to systéme dodávek spike proteinů. Bohužel již v celém světě byly podány tyto toxiny milionům lidí, což znamená, že můžeme očekávat dramatický vzestup oslabujících zdravotních stavů, včetně srážení krve, krvácení, autoimunitních onemocnění, trombózy v mozku, cévní mozkové příhody a infarktu. Obrovský lidský vrak, kterému nyní čelíme, je nevyčíslitelný.

Objevila se někdy v historií větší hrozba prolidi, než vakcína Covid?

****

Michael Whitney je renomovaný geopolitický a sociální analytik se sídlem ve státě Washington. Svou kariéru jako nezávislý občan novinář zahájil v roce 2002 se zájmem o čestnou žurnalistiku, sociální spravedlnost a světový mír. Je výzkumným spolupracovníkem Centra pro výzkum globalizace.

Originál článku: The Unz Review – An Alternative Media Selection
České titulky ve videu: Otevři svou mysl
Překlad: Administrátor TOP-CZ
Úvodní obrázek: The Unz Review