Za únikem emailů Demokratické strany nestáli ruští hackeři, ale zaměstnanec sekretariátu strany, který byl vloni zavražděn!

0
399

Autor: VK


České titulky zapněte kliknutím na ikonku CC

Záhada okolo skandálních úniků emailů ze serverů Demokratické strany, ze kterých vyplynuly kauzy jako Pizza Gate [1], ovlivňování médií vedením strany, psaní pozitivních článků o Hillary Clinton na objednávku u největších mainstreamových médií v USA a další kauzy, je blíže svému vyřešení, i když nezodpovězených otázek nyní naopak přibylo. Včera na televizi Fox News uvedl soukromý vyšetřovatel a detektiv Rod Wheeler, že zaměstnanec Demokratické strany Seth Rich [2], který byl vloni v červnu zavražděn dvěma výstřely do zad ve Washingtonu D.C. nedaleko svého bytu, zanechal na svém počítači důkazy o tom, že před svojí smrtí intenzivně komunikoval s vedením Wikileaks.

richSeth Rich, zavražděný whistleblower a zaměstnanec Demokratické strany.

Rod Wheeler má podle svých slov svědka z řad policie a dostatek důkazů, aby prokázal, že to byl právě Seth Rich, kdo předal Wikileaks miliony emailů Demokratické strany [3]. Toto prohlášení včera doslova otřáslo americkým mainstreamem, který se okamžitě dnes pokouší kauzu upozadit a překrýt ji novým skandálem Donalda Trumpa, že prý prozradil Sergeji Lavrovovi utajované informace o ISIL. Typické vrtění psem a odvádění pozornosti.

Inside job!

Zjištění detektiva Roda Wheelera naprosto vyvrací lživá obvinění z Demokratické strany, že za únikem emailů stojí ruští hackeři a naopak se potvrzuje, že šlo o tzv. inside job, tedy o práci zevnitř. Seth Rich za předání emailů Wikileaks zaplatil životem a není se čemu divit. Materiály obsažené v emailech Demokratů odhalily monstrózní spiknutí washingtonských elit, zneužívání malých dětí, krvavé rituály a obchod s dětmi pro sexuální zneužívání v úzkém kruhu pozvaných elit, které zdaleka nejsou omezeny jen na území Spojených států, ale stopy kauzy Pizza Gate vedou až do Evropy, do Londýna, Berlína, Paříže a dalších měst.

wikileaksWikileaks vypsali odměnu za dopadení pachatele vraždy Setha Riche.

Vraždu Setha Riche od počátku provázejí podivnosti. Policie motiv vraždy zhodnotila jako pokus o loupežné přepadení s následkem smrti oběti, přičemž ale Sethu Richovi se nic neztratilo, zůstala mu peněženka s více než 800 dolary, zlatý prsten, mobilní telefon i klíče od auta. Z auta mu také nic nezmizelo. Policie pouze konstatovala, že měl na ruce přetržený řemínek hodinek, ovšem hodinky na místě činu zůstaly i s řemínkem. Podle policie domnělý lupič oběti nic nesebral, protože zpanikařil a utekl poté, co Riche chladnokrevně zastřelil zezadu.

Loupež, při které se nic oběti neztratilo, „jenom“ byla popravena…

Rodina Setha Riche se závěrem nálezu policie nesouhlasila, a proto najala soukromého vyšetřovatele a bývalého detektiva Roda Wheelera. Ten má dlouholeté zkušenosti s vyšetřováním loupeží a vražd a na celé věci se mu od začátku nezdál tzv. modus operandi pachatele. Z nálezů na místě činu bylo zjištěno, že pachatel chladnokrevně zastřelil Setha Riche dvěma výstřely do zad, resp. jedna střela šla do zad a druhá do zátylku. Vražda tak ve skutečnosti spíše připomínala popravu.

rich2Seth Rich na fotografii v patriotickém oblečení.

Přestože policie v dané lokalitě eviduje zvýšenou kriminalitu v posledních letech, způsob loupeže v tomto případě tomu neodpovídal. Lupič jde provést svůj čin s cílem zisku a usiluje o to, aby operace proběhla v klidu. Výstřely bez tlumiče a do zad pachatele nemají s loupeží nic společného, zejména ve chvíli, kdy oběti se nakonec vůbec nic neztratí a pachatel si to „rozmyslí“ a nic oběti nevezme. Rod Wheeler pracuje s teorií, že pachatel Setha Riche zastřelil proto, že si myslel, že u sebe něco důležitého měl mít, ale když to pachatel po prošacování mrtvoly Riche nenašel, tak utekl. Cenností a peněz si ovšem vůbec nevšiml. Wheeler se proto zaměřil na historii Setha Riche a nakonec za pomoci lidí zevnitř policie zjistil, že v jeho počítači mají být záznamy a logy z komunikace s Wikileaks.

Policie dostala příkaz, aby se z případu stáhla

Rod Wheeler uvedl, že během svého vyšetřování se setkal s hradbou mlčení jak ze strany policie, tak ze strany FBI. Podařilo se mu však v řadách washingtonské policie najít spojence, který mu prozradil, že washingtonská policie dostala ze shora neobvyklý příkaz, aby se držela od případu dál. Stejně tak mu zdroj řekl, že mu nemůže předat další informace, protože podle Wheelera je Richův osobní počítač v rukách policie anebo FBI a bude usilovat o jeho získání. Rodina dodnes počítač zpátky nedostala, stejně tak mobilní telefon a tablet Setha Riche.

Podle policie prý jde o standardní postup a tyto věci zůstávají v archivu policie jako doličné důkazy pro budoucí vyšetřování, pokud bude dopaden pachatel. Jakou souvislost ale má soukromý počítač nebo mobilní telefon s loupežným přepadením, to policie odmítá vysvětlit. V těchto případech nejsou osobní věci oběti předmětem důkazů proti pachateli, takže není důvod k tomu, aby policie tato zařízení měla ve své úschově. Pokud ovšem stopa k pachateli nevede v emailech na těchto zařízeních, ale to by potom vylučovalo náhodné loupežné přepadení na ulici.

sethrich1-1250x640Vyšetřování smrti Setha Riche povede k Hillary Clinton?

Podle detektiva pochází tyto obstrukce z úřadu washingtonské starostky Muriel Bowser (D) a vedení Demokratické strany. Starostka a DNC ovládají washingtonskou policii a podle Wheelera stojí za blokováním vyšetřování smrti Setha Riche. Celé konspirační divadlo tak doslova kopíruje proces vyšetřování vraždy JFK. Nepohodlná osoba je washingtonským Deep State odstraněna, policie poslušně spolupracuje, FBI poslušně spolupracuje, média poslušně kauzu umlčí a neinformují o ní, a pokud informují, tak pouze v takové rovině, aby byla zdůrazněna oficiální verze a policejní stanovisko k celé kauze.

Washingtonská bažina nevraždila poprvé a ani i naposled!

Únik emailů z Demokratické strany odhalil hrozivé fungování washingtonského Deep State. Soukromé osoby, sponzoři, přátelé politiků s obrovským vlivem, provozovatelé obchodů s dětmi, ovládání televizní obrazovky skrze osobní vazby mezi politiky a moderátory televizí, reportáže na objednávku, modelování informačního pole pro Hillary Clinton za pomoci novin a serverů mainstreamu, konzultování strategií s redaktory médií, ovlivňování policie a blokování vyšetřování vražd. Toto nejlépe vystihuje a definuje tzv. washingtonskou bažinu. Setha Riche odstranili záměrně tímto teatrálním způsobem, aby vyslali vzkaz svým vlastním členům, aby se nepokoušeli opakovat čin a zradu Setha Riche.

Probublávání informací o smrti Setha Riche by mohlo být začátkem přípravy mohutného útoku proti americkým neocons a proti Hillary Clinton. Pokud se do MSM médií začínají provalovat takováto svinstva, není to projev nějakého zázračného procitnutí mainstreamu, ale je to součást plánu na likvidaci vybraných osob z washingtonského Deep State. Hovoří se o obvinění a obžalobě Hillary Clinton nebo některé z dalších velkých figur amerických neocons. Vyhazov šéfa FBI Jamese Comeyho minulý týden by mohl být signálem začínajícího útoku proti strukturám neoconů ve Washingtonu.

maxresdefault-332Shawn Lucas žaloval DNC za ukradení hlasů Berniemu Sandersovi v primárkách. V srpnu loňského roku byl nalezen ve svém domě mrtvý.

A pozor, dnes nově unikla informace, že Donald Trump v přátelském a družném rozhovoru se Sergejem Lavrovem mu poskytl supertajnou informaci, kterou USA neposkytly ani svým spojencům, ale Donald Trump jí bez obalu předal Sergeji Lavrovovi [4]. Mohla to být náhoda. Ale když si to spojíme s vyhazovem Comeyho z pozice šéfa FBI a když najednou slyšíme na mainstreamové televizi Fox News výbušná obvinění proti DNC a demokratické starostce Washingtonu o tom, že společně brání vyšetření vraždy Setha Riche, tak mi to všechno dává dohromady obrázek odstavování neoconů ve Washingtonu. Rich nebyl jediný. V srpnu 2016 byl zavražděn Shawn Lucas, který žaloval Demokratickou stranu za to, že ukradla v primárkách hlasy Berniemu Sandersovi, protikandidátovi Hillary Clinton. Jedna z dalších obětí washingtonské bažiny?

Mocenský tenzor Trumpovy politiky se vrací k likvidaci neoconů?

Úloha Donalda Trumpa je o to více nejasná a komplikovaná. Nakonec by to mohlo dopadnout tak, že Donald Trump se pouze pohybuje v rámci velmi komplikovaného mocenského tenzoru, kdy musí své kroky a rozhodnutí vést místy v ostrém rozporu se svými tezemi, aby za chvíli se mohl ke svým tezím vrátit. Z hlediska teorie mocenských tenzorů, o kterých jsem hovořil minulý pátek na Svobodném rádiu [5], by takové chování Trumpa bylo zcela logické a nepřekvapivé, nicméně systém mocenských tenzorů tvoří lineární řadu mocenských sil, které definují směr a sílu mocenského toku jako řeka.

trump-rich

A jen málokterá řeka umí téct do kopce. Možné to je pouze za použití čerpadel. Uvést Washington do opačného proudu, než kterým dosud plynul, tedy z pozice nepřátelství k Rusku do pozice přátelství, bude vyžadovat zbourání mocenského jeviště ve Washingtonu a jeho obsazení novými figurami. Vyšetřování Hillary a Demokratické strany s novým šéfem FBI by tomu mohlo otevřít prostor.

Aktualizace z USA dnes 16. 05. 2017 – FBI potvrdila informace Roda Wheelera!

Dnes ráno potvrdil zástupce FBI na Fox News, že z forenzní analýzy počítače Setha Riche vyplynulo, že opravdu poskytl Wikileaks blíže neurčený objem interních emailů Demokratické strany. Emailové důkazy o této transakci má FBI k dispozici [6]. Celá pitomá a stupidní historka o ruských hackerech tak dostala definitivní smrtelnou ránu a je už jasné, že šlo o inside job a já jen dodám, že my jsme to přece říkali celou dobu na alternativě. Jinak kontakt s Wikileaks z počítače Setha Riche proběhl podle FBI skrze jiného člověka a spolupracovníka Wikileaks, Gavina MacFadyena [7], který je shodou okolností už také po smrti a také najednou zemřel, vloni 22. října 2016. MacFadyen byl investigativní novinář a aktivista obhajující whistleblowery.

Zdroj text a foto: AE News