WEF – World Economic Fuck’s – Světová Ekonmická Kurva – videa

Autor: Havran, 19. 01. 2023

Nejde o nic jiného než o nevolenou globalistickou vládu, která se pomalu vynořuje za oponou a touží vás připravit o vaše práva a říkat vám, jak máte žít. Opravdu… není tu nic k vidění.

Mezi mnoha ubohými, slizkými a odpornými věcmi, které mi s přibývajícím pískem v mých životních přesýpacích hodinách stále více nahánějí husí kůži, je toto Světové ekonomické fórum, kolektiv samolibých globálních elit, které předávají ctnosti, hodnoty, poučení, přednášky a politické iniciativy nám, obyčejným lidem ve zbytku světa.

Fórum se stále více začíná podobat globalistické vládě, obsazené globálně nevolenými turbodebily, kteří se tiše scházejí v pozadí, zatímco si toho nikdo nevšiml.

V jednu chvíli jste o nich nikdy neslyšeli. Víte, že WEF existuje už asi pět desetiletí? V další chvíli se v tomto „fóru“ ukrývá neuvěřitelný vliv, většinou totálně neschopných byrokratických idiotů z levice, kteří si rádi nechají poradit, jak napalmovat práva jednotlivce pro lepší prosazování svých plánů, od kdekoho, kdo jim pomůže, bez ohledu na jejich motivaci.

schwab

Přesně tak, pryč jsou doby, kdy jsme si dělali legraci z Velkého resetu, „nic nevlastnit a být šťastný“ a přešli jsme na stravu z moučných červů a cvrčků.

Dospěl jsem do bodu, který už je za mnou – do bodu, kdy se mi dělá špatně z toho, jak lidé, kteří v žádném případě nereprezentují mě ani lidi v mém životě, žvaní o tom, jak bude nebo nebude vypadat moje budoucnost a jaké věci, za kterými si stojím, jsou „správné“ nebo „špatné“.

Je to přímo v prohlášení WEF:

Světové ekonomické fórum je nezávislá mezinárodní organizace, která usiluje o zlepšení stavu světa zapojením podnikatelských, politických, akademických a dalších vedoucích představitelů společnosti do utváření globálních, regionálních a průmyslových programů.

Pravdou je, že bez ohledu na to, jak moc by každý narcistický a pravděpodobně psychotický host rád mluvil jménem milionů, nebo dokonce miliard lidí, tak to se prostě nedělá.

Neočekávám, že tito lidé chápou důsledky malování širokým štětcem, dokonce si ani nemyslím, že je to zajímá. Vezměme si jako příklad vakcíny Covid. Není nápad píchnout vakcínu každému člověku na Zemi bez ohledu na věk, zdravotní stav a životní styl (abychom nezapomněli, zda s tím souhlasí, nebo ne) divoce bezohledný?

Samozřejmě, že je. Ale na tom nezáleží – protože někdo chtěl, aby se to udělalo… a tím to bylo uvedeno v život.

share_up

Divoké, že? Toto jednostranné zavádění mandátů během Covidu, bez ohledu na to, co by jednotlivec mohl chtít pro sebe a svou rodinu, bylo autoritářským koťátkem pro debily, kteří se každoročně scházejí na Světovém ekonomickém fóru. Jsem si jist, že to mnoha účastníkům umožnilo myslet si: dokázali jsme to s vakcínami – odřízli jsme je od cestování, ohrozili jsme jejich zaměstnání a živobytí a dokonce jsme je zatkli a uvěznili – teď to můžeme udělat s čímkoli jiným.

Nemusím být tento týden v Davosu, abych pochopil, jak málo mám společného s těmi lidmi ze Světového ekonomického fóra. Vím to, protože jsem byl nedávno ve Washingtonu během poslední světové konference Mezinárodního měnového fondu.

Každý, kdo si myslí, že jde o setkání lidí, kteří žijí jako oni a reprezentují je, se hluboce mýlí. Nikdy jsem neviděl tolik rolexek, bentleyů, stotisícových oblečků a hlavně ozbrojené ochranky, jako jsem ten týden viděl v okruhu deseti čtverečních bloků MMF.

Byl to festival globálních velvyslanců, kteří dohromady vypadali jako amalgám všech zkorumpovaných bondovských padouchů, které jste kdy viděli.

S tímto vědomím se podívejme, s jakými kvalitními nápady letos Fórum… přišlo, aby „formovalo globální, regionální a průmyslové programy„.

Každý ví, že strach je nejlepší způsob, jak přimět lidi, aby poslouchali a dělali, co vy chcete, (viz: očkování, Covid, Fauci a další). S ohledem na to fórum začalo lehkým žertováním, včetně prohlášení, že nyní čelíme masovému vymírání a budoucnost lidstva je ohrožena.

 

No do prdele – proč jsi to neřekl? Člověče, radši si poslechnu recept WEF, jak to přesně vyřešit, protože „masové vymírání“ není nikde v mém diáři na rok 2023… a navíc mám za pár týdnů schůzku u zubaře, kterou musím stihnout.

Jedním z mužů, kteří rozhodně dostali zprávu o „strachu“ – a soudě tak podle jeho temperamentu měl také v zadku zapíchnuté dobytčí bodce a nastavené na nejvyšší napětí – byl Al Gore.

Muž, který nesprávně předpověděl, že Arktida už bude zcela bez ledu, si na WEF udělal čas, aby co nejlépe napodobil Keitha Olbermanna a z plných plic a s dechem hovořil o společenských tématech, jako je změna klimatu.

Al nám také zdvořile připomněl, že na jeho vkus neposloucháme dost rychle:

Musíme jednat! Takže v odpovědi na vaši otázku bych řekl, že musíme mít pocit naléhavosti mnohem větší, než jsme dosud měli… a potřebovali jsme mít… a musíme udělat nějaké změny!

 

Stále do ní každý den vypouštíme 162 milionů tun skleníkových plynů a toto nahromaděné množství nyní zadržuje tolik tepla, kolik by se uvolnilo, kdyby na Zemi každý den vybuchlo 600 000 atomových bomb třídy Hirošima,“ pokračoval. „To je to, co vaří oceány, vytváří tyto atmosférické řeky a dešťové bomby, vysává vlhkost z půdy a způsobuje sucha, tání ledu a zvyšování hladiny moří a způsobuje tyto vlny klimatických uprchlíků!

Do prdele, dešťové bomby?! Proč jsi to neřekl? Člověče, to si radši poslechnu recept WEF, jak to přesně napravit.

Vedle Ala mezitím seděl a na konci jeho plivanců, zatímco on jen křičel, kolumbijský prezident Gustavo Francisco Petro Urrego.

Gusto se ponořil hluboko do složité sítě své mysli, aby přispěl s jeho návrhem jenž připomíná 4D-šachy, že kapitalismus v dnešní podobě lidstvo nenávratně zahubí, protože vytvořil změnu klimatu.

Do prdele znovu. To nemůžeme dělat nic pořádně?

Ergo, jeho nuancovaným řešením je úplně odstranit kapitalismus a šup, problém globálního oteplování je pryč. Tady je jeho skálopevná logika:

„Bavíme se o politice a politicky korektních diskursech, když víme, že podle statistik se dostáváme do bodu, odkud není návratu?“ řekl. „Kapitalismus, který dnes známe, má hnací sílu a logiku, a tou je zvyšování zisků takovým způsobem, a tak mluvíme o historii, abychom vše regulovali bez politických a sociálních hranic. To je to, co máme. To má za následek jakousi globální anarchii.“

Pokud chceme na naší planetě žít, musíme s tím skoncovat. Dokáže to náš kapitalismus? Na základě současných údajů toho nebudeme schopni. Proto bychom možná měli provést následující úvahu: Pokud toho kapitalismus není schopen, buď s ním lidstvo zemře, nebo lidstvo překoná kapitalismus, abychom mohli žít na naší planetě.

 

A pak samozřejmě na vedlejším pódiu Vans Dorked Tour proběhl panel nazvaný „Jasné a aktuální nebezpečí dezinformací„, který ironicky vedl nedávno propuštěný novinář, jehož pořad, rovněž ironicky nazvaný Reliable Sources, byl rovněž ironicky vyhozen z kabelové televize za to, co hádám, že byla smrtelná kombinace toho, že se téměř ve všem mýlil a obecně stál za hovno.

Ten novinář, Brian Stelter, dělal rozhovor s viceprezidentkou Evropské komise Věrou Jourovou, o které vám garantuji, že jste o ní nikdy neslyšeli, než jste si dnes přečetli její jméno. To jí ale nezabrání v tom, aby vám vysvětlila, že svoboda slova by vám měla být nejen odebrána, ale také změněna v trestný čin, pokud ji použijete k vyjádření nepopulárních názorů.

Řekla to dezinformačnímu monitoru Stelterovi:

Potřebujeme lidi, kteří rozumějí jazyku a judikatuře v zemi, protože to, co se kvalifikuje jako nenávistný projev – nezákonný nenávistný projev, což budete mít brzy i v USA… Myslím, že máme pádný důvod, proč to máme v trestním zákoně.

Věnujte zvláštní pozornost výrazu upřímného znepokojení ve Stelterově tváři.

 

A není to nic nového, ale loni bylo téma stejné – „rekalibrace“ toho, co se smí a nesmí říkat. „Schválené“ pokyny k projevům vám samozřejmě nevydá Bůh ani ústava vaší země či státu – ale tucet marxistů, kteří jsou ochotni táhnout za jeden provaz s globalistickou iniciativou, jak jen to půjde. Koneckonců, oni jsou teď Bohem. Oni jsou teď ústavou.

 

V chystaném podcastu s Chrisem DeMuthem mladším vznáším myšlenku, že bez ohledu na vaši ideologii či politiku se lidem obecně dělá špatně z toho, že jsou nedobrovolně deprivováni k účasti na společenských kauzách, ať už jsou jakékoliv.

To, že pracuji pro určitou společnost, používám určité výrobky nebo nakupuji v určitých obchodech, neznamená, že se ztotožňuji s politikou a ideologií těchto lidí, míst a věcí – tečka. Proto mě uráží, když vejdu do supermarketu a nad vchodem, kudy každý vchází, vidím vyvěšenou ceduli s nápisem „Nenávist tu nemá domov“.

Jsem sociálně liberální a chci, aby lidé žili své životy, jak by chtěli, aniž by porušovali práva ostatních. Nepotřebuji nápis v obchodě s potravinami, který by mi to říkal. Ve skutečnosti je to ponižující a urážlivé.

Stejně tak jsem občanem světa – ale nepotřebuji, aby za mě mluvilo světové fórum nebo mě nedobrovolně zastupovalo v jakékoli ideologické nebo sociálně spravedlivé věci, kterou považuje za důležitou. Co je nejlepší pro jednoho člověka, nemusí být nutně nejlepší pro druhého, a arogance „vybrané skupiny lidských bytostí“, která si myslí, že může mluvit a jednat za všechny pod vyumělkovanou záminkou „záchrany planety“ a toho, co je nejlepší pro všechny, vám řekne vše, co potřebujete o těchto sociopatech vědět.

Ale neříkejte to Johnu Kerrymu – ten se téměř pasoval na mimozemské božstvo. Tady mluví jako člen Sea Org L. Rona Hubbarda.

 

A konečně, všichni to už víte, ale to pokrytectví je oslepující. Ti samí lidé, kteří brojí proti změně klimatu, tam létají v soukromých letadlech. Když se vrátí domů, jezdí v elektromobilech zásobených kovovými bateriemi, které vytěžily děti v Africe. Nosí boty, košile a kalhoty vyrobené ve sweatshopech. Používají iPhony vyrobené dělníky v Číně v otřesných pracovních podmínkách. Každý den používají ropné produkty. Brojí proti nerovnosti, ale podporují odstranění individuálních práv, sledovatelné digitální měny, sociální kreditní skóre a centrální bankovní systém, který systematicky prohlubuje rozdíly v nerovnosti.

 

Ano, ti samí lidé, kteří tvrdí, že pracují pro lepší existenci každodenních pozemšťanů, žijí ve společenských vrstvách, kterých vy, já ani naši přátelé nikdy nebudeme součástí a nikdy bychom se jimi nechtěli stát.

Protože ačkoli možná používáme ty samé iPhony a tu samou ropu, nestojíme na louce a neřveme o tom, jak jsme ctnostní. Snažíme se dělat věci, o kterých víme, že jsou v našich srdcích správné, a víme, že děláme to nejlepší, co můžeme, s tím, co máme. To je pro mnohé z nás dostatečné naplnění. Nepotřebujeme se pomazávat.

Co to nakonec znamená? Znamená to, že pokud Světové ekonomické fórum skutečně hledá nové, neotřelé a svěží nápady, které pomohou běžným občanům Země, možná by nás mělo zkusit nechat prostě na pokoji.

Originál článku, obrázků a videí: QTR’s Fringe Finance
Překlad a české titulky: Admin Nekorektní TOP-CZ

Poznámka Admina: Ta kratičká videa jsem nevložil na Rumble. Pokud bude mít někdo zájem o jejich stažení, klik pravým tlačítkem na video a vybrat „uložit jako“.