Všichni rouškomilovnící, podívejte se, jak se vyrábí to, co nosíte na hubě!

Vložil: Admin.

Šokující video otřásá americkým a britským internetem, jak se vyrábí chirurgické roušky v Bangladéši pro čínskou firmu, která potom roušky certifikuje jako zdravotnické pomůcky a šíří do Evropské unie a do USA lékařům a seniorům! Video jenom pro lidi se silným žaludkem! Český ministr zdravotnictví nařídil nosit dvě roušky přes sebe jako zavedly některé státy v USA! Tak jo, plňte bez odmluv nařízení novodobého fuerera Blatného a nasaďte si pečlivě dva ty hadry co se v dílnách v Bangládeši válí po zemi. A hlavně nezapomeňte to dáv vašim dětem!

 

Tak jak se vám to líbí? Hlavně si nezapomeňte mýt ruce, než si sáhnete na tu roušku. To víte jsou z výroby nesmírně sterilní a vy byste je mohli špinavými rukami infikovat! A to není všechno. Studie čínských vědců totiž zjistila, že většina těchto roušek uvolňuje při dýchání mikroplastová vlákna, která se dostávají do plic. Ještě nikdy v historii nebylo nošení roušek, a to ani v Číně, tak dlouhodobé, takže zdravotní rizika jsou dosud neznámá. Přidechování mikrovláken z plastu po tak dlouho dobu, rok, dva roky, nebo i déle, může mít neprosto nečekané zdravotní důsledky.

Podobně je to s respirátory KN95. V říjnu minulého roku americký zdravotní institut NIH uveřejnil studii, která upozorňuje na to, že zejména roušky a respirátory z Číny mají velmi vysoké procento měkčených plastů, dioctyl-ftalátů a dalších látek, které se po delší době nošení uvolňují a člověk je začíná vdechovat.

Nakoupené čínské respirátory KN95 nesplňují evropské a ani české předpisy. Nemocnice a zdravotničtí pracovníci se zdráhali používat čínské respirátory KN95, ale kvůli nedostatku oficiálních respirátorů N95 byli mnozí nuceni je používat. Americká FDA uvedla, že příliš mnoho respirátorů nedokázalo odfiltrovat dostatečné procento částic. A právě tyto čínské KN95 nakoupila česká vláda, jsou jich plné sklady ve skaldech v Letňanech, točí se okolo toho spousta šíbrů a je potřeba je prodat a udat lidem v ČR. A proto ministr zahradnictví ČR nařídil, že od příštího pondělí je budete nosit. Před dvěma týdny uvedl Český rozhlas, že vláda nakoupila čínské respirátory KN95, překupníci je distribuují prodejcům v ČR a ti je představují jako respirátory třídy FFP2, ovšem toto označení mohou v EU mít jenom certifikované respirátory schválené evropskými úřady.

Dámy a pánové, probuďte se, dívejte se okolo sebe, podívejte se, kdo bohatne na této false pandemii. Kdo objednává z Číny roušky, respirátory, testovací sady a na čí příkaz a kdo z toho má vejvar! Ani vy, ani já to nejsme! Vypněte TV a hledejte na Internetu, najdete tam stovky důkazů komu a k čemu tento chaos slouží!