Video: V německé reality show Nahá přitažlivost se vybírají partneři svlečení v budce podle genitálií

0
2424
Naked Attraction

Video: V německé reality show Nahá přitažlivost se vybírají partneři svlečení v budce podle genitálií. Vidět je úplně všechno a pořad trhá rekordy. Upozornění: Video jen pro osoby 18+

Autor: Jan Běhůnek

Na německém televizním kanálu RTL 2 od začátku května běží jeden naprosto neuvěřitelný pořad s názvem Naked Attraction (Nahá přitažlivost), který trhá rekordy sledovanosti. Formát pořadu pochází z Velké Británie, kde způsobil celkem rozruch.

V televizní show se kandidáti a kandidátky na seznamovací schůzku vysvléknou a v groteskní přehlídce od pasu dolů je ohodnotí potencionální zájemci. Noviny Passauer Neue Presse to popisují takto: „Ve srovnání s jiným nahatým pořadem na RTL Adam hledá Evu, kdy televizní kandidáti mají ještě něco takového, jako je důstojnost, nový formát Naked Attraction je zcela pod čárou.

V nové seznamovací show se lidé představují v šesti skleněných barevně osvícených boxech, které jsou z počátku neprůhledné. Potom se jejich tělo postupně odhaluje, od konečků prstů na nohou, genitálií až k obličeji na samém konci.

Britský originál je též výživný. Je libo hledat partnera v televizi podle přirození? Žádný problém.

Aktualizace 18.11.2018 – Bohužel toto video bylo na Trubce již zrušeno!

Pivní břicho nebo pekáč buchet? Velká nebo malá prsa? Kdo a kde má jaké tetování a jak to vypadá s ochlupením? Nic nezůstane neodhaleno. Singlové se pouhým okem rozhodují o tom, s kým se chtějí setkat. Pokud se jim spodní partie člověka nelíbí, může zrušit výběr partnera ještě předtím, než se objeví obličej. Naháči krátce před koncem pořadu mohou promluvit, jinak musejí celou dobu mlčet. To celé je pouhá přehlídka masa.“

Takové je znamení doby. V televizní show není žádné tajemství, že člověk je zcela nepodstatný. To, co se počítá, jsou peníze a sledovanost.

Někteří mohou namítnout, že se na takový pořad přece nemusí nikdo dívat. Existují přece ještě horší věci. Problém je ten, že média posouvají a manipulují hranici toho, co je ještě v pořádku. Krok za krokem. Zdá se, že dna ještě nebylo dosaženo.

Zdroj textu: Šifra