VIDEO: Psychicky zlomený Tommy Robinson poskytl americké televizi šokující svědectví o svém pobytu v britském vězení! CZ titulky

Vložil: Admin

Psychicky zlomený Tommy Robinson poskytl americké televizi šokující svědectví o svém pobytu v britském vězení! Dva měsíce na samotce, muslimové mu plivali do okna a házeli mu do cely výkaly, vězeňská mešita byla naproti jeho cele! “Lidskoprávní” advokát ho dokonce přišel do cely psychicky mučit, že prý muslimové jsou na cestě k domu jeho ženy a chrstnou jí kyselinu do obličeje!


České titulky zapněte kliknutím na ikonku CC

Přinášíme exkluzivní, avšak svým obsahem doslova otřesný rozhovor americké televize Fox News a britského protimuslimského aktivisty Tommyho Robinsona, který byl minulý pátek propuštěn po více jak 2 měsících z vězení poté, co britský Nejvyšší soud našel neskutečnou řadu protiprávních jednání soudu nižší instance. Otřesený Tommy Robinson tak v pátek poskytl americké televizi Fox News exkluzivní rozhovor, který moderoval Tucker Carlson. Žádné jiné médium v USA nechtělo rozhovor uskutečnit, protože většina amerických a britských médiích razí tzv. liberální a promuslimskou agendu. To, co zaznělo během rozhovoru, je šokujícím svědectvím, které je natolik zásadní, že čtenáři v ČR i na Slovensku musí toto video vidět. Velká Británie je zemí, která v genocidě vlastních občanů zašla už tak daleko, že proces autoregulus degenerativního mechanismu genomu ve Velké Británii je opravdu už ve fázi destrukce celého národa.

Tommy Robinson byl v květnu tohoto roku zatčen a odsouzen ke 13 měsícům vězení za to, že prý pohrdal soudem. Toho se měl dopustit tím, že na chodníku před soudní budovou citoval a předčítal článek BBC o tom, že v budově soudu toho dne probíhá přelíčení s celkem 29 lidmi z muslimského kuplířského pedofilního gangu, který nabízel za účelem sexu nezletilé děti platícím klientům.

Soud vydal zákaz zpravodajského pokrývání celé kauzy před budovou soudu, ovšem jak v pátek rozhodl Nejvyšší soud, toto rozhodnutí bylo nezákonné, protože britské soudy mohou vykázat média jen zevnitř soudní síně. Tommy Robinson tak byl tehdy v květnu zatčen a odsouzen ve zrychleném řízení během několika málo hodin. Nejprve byl převezen do věznice s nízkou populací muslimských vězňů. Tam to bylo normální, dozorci s ním dokonce chodili na kulečník, aby si s nimi zahrál. Jenže po několika týdnech byl převezen do věznice s nejvyšší muslimskou populací v zemi.

O přesunu Robinsona do muslimské věznice rozhodl ministr vnitra muslimského původu a bývalý ředitel Deutsche Bank ve vládě Theresy Mayové

O tento přesun se podle informací postaral muslimský člen vládního kabinetu Theresy May, ministr vnitra Sajid Javid. Ten pracoval v minulosti jako ředitel Deutsche Bank, takže se jedná o muslima na chazarské bankovní pozici. To není neobvyklé, mezi chazary je obrovská spousta muslimů, u sionistů totiž nehraje etnický semitismus roli. Jeho žena je křesťanka, podle Wikipedie [1]. Robinson byl v nové věznici umístěn na samotku a důvodem prý byly obavy o jeho bezpečnost. Bodejť by ne, když ho přesunuli do věznice s více jak 70% populací vězňů, kteří se hlásí k islámu. Tady začalo psychické mučení a teror.

Sionistický chazariát používá rozvrat a rozklad britské populace pomocí importu islámu ke svržení britské královny, ta už nesmí ani vycházet z paláce bez souhlasu Theresy May!

Toto je typický práce chazariátu. Cílem je likvidace britské královny, ona je hlavním cílem rozvratu Británie, protože tím, že chazariát útočí na její poddané, na britské občany, tím plivají na tvář královny v očích poddaných, že je slabá a neochraňuje Brity, je jako lapená myš v paláci a nesmí vyjít ven, pokud jí to chazariát nedovolí. Jednoho dne se stane, že vyjde ven z paláce, ale už nenajde žádného Brita, žádného typického bílého Brita a poddaného. Uvidí jen Araby, Pákistánce, černochy, Asiaty, všude uvidí mešity a svolávání k modlitbám.

A už to nebude královna, ke které budou noví Britové vzhlížet. Ti budou vzhlížet k Alláhovi a k imámům. V britské vládě už ministerstvo vnitra ovládá muslim, londýnským starostou je také muslim, Theresa May přitom za největší hrozbu pro Británii označuje koho? Muslimy? Kdepak, za největší hrozbu označuje Rusko! To je vrchol absurdity, že? No, ale ta absurdita je dnes v Británii denní realitou. A jeden z aktivistů proti islamizaci Velké Británie byl málem ve vězení dohnán k sebevraždě. Když se na něj podíváte ve videu, je úplně psychicky zlomený.

Nenechávejte si tyto informace pro sebe a šiřte tento článek po sociálních sítích, ať se všichni dozví, co se děje ve Velké Británii. Ať vidí, jak to dopadne v každé zemi, která nebude bránit všemi prostředky nasunování islámu do své země. Už dnes Arabové v ČR vyhánějí české občany z parků, viz. události v Arabských Teplicích, v Brně pro změnu skupina radních okolo Hnutí Žít Brno chce na vlastní náklady ubytovat a rozmístit v Brně skupinu migrantů z Afriky, které město přerozdělí v rámci vlastních kvót.

Chazariát má podchycené islamizační procesy v celé Evropě, ve všech zemích a když převezmou řídící procesy, jako třeba v Británii, když se ministrem vnitra stal muslim, začnou postupně domácí obyvatelstvo zavírat do kriminálů a terorizovat. A soudy jim půjdou na ruku, a neziskovky jim půjdou na ruku, a vláda jim půjde na ruku, protože všichni budou na jejich výplatní listině. Když vás zavřou do kriminálu za to, že jste přečetl na chodníku před soudem článek z mainstreamu, potom takové zemi už není pomoci. Sionistický chazariát vítězí. A co uděláme proti tomu, aby nezvítězili i v Česku? Šiřte a sdílejte tento článek.

Zdroj textu a video: AE News