Video – Ole Dammergard: „Teror“ – děláte si legraci?

Autor: Jane K.

Na konferenci „Otevřeného myšlení“ v r. 2016 diskutoval Ole Dammegard šablony a metody, používané při akcích pod falešnou vlajkou. Letos v roce 2017 je zpátky s jiným náhledem na stejný námět. Již od r. 2013 je Ole stále se vracející řečník na konferenci „Otevřeného myšlení.“ Je tam zván kvůli opakujícím se údajným teroristickým útokům v západní Evropě a v USA. Coby odborník na toto téma dokázal vyvrátit oficielní vysvětlení mnoha těchto údajných teroristických útoků, jako na příklad bylo střílení v Copenhagenu, hromadné střílení v Norsku, v Nice, Charlie Hebdo, Bataclan a útoku na bruselském letišti a jiné.

V následném videu mluví o útocích v Berlíně, Istanbulu, Jeruzalémě, Fort Lauderdale a v Melbourne. Připravte se na kritické informace.

Ole Dammegard je autor, vynálezce, bývalý novinář a vyšetřovatel, který zasvětil nějakých 30 let života výzkumu globálního spiknutí. Jeho hlavní zájem byl zjistit skutečnou pravdu o zavraždění švédského Ministerského předsedy Olofa Palme, Johna F. Kennedyho, Roberta F. Kennedyho, Martina Luthera Kinga, Johna Lennona, Princezny Diany a také pravdu o 9/11, o bombovém útoku na Oklahomu, bostonský maraton, atd.

Ole zjistil velmi zjevná spojení mezi různými teroristickými útoky formou identifikace těch, kteří byli ve spojení s vraždou Johna F. Kennedyho a Olofa Palme. Zdá se, že globální elity používají ty stejné ‚odborníky‘ již celá desetiletí, aby za ně vykonávali špinavou práci.

Ole je vítaný návštěvník mnoha programů, jako na příklad The People’s Voice, Red Ice Creations (10 hodin) (Švédsko/USA), Project Camelot, (USA), Veritas Radio (USA), The Real Deal s Prof. Jim Fetzerem (USA), No Lies Radio s Dr. Kevin Barrettem (USA), Super Woo Radio (Australie), Global Peace Radio (Anglie), Open Your Mind Radio (Irsko), Talk Radio Europe (Španělsko), Freedom Radio (Dánsko) and Freedom Reigns, Australian Phi in the Sky.

Také jeho články jsou publikovány na významných stránkách jako jsou Veterans Today. Jeho knihy zahrnují „Coup d’etat in Slow Motion“ (Zpomalený puč), Shadow of Tears (Stíny slz), Re-Mind Me (Připomeň mi) a Yolanda Yogapanda.

Ole byl odměněn Pražskou mírovou cenu za to, že pátrá po pravdě a je považován za hlavního odborníka na akce pod falešným praporem. Byl mluvčím na mnoha mezinárodních konferencích, včetně nedávné konference o John F. Kennedym v Dallasu, 2016.

Zdroj: NWOO