Video – fakta o KSČM

Vložil: Admin

Toto video mi zaslal Administrátor webu www.desitka.org. Web patří OV-KSČM pro Prahu 10, kde bylo publikováno. Jelikž se to moc nelíbilo kritizovaným soudruhům z jejich ÚV, video z webu odstranil a požádal mě o jeho publikaci na mém serveru. Rád té žádosti vyhovují a máte ho níže. Publikuji ho i s jediným komentářem, který k tomu přišel.

Komentář:

František Lojda
frantisek.lojda@centrum.cz
Zdravím,
ne zcela souhlasím s údaji využitých ve faktech o KSČM. Útoky vedené zejména na J. Dolejše se rozhodně nezakládají na pravdě. J. Dolejš je obětavý, pracovitý člověk, národohospodář, který se dokáže podívat především do zítřejšího dne. Že pak, jeho názory někomu „nevoní“ je otázka druhořadá, ale připomínám, že v minulých volbách do PS PČR získal nejvíce preferenčních hlasů. Což pro mě znamená, že některé kádrové názory ve straně, nekorespondují s názorem voličů. Útok na jeho osobu zcela odmítám.
Využívání elektronických médií ve straně není v jeho kompetenci a jsem přesvědčen, že v těchto volbách se mnohé zlepšilo. Příčiny současného stavu totiž spatřuji jinde a má to mnohem hlubší kořeny. Ale to je na jiný článek.