Video: Česká republika v tichosti přijímá průběžně nelegální miganty, vede s nimi azylová řízení a uděluje i doplňkové ochranné statusy

Vložil: Admin

Vážení přátelé, to o čem alternativa neustále píše a na co upozorňuje, přičemž mainstream to vydává za „dezinformace“, se konečně provalilo a potvrdilo.

Europoslankyně za KDU-ČSL Michaela Šojdrová ve čtvrtek večer v pořadu Události, komentáře na České televizi odpálila největší bombu za několik posledních měsíců. Poprvé a naživo na veřejnosti totiž zaznělo, že Česká republika potají a v tichosti, bez mediální publicity, trvale a průběžně uděluje azyly nelegálním migrantům, to znamená takovým migrantům, kteří se na území ČR dostanou nelegální cestou. Podle europoslankyně za rok 2018 vláda Andreje Babiše přijala 47 nelegálních migrantů ze Sýrie, z Iráku, Íránu, Afghánistánu a dalších zemí, zahájila s nimi azylová řízení a celkem 47 z nich udělila v ČR azyly a co víc, dalším zhruba 117 nelegálním migrantům, kteří zjevně nedosáhli na plnohodnotný azyl, udělila česká vláda skrze ministerstvo vnitra doplňkové ochranné statusy, což je jistá obdoba statusu strpěnců, ale v trochu jiném právním zařazení.

Takže, vláda již nemusí lhát, že ČR přijala jen 12 migrantů a šmitec, od teď je jasné, že to už jsou skoro dvě stovky migrantů, pokud počítáme ty migranty s azylem a i s tou doplňkovou ochranou, a i těch původních 12, a to jenom za rok 2018, ale co tento rok? A co rok 2017? A ty roky předtím? Jak vidíte vážení, lžou nám všichni, jako když tiskne!

Podrobnosti v článku na AE News