Video – běžná únorová sobota v Běloruském Minsku

Vložil: Admin

Bělorusko, ta hrozná totalitní země, bez naší demokracie a bez našich, tak všude propagovaných a zejména vládou dodržovaných osobních práv zaručených naši vysoce demokratickou Ústavou, v čele s despotou prezidentem Lukašenkem, je jediná země v Evropě, která nikdy od začátku této false pandemie nezavedla žádný Lockdown. Vše v zemi funguje naprosto normálně. Průmysl, zemědělství, školy, zdravotní péče, kultura, vše ve standardních podmínkách.

Že by se ten virus SARS Cov2, který zachvátil celý svět, Bělorusku nějak vyhýbal? Ne nevyhnul se ani Bělorusku, ale na rozdíl od ostatních států, jejich prezident nezpanikařil a přijal jen adekvátní opatření. Ochranu těch, kteří to nejvíce potřebovali a zbytek země ponechal v normálním režimu s tím, že ochranná opatření, jako nošení roušek, jsou jen na bázi dobrovolnosti.

Dnes cca po roce totálního pádu ekonomiky a všech osobních práv všech občanů na celém světě, můžeme vidět výsledky. Podívejme se na hlavní ukazatele ČR a Běloruska ke dni 24.02.2021:

Bělorusko: 10 milionů obyvatel, nakaženo 281.707, zemřelo 1.939 lidí
Česko: 10 milionů obyvatel, nakaženo 1,198.168, zemřelo 19.682 lidí

To snad ani neni možný takový nepoměr, my kteří dodržujeme veškerá ta tvrdá opatření jsme na tom podstatně hůře než Bělorusko? Při pohledu na tyto závěry, tvrdit do nekonečna, jak tvrdá opatření, zejména uzamčení všeho, sníží úmrtnost, může jen buď někdo s IQ kolem 50, nebo zkorumpovaný politik.

Podívejte se na video, které natočil írský blogger v Minsku dne 7.2.2020. Myslím, že k tomu nenáí zapotřebí žádný komentář.