Video: Berlusconi jako Zeman. U voleb na něj vyskočila nahá sextremistka z hnutí Femen

Vložil: Admin

Femen je bizarní ukrajinské uskupení feministek, které se rády svlékají na veřejnosti a zajímavé jsou jen vystavováním svých nahých těl; provádějí tedy aktivismus založený na sexismu, což většina feministických organizací naopak kritizuje.

Ačkoli šlo původně o ženské sociální hnutí, které reaguje na témata jako sexuální turistika, sexismus, LGBT práva či porušování občanských práv, v poslední době si oblíbily volby a vyskakování na politiky.

V lednu se ve volební místnosti v pražských Lužinách, kam přišel volit prezident Miloš Zeman, do půl těla vysvlékla Angelina Diashová, vrhla se směrem k prezidentovi s křičela, že je Putinova děvka (Zeman, ne ona). Zakročila proti ní ochranka, i když byla zpočátku překvapena a aktivistka se dostala až těsně k prezidentovi, a Miloše Zemana z místnosti odvedla. Český prezident následně uvedl, že je poctěn, protože ho napadla aktivistka skupiny Femen, jež nedávno napadla také papeže.

Nyní kolegyně Diashové narušila parlamentní volby v Itálii. S odhalenými prsy a nápisem „Berlusconi, už jsi dosloužil“ na hrudi vyskočila na stůl ve volební místnosti v Miláně. A to přesně ve chvíli, kdy do místnosti přišel odevzdat svůj hlas někdejší dlouholetý premiér a stávající šéf strany Forza Italia Silvio Berlusconi.

Silvia Berlusconiho, který se proslavil například i divokými večírky s prostitutkami, však z rovnováhy nevyvedla. Jen se usmál, otočil a odešel.

Bývalý dlouholetý premiér sice ve volbách kandidovat nemůže kvůli stále platnému trestu za daňové podvody, je ale klíčovou postavou volební kampaně své strany Forza Italia.

V italských volbách jde o to, zda se udrží u moci stávající středopravicová koalice vedená právě Berlusconiho stranou, nebo bude mít po volbách většinu Hnutí pěti hvězd a Liga severu, které ostře odmítají masovou a nelegální migraci. Jako nejpravděpodobnější vítěz se podle průzkumu jeví Hnutí pěti hvězd populárního Beppeho Grilla, zda ale získá většinu, je zatím ve hvězdách.

Zdroj textu: Šifra