Vídeň o víkendu na břehu krásného modrého Dunaje

muslimové

Přišlo emailem.

Podívejte se na obrázky a plačte. Plačte nad tím, jak lehce, ochotně a zbaběle jsme se vzdali toho nejcennějšího, co naší předkové budovali, pro co bojovali a za co umírali skoro dvě tisíciletí. To, co uvidíte, není dočasné. To je na furt. A bude to horší, mnohem horší. Je jen otázka krátkého (velmi krátkého) času, kdy se něco podobného objeví u nás. Podobné týpky potkávám v Praze denně. Ještě izolovaně a v malých skupinkách, ale již jsou zde. A přicházejí denně v nejasných počtech a s nejasným statusem za třeskutého mlčení našich papalášů a zřejmě s jejich tichým souhlasem.

01

02

03

04

05

06

07

Poznámka administratora: Na webu Zvědavec jsem si k těm obrázkům přečetl zajímavou diskusi. Vybral jsem dva příspěvky, které mě zaujaly:

1. Ty obrázky je třeba dát do souvislostí:

  1.  Na fotkách jsou s těmi skupinami muslimek i muslimů zjevně i rakouské dívky. Rakouští kluci nikde! Výsledek odpovídající zrádné multi-kulti výchovy na školách. Rakouští kluci půjdou asi na ocet.
  2. Co se děje s těmi rakouskými kluky? No oni je na školách i ve veřejném prostoru prý pronásledují a bijí kluci přistěhovalečtí islámští a oni se prý ani nesmí bránit, aby nebyli za rasisty a xenofoby… Média o tom mlčí. Rodiče taky. Budoucí výsledek je jasný dle darwinských přírodních zákonů – rakouské dívky se budou postupně stávat manželkami těch přistěhovaleckých kluků a rodit jim další muslimské kluky i dívky rodičky dalších muslimů… Kallergiho plán (i odhad Veroniky Žilkové) tedy běží na plné kule! Víme přeci, že i kdyby rakouští kluci byli jánevímjak sluníčkoví, tak pokud nekonvertují na Islám, tak si u islámských holek ani neškrtnou – neb muslimka se nesmí vdát za nemuslima! Vektory sil v rakouské společnosti jsou tedy jasně dané. Mužská část nositelů evropské kultury je tedy po této stránce dopředu odkecaná!
  3. W.Churchill byl jedním ze zastánců myšlenky vysídlení Němců ze Sudet. Proč? Byl zastáncem vize, že aby po válce v Evropě byl mír, je třeba Evropu budovat na půdorysu národních států s hranicemi v podstatě kopírujícími etnické hranice. Současné dění v EU jde zcela jasně proti smyslu myšlenek vítězů 2WW! Že měli pravdu dokládají konflikty v bývalé Jugoslávii, či na dnešní Ukrajině. Lze tedy v nedaleké budoucnosti v EU čekat konflikty na nábožensko-etnicko-sociálně-národnostním půdorysu… Ne nějaká výbušná válka typu 2WW, ale taková vlekoucí se a vyčerpávající typu Libanonu… Je to asi jako když zahušťujete polévku při vaření moukou… Když tam tu mouku přisypáváte po troškách po dlouhou dobu a mícháte, vznikne konzistentní tekutá hmota – mouka se tam prostě rozpustí. Když ji tam nahrnete najednou moc, mouka se nerozpustí ale hrudkovatí – a to jsou ony no go zony v západoevropských velkoměstech…
  4. Nynější boj ale není na linii my, a k nám netolerantní a dobyvační muslimové. Boj je na ideologické rovině se „sluničkáři“ (zneužívaní užiteční trotli, co nic nechápou), sorosovými stoupenci, „sobotkovsko-merkelovsko-babišovskými zrádci“, „multi-kulti-neomarxistickou internacionálou“ a hlavně s lhostejností, i bezbřehou naivitou veřejnosti, která to vše dopouští a volí si u voleb s důvěrou své katy… Zatím my Evropané tento boj celkově prohráváme (pár vlaštovek typu Wildders jaro skutečně nedělá, ale díky za ně) a času nemáme už moc.

1. Druhý

Půjde-li to tak dál, ostrý střet je nevyhnutelný a je to jen otázkou času a proto se každý z nás dle svých možností a stupně chápání na něj připravujme….

Je to asi měsíc, stavil jsem se u známého, majitele komerční střelnice a obchodu se střeleckými potřebami pro informace ohledně zkoušek na ZP a na dveřích jsem si všimnul cedulky s nápisem v arabštině.. Na můj dotaz zda zatoužil stejně mocně po arabských zákaznících, jako tepličtí hokynáři, mi vedoucí prodejny odpověděl, že v žádném případě nechce napomáhat k udržování a rozvoji návyků teroristů ze stř. Východu a riskovat, že mu to tam jednou „vystřílí“, ba právě naopak a že na cedulce stojí, že připuštěni ke střelbě budou jen majitelé českého ZP, kdyby totiž toto neuvedl, tak by ho nějací infantilní aktivisté napráskali z diskriminace na základě národnosti, etnika a náboženství, stejně,jako toho hospodského kdesi na jihu Moravy, co napsal na menu, že halal nevaří a dostal od ČOJky 60:000 flastr…

V tu chvíli na parkovišťátko před obchodem zaparkovalo auto z něhož vystoupila blondýnka odhadem něco pod 30 let věku se dvěma malými kluky s umělohmotnými hračkami-pistolkami a s vedoucím se pozdravila, jako stará známá. On ji žoviálně pochválil děti rčením, „že z nich budou pěkní vojáčci“, načež ona odpověděla s neskrývanou pýchou: „to budou muslimští vojáci…“

Na můj poněkud zmatený dotaz, co to má znamenat pan vedoucí se šklebem v obličeji kývl hlavou směrem nahoru a říká mi:“ tady nahoře nad kšeftem máme velkoobchod s tureckejma hadrářema, oni ji zaměstnali a pak si jí jeden z nich vzal za ženu…, čemu se divíš…?! Je to horší, než si vůbec dovedeme připustit a obávám se, že se lidi neprobudí a nedovedu si představit v čem budou žít naše vnoučata, když vidím, jak se ti zhovadilí muslimové chovají jeden ke druhému, tak si představ, co budou dělat s nimi, je mi z toho všeho nablití…“