Velká lež: Celosvětový nedostatek energie a několik krizí – všechny uměle vyvolané – určené ke zničení západní civilizace.

Autor: Peter Koenig, 15. 11. 2022

Energetická krize? Potravinová krize? Průmyslový kolaps? Narušení dodavatelských řetězců? Narušené komunikace? Kybernetické útoky? Výpadky proudu? Hyperinflace? Klimatické změny? Války, občanské konflikty a další plandemie, které vyústí v lidské utrpení…

Ano.

Všechno je to uměle vyvolané.

To vše je součástí plánu na zničení civilizace, jak ji známe, a její nahrazení roboty a humanoidy 4. průmyslové revoluce – jednajícími na základě elektronických příkazů generovaných umělou inteligencí a přežívajícími na základě programovatelných měn digitálních centrálních bank (DCBC).

Pokud budeme dál sedět stranou a přihlížet, místo abychom něco udělali a zastavili toto šílenství, tento zločin biblických rozměrů, skutečně k němu dojde. Lidstvo a to, co zbylo z Matky Země, bude připraveno do propasti.

Nedostatek vytváří inflaci – a pokud k ní nedochází přirozeně, je vyráběna. Mediální propaganda mluvící na plný úvazek o inflaci dává všem průmyslovým koncernům a konglomerátům volnou ruku ke zvyšování cen. Nikdo se neptá, zda je to oprávněné. Média tvrdí, že inflace existuje – takže zvyšování cen je skutečně na místě.

Mnoho krizí se ve skutečnosti ani neděje, většina z nich je jen v médiích. Nepřetržitou a nekonečnou propagandou. A zdáním vyvolaným umělou inteligencí.

A brzy přijdou digitální měny centrálních bank (CBDC), které nahradí naše hotovostní měny. CBDC budou nakonec programovatelné. Bude je možné zapínat a vypínat a naprogramovat tak, aby se daly použít na určité nákupy – zboží nebo služby, ať už je chcete nebo potřebujete, nebo ne. Rozhodující bude vaše chování a poslušnost. Podívejte se na toto 7minutové video-budítko, vynikající shrnutí toho, co s námi vlády prostřednictvím CBDC budou moci dělat.

 

Pokud si myslíte, že toto video je příliš konspirativní a dezinformační, podívejte se na video s Dr. Pippou Malmgremovou, jenž je špičkovou americkou ekonomkou, která působila jako zvláštní poradkyně bývalého prezidenta George W. Bushe

Právě teď jsme připravováni na katastrofu.

Děje se mnoho podivných věcí najednou. Pro zmatení nás lidí, ale také pro urychlení realizace Agendy 2030, Velkého resetu a samozřejmě 4. průmyslové revoluce, která má z přeživších lidí udělat translidi.

To není nic nového.

Renomovaní vědci a analytici to říkali už dříve a varovali nás před hrozící zkázou. Je třeba to opakovat, dokud nedojde ke společenskému mentálnímu průlomu.

Hélas, zatím k ničemu. Nevzdávat se je vládnoucí mantrou.

Dál sedíme na pohovkách a sledujeme mainstreamové zprávy – věčný stroj na lži. Jsme královsky rozptylováni válkou na Ukrajině. Média nám dokonce den co den tvrdí, že Putin je padouch. Že je třeba, aby země NATO dodaly Ukrajině více zbraní a aby byl prezident Zelenskij více podporován z rozpočtu. Putin je zodpovědný za všechny katastrofy, které se na nás valí.

Zelenského Ukrajina již obdržela zbraně a „rozpočtovou podporu“ v ekvivalentu téměř 100 miliard amerických dolarů převážně z USA a EU. Zelenský ale není spokojen.  Křičí, že chce víc. Zatímco Putin je zodpovědný za nekonečnou bídu.

Přemýšlejte o tom.

Nemůže existovat vyvážený pohled. Ledaže byste vzali svůj vlastní život do vlastních rukou a do vlastní mysli a začali na základě vlastního přemýšlení a sčítání bodů. Vypněte mainstreamová média, televizi, rádio, noviny a hledejte alternativní zprávy.

Problém je v tom, že nechceme vyvážený pohled. Protože kdybychom chtěli, museli bychom přemýšlet sami. Mohli bychom se probudit do nepříjemné reality. Nechceme opustit sféru svého hedvábně-pohodlného pohodlí. Soustředění se na válku, je pouhým odváděním pozornosti od toho, co se připravuje za železnými branami.

Německá a italská ložiska plynu jsou naplněna na 94 % nebo více. Tak je tomu v celé Evropě. Rozhodně se nejedná o žádnou energetickou krizi. A pokud by z nějakého důvodu došlo k nedostatku energie, prezident Putin opakovaně zdůraznil, že Rusko dodrží své smluvní závazky s Evropou a světem. A určitě by to udělal – pokud mu to NATO dovolí. Aby k tomu nedošlo, Washington podnítil zničení Nord Stream 1 a 2.

Rusko tvrdilo, že plynovody lze opravit, ale Washington/NATO to nedovolí. Madam von der Leyenová, (nikým nevolená) předsedkyně Evropské komise (EK), a její kamarád, německý kancléř Olaf Scholz – oba poslušní stipendisté Akademie Klause Schwaba (WEF) pro mladé globální lídry (YGL) – jsou po čertech odhodláni plynovody neopravit a nechat Evropu jít ke dnu.

Evropské zásobníky LNG (zkapalněného zemního plynu) jsou naplněny až po okraj, což je více než průměr za posledních deset let. V dostupných zásobnících není místo pro další uhlovodíky.

Po oceánech plují stovky, ne-li tisíce plně naložených tankerů s fosilními palivy. Nemohou vyložit své zboží, protože jim to buď nedovolují především evropské a severoamerické přístavní úřady, které plní příkazy Temného kultu, nebo nemohou vykládat, protože není místo pro skladování, nebo ony – plynárenské a benzinové společnosti – nechtějí vykládat kvůli záporným cenám plynu. Podívejte se na tuto mapu tankerů na volném moři, které nemohou vykládat.

tankery

Futures na zemní plyn na několika evropských trzích byly záporné. Poprvé v historii. Samozřejmě se jedná o spotové ceny. Mohou kolísat z hodiny na hodinu, ale samotný fakt, že se dostaly do záporného pásma, svědčí o tom, že nedostatek energie je zmanipulovaný.

Cena referenčních evropských futures kontraktů na zemní plyn klesla od minulého čtvrtka o 20 % a od dosažení rekordní hodnoty na konci srpna 2022 o více než 70 %. V pondělí [24. října] se spotové ceny nizozemského zemního plynu s dodáním do jedné hodiny – které odrážejí podmínky na evropském trhu v reálném čase, podle údajů společnosti Intercontinental Exchange, propadly pod nula EUR. ZDE

Spojené státy prostřednictvím „digitálního, finančního a vojenského průmyslového komplexu“, v současnosti vládnoucího globalistického kultu, jehož významným ředitelem je WEF, diktují vládám, zejména evropským, že musí odmítnout dodávky energie. To snižuje ceny, protože zboží pluje na volném moři, je připraveno k dodání – ale nemůže být dodáno. To vytváří nadměrnou nabídku. A rozhodně ne inflaci.

Tento scénář ukazuje, jak se Washington snaží „deindustrializovat“ Evropu a vojensky ji oslabit, říká ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov (RT 30. října 2022).

Bylo zapotřebí vyrobit falešnou energetickou krizi. Protože z ní plynou další krize a pohromy, které zničí lidstvo, jak ho známe. Je to podvod, který je obrovským krokem směrem k absolutní tyranii. Viz zde.

Na energii závisí vše, výroba hnojiv, potravin, komunikace, zásobování vodou, výroba kovů, dodavatelské řetězce a mnoho dalšího.

Evropa může stále rychleji upadat do samovolného zapomnění. Evropa nemá žádné suroviny, o kterých by se dalo mluvit, a většina energetických zdrojů velké Evropy pochází z Ruska, které má „sankcemi zakázáno“ dodávat do Evropy fosilní paliva.

Svět je dnes stále z 84% závislý na fosilních palivech. Nevadí, že dosud 26 konferencí smluvních stran OSN o klimatu (COP) – UNFCCC – vyhlásilo snížení využívání fosilních paliv. Jsou to jen řeči. Dobře situovaný průmyslový svět si stále kupuje SUV a auta s motorem o objemu 3 litry (1 ze 3 v Evropě a Severní Americe) a vedoucí pracovníci firem cestují ve svých soukromých tryskáčích.

COP27 se bude konat od 6. do 18. listopadu 2022 v egyptském Šarm aš-Šajchu. Svět se zatajeným dechem čeká, jaké nové „závazky“ političtí vládci přijmou.

Organizovaná bezohledná energetická krize, která odstaví evropský průmysl znamená bankroty, ztrátu pracovních míst, hladomor, naprostou bídu. Jakmile je Evropa jednou odstavena, její oživení bude téměř nemožné, nebo přinejlepším dlouhý a bolestivý proces.

Poslední zpráva – právě přišla – Nizozemsko ruší své sankce vůči Rusku, aby mohlo přijímat dodávky plynu, které by zmírnily potenciální ekonomické a lidské katastrofy nadcházející zimy. Nizozemci mohou vyvolat politické probuzení dalších zemí, které učiní totéž.

Potravinové krize

Současně Monsanto, Bayer a Syngenta vnucují své geneticky modifikované potraviny (GMO  geneticky modifikované organismy) vládám rozvojových zemí, jejichž smluvní podmínky nejsou veřejně přístupné. To spolu s globálními korporacemi, jež obchodují  s obilím, jako jsou Cargill, Louis Dreyfus a další, povede k manipulaci s potravinami a následné tyranii potravin.

Výsledkem je cílený hladomor, bída a nemoci a smrt způsobené hladomorem; vhodný nástroj ke snížení počtu obyvatel. Klíčový příspěvek Gatese a Rockefellera k Velkému resetování. Další podrobnosti naleznete zde.

Tyranie zdraví

Nesmíme zapomenout na plandemii – Bill Gates předpovídá mnoho velmi vážných dalších plandemií. Neříká to, ale pokud se blíží, jsou laboratorně vyrobené a budou samozřejmě následovány vynucenými mRNA vaxx kampaněmi. Plandemie a smrtící vaxx budou dále zastrašovat a decimovat populaci.

Stále se opakující plandemie pomohou přesunout na WHO pravomocí rozhodovat o zdraví světové populace, a to nad rámec ústav suverénních zemí. WHO se svými 194 členskými zeměmi není skutečnou agenturou OSN, ale vzhledem k tomu, že je financována nejméně ze 70 % soukromými sponzory (z fondů farmaceutických trustů), je v nejlepším případě organizací partnerství soukromého a veřejného sektoru.

Jako taková se řídí mandátem soukromých dárců a hraje dvojí roli: prostřednictvím globálních vaxx-mandátů přehazuje miliardy dolarů do farmaceutických „ziskových pokladen“ – a zajišťuje, aby nikdy nechyběla Tyranie zdraví.

V současné době WHO projednává – většinou za zavřenými dveřmi – Globální pakt o zdraví a pandemickou smlouvu. Pokud bude tato smlouva tak či onak schválena, bude mít Dr. Tedros Adhanom Ghebreyesus, generální ředitel WHO, bezprecedentní moc nad všemi záležitostmi zdravotnictví na celém světě.

Záměrně se o tom v médiích téměř nemluví. Nebuďte spícího lva. V případě, že smlouva projde, budou lidé opět „ohromeni“, šokováni a nešťastně otupělí.

Pokud tomu členské země nezabrání a pokud katastrofální hospodaření Covidu něco naznačuje, WHO se ráda stane pánem zdravotní tyranie a jako taková vládcem nad životem a smrtí.

Změna klimatu

Souběžně s jednou krizí za druhou přichází klimatická katastrofa – takzvaná „změna klimatu“ způsobená člověkem.

Ano, změna klimatu je způsobena člověkem, ale ne kvůli extrémní žízni naší civilizace po fosilních palivech a emisím CO2, ale kvůli vysoce sofistikovanému geoinženýrství počasí. Po mimořádně rekordně horkém a suchém létě na celém globálním severu, extrémně silných hurikánech a následných záplavách, včetně prodloužených katastrofálních monzunových dešťů v Pákistánu – může následovat na severu životu nebezpečná chladná zima.

Při respektování příběhu o nedostatku energie, vyžadují vlády pro tuto zimu teplotu v místnostech udržovanou na 19 stupních Celsia – jinak. Vlády mnoha evropských zemí varují narušitele před přísnými tresty.

Kdo ovládá počasí, ovládá lidi, řekl prezident Lyndon Johnson v roce 1962. Nedávno vydaný dokument Pentagonu usiluje o úplnou kontrolu počasí na celém světě do roku 2025. Viz zde, zde a zde.

Závažné povětrnostní jevy – existuje spousta důkazů, že prožíváme geoinženýrství se zbraněmi, jehož účinky mohou být stejně smrtící jako jaderná válka.

Mimo článek. Na webu Otevři svou mysl jsem našel nové video s tímto námětem. Je dlouhé hodinu a 21 minut. ale stojí za to se na něj podívat:

 

Ačkoli to všechno zní a zní jako řada scénářů soudného dne, existuje i světlá stránka, která obklopuje tento temný mrak. Lidstvo je od přírody vynalézavé. Tím, že si lidé uvědomí, co se děje – od počátku roku 2020 warpovou rychlostí -, mohou zkázu zastavit. Lidé byli vždycky vynalézaví, když byli nuceni k extrémnímu přežití. Tohle je ta chvíle.

****

Peter Koenig je ekonomem a geopolitickým analytikem. Je specialistou na vodní zdroje a životní prostředí. Více než 30 let pracoval ve Světové bance a Světové zdravotnické organizaci po celém světě v oblasti životního prostředí a vody. Přednáší na univerzitách v USA, Evropě a Jižní Americe. Pravidelně píše pro Global Research, ICH, RT, Sputnik, PressTV, 21. století, Greanville Post, Defend Democracy Press, TeleSUR, Blog Saker, New Eastern Outlook a další internetové weby. Je autorem knihy „Implosion – Economic Thriller“ o válce, ekologickém ničení a firemní chamtivosti, která vychází z faktů a třiceti let zkušeností ze Světové banky po celém světě. Je také spoluautorem knihy „Světový řád a revoluce„.

Originál zdroj článku a obrázků: Global Research
Překlad a české titulky: Admin Nekorektní TOP-CZ a Otevři svou mysl