Jsem vědecký pracovník v klinické laboratoři, COVID-19 je falešný, probuďte svět!

Autor Derek Knauss, 12. února 2021

Aktualizace 14.02.2021Článek berte jen jako neověřenou informaci. Článek je publikován na webech „Livejournal.com„, „Tap News Wire.com„, ale z původního zdroje Global Research, byl odstraněn. Je těžko říct, zda byl odstraněn z důvodu „nepohodlných“ stránek, nebo jiných.

Následující prohlášení Dr. Dericka Knausse o identitě viru a selhání testů PCR jsou potvrzena řadou vědeckých studií, včetně WHO.

Mám doktorát z virologie a imunologie. Jsem vědecký pracovník v klinické laboratoři a testoval jsem 1.500 „předpokládaných“ pozitivních vzorků Covid 19 zde shromážděných v Jižní Kalifornii. Když jsme, můj laboratorní tým a já provedli testování pomocí Kochových postulátů a pozorování pod SEM (rastrovacím elektronovým mikroskopem), nenašli jsme žádný Covid v kterémkoli z 1.500 vzorků. Zjistili jsme, že všech 1.500 vzorků byly většinou chřipka A a některé chřipka B, ale ani jeden případ Covid, a nepoužili jsme test BS PCR.

Zbytek vzorků jsme poté zaslali Stanfordu, Cornellu a několika laboratořím University of California a našli stejné výsledky jako my, ŽÁDNÝ COVID. Našli chřipku A a B. Všichni jsme poté mluvili s CDC a požádali o životaschopné vzorky COVID, ale CDC uvedlo, že je nemohou poskytnout, protože neměly a nemají žádné vzorky. Prostřednictvím všech našich výzkumných a laboratorních prací jsme nyní dospěli k pevnému závěru, že COVID 19 byl imaginární a fiktivní.

Chřipka se přejmenovala na Covid a většina z 225.000 mrtvých zemřela na komorbiditu, jako jsou srdeční choroby, rakovina, cukrovka, emfyzém atd., a poté dostali chřipku, která dále oslabila jejich imunitní systém a zemřeli.

Ještě jsem nenašel jediný životaschopný vzorek Covid 19, se kterým bych mohl pracovat. My na 7 univerzitách, které provedly laboratorní testy na těchto 1.500 vzorcích, nyní žalujeme CDC za podvod Covid 19. CDC nám dosud neposlalo jediný životaschopný, izolovaný a vyčištěný vzorek Covid 19. Pokud nám nemohou, nebo nebudou moci poslat životaschopný vzorek, podáme žalobu.

Říkám, že neexistuje Covid 19, je to fiktivní. Čtyři výzkumné práce, které popisují genomové extrakty viru Covid 19, nikdy nebyly úspěšné při izolaci a čištění vzorků. Všechny čtyři práce napsané na Covid 19 popisují pouze malé kousky RNA, které byly dlouhé pouze 37 až 40 párů bází, což NENÍ VIRUS. Virový genom má obvykle 30.000 až 40.000 párů bází.

Jak je možné, že Covid je všude, jak to, že nikdo v žádné laboratoři po celém světě tento virus nikdy neizoloval a nevyčistil jako celek? Je to proto, že virus nikdy nenalezli, jediné, co kdy našli, byly malé kousky RNA, které stejně nebyly nikdy identifikovány jako virus.

Čtěte související článek: Obrovský skandál kolem coronaviru v Německu. Falešná pozitiva a Drostenův PCR test.

Takže to, s čím máme co do činění, je jen další kmen chřipky jako každý rok, COVID 19 neexistuje a je fiktivní. Věřím, že Čína a globalisté zorganizovali tento podvod COVID (chřipku maskovanou jako nový virus), aby přinesli globální tyranii a celosvětový policejní stát totalitního dohledu a tato zápletka zahrnovala masivní volební podvody, které měly svrhnout Trumpa.

Čtěte související článek: Německá mimoparlamentní vyšetřovací komise pro Coronu zahajuje hromadnou žalobu proti zločincům z Corony, plus video

******

Dr. Derek Knauss je specialista na klinické laboratoře zaměřený na virologii a imunologii. Sídlí v Jižní Kalifornii

Originál článku: Global Research
Zkrácený překlad: Administrátor TOP-CZ