Ve válce jsme nikdy neměli být, dlouhodobě tvrdí Trump. Má pravdu. Musel Kaddafí zemřít?

Vložil: Admin

S pompou a slávou je nošen na piedestalu stále Ronald Reagan. Že porazil komunisty. Že je to politická hvězda – americký Bůh na Zemi. Říká se, že paměť má krátké nohy a nepřetržité ódy na jeho oslavu neberou konců. Jenomže, co by dokázal, nebýt baronky Margaret Thatcherové a většiny lidu ve východním bloku, kteří už měli totality plné zuby? A co Gorbačov?

Jsou uvolněny dokumenty, že Irák se nepovedl. Prostě milión zabitých civilistů ve válce čin v důsledku války. Jen tak. Ani Jugoslávie se nepovedla. Stejně tak Libye se nepovedla. Sýrie se nepovedla. Ukrajina se nepovedla. Jednou za to mohl Rus, pak Arab, pak muslim, pak… Viník se stále jakoby hledá. Milióny mrtvých, oranžové revoluce, arabské revoluce, masakry a lidský exodus do Evropy či USA. Stále je předkládána mantra, že Bush vše zavinil, Tony Blair je spolu s ním stejný masový vrah jako Hitler. Přitom za Clintonovou stojí židovská loby. Za Trumpem stojí židovská loby. Ale byl iniciátorem skutečně George Bush a následně Obama, co rozjeli válečné běsnění?

Občas vyskočí zprávička, že jsou tam izraelští poradci z MOSADu. Na Ukrajině. V Libyi. V Jugoslávii. V Sýrii. Oficiálně tam nikdy nejsou, pouze pak prosákne, že s předstihem prý ochraňují a cvičí své.

V oficiálních záznamech je ironická věta: Díky svému obrovskému bohatství a vlivu Rothschildové figurují v množství antisemitských a konspiračních teorií.

Ale současně je prokazatelné, že pomocí zvláštního systému půjček učinili francouzskou vládu závislou na jejich (Rothschildovských viz Jan van Helsing „Tajné společnosti „) vlastních bankách, které vlastnili.

Na opačné straně je opět židovský neziskový sektor, řízený přes Soros Fund Management Open Society Foundations, který zbohatl na bristké libře, kdy se mu podařilo spekulativně rozhodit celý bankovní systém. A současně založit zvláštní neziskový prostor, ovládající například kampaň Clintonové.

Ta úžasná formulka, že kdo poukazuje na zabíjení je antisemita nebo blázen fungovala mnoho let a teprve nyní po roce 2000 se svět probouzí. A mnozí míroví aktivisté beze zbraně, kteří se přiblížili k Izraeli, za to zaplatili životem.

Najděme si záznamy, které stále více potvrzují uvolněné dokumenty a důkazy. Ne vždy komunisté byli slepí a hluší: Izrael a USA rozpoutaly běsnění, na které posléze nachytaly Blaira a přidal se Sarkozy. Cenzura po roce 2000 vše totálně vymazala a stále více jsme byli přesvědčováni, že chudáčky z Izraele musí bránit americká, britská a francouzská armáda. A čím více se lidem dostávalo informací na zločiny Izraele v západní Evropě, tím více dostával Izrael peněz na zbrojení z USA a „čirou náhodou“ zavládlo na blízkém východě takové šílenství, že se místní lidé rozprchli do celého světa formou stěhování národů. My je posíláme zpět, židovské neziskové organizace je platí, aby pochodovaly k nám. Je to dokázané, je to zdokumentované a pouze není oficiální odpověď na otázku: proč?

Ale najděme si dokumenty a záznamy z doby, kdy byl v Sýrii, Libyi, Iráku mír a lidé se měli stále lépe. Proč to najednou jedné skupině začalo vadit? Vždyť naši lidé tam jezdili pracovat a vraceli se nadšení – byla to bezpečná zóna, ve které nás dokonce měli rádi.

Tak jak se ta změna stala?

Je leden 1984 a Kaddáfí si dovolil trochu moc!

Kdo-zahjil-exodus

A položme si zákonitě s Trumpem další otázku

Proč vlastně musel zemřít Kaddafí? Vždyť za jeho vlády neuvěřitelně zbohatl lid a občané ho napříč Libyí milovali. Proč musel zemřít Saddám Hussajn, když byl v Iráku relativní mír a život se lidem zlepšoval? A konečně proč měl být odstraněn Asad v sekulární, bohaté Sýrii, kde ženy běžně chodily na vysoké školy, nemusely být zahalené a lidé z našich států k nim normálně cestovali: byly to státy bezpečné, než…

Byly to státy bezpečné, než tam USA a Izrael za peníze Rothschildů a neziskových organizací (NGO) začaly budovat demokracii a mír. A na to správně poukazuje Donald Trump. Proč?

Najednou vznikli míroví teroristé, najednou začaly vznikat ozbrojené opozice, najednou je v těchto územích „Blood Sweat & Tears“, neboli krev, pot a slzy. Dnes je rozdíl pouze v tom, že toto říká i americký prezident – po neuvěřitelně dlouhé době zvolen lidem a nikoliv korporacemi a neziskovými organizacemi.

A peklo je na světě.

Zvrácené pochody ukazují, jak bude těžké svět a sochu Svobody vrátit zpět na nohy a zvrácenosti proti lidství vymýtit.

Největší paradox je, že zatímco ti šiřitelé míru, za kterými jsou celá území poseta krví nevinných se ohánějí lidstvím, lidé, na které padá jejich krev od nich prchají pryč.

Že všichni věří v Boha, který je údajně jediný, pouze pokaždé jiný. Že v zájmu Boha polní kuráti ženou občany do války. Na obou stranách.

Že jednou žijeme v židovsko-křesťanské kultuře, aby nám následně další společně s pornem doporučovali jakési Evropské hodnoty a nikdo neví, co to je.

Že ty hodnoty má sdílet i ten, kdo je ateista a v žádného Boha (myšleno víru) nevěří.

A stejně je naháněn do války ve jménu Boha.

Pouze že teprve ve válce se dozví, za kterého bojuje…

 A kruh se uzavírá.

Zdroj: Skrytá pravda