Vatikánský holocaust

Senzační odhalení nejstrašnějšího náboženského masakru 20. století.

Avro ManhattanAvro Manhattan byl největší světovou autoritou na politiku římsko-katolické církve. Jako obyvatel Londýna řídil během Druhé světové války radiovou stanici „Rádio svoboda“ vysílající do okupované Evropy. Byl autorem více než 20. knih včetně bestselleru Vatikán ve světové politice, která se stala dvakrát knihou měsíce a vyšla v 57 vydáních. Byl Britem, který denně riskoval svůj život při odhalování některých z temných tajemství papeženství. Jeho knihy byly na prvních místech na Indexu zakázaných knih během posledních 50. let.

Jeho kniha Vatikánský holocaust konečně odhalen, na faktech odhaluje nejstrašnější náboženský masakr 20. století. Odkrytí nucených konverzí, masových vražd nekatolíků, katolických likvidačních táborů, odhalení katolických kněží jako velitelů koncentračních táborů; dokumentováno včetně jmen, dat, míst, obrázků a očitých svědectví.

V souvislosti s tzv. církevními restitucemi, ve skutečnosti darem miliardových majetků zejména římsko-katolické církvi, který jim (přes protesty většiny občanů) velkoryse věnovala Nečasova vláda s posvěcením nezávislého Ústavního soudu, doporučuji všem věnovat 2-3 hodinky ze svého času k přečtení této knihy. Kniha je velmi fundovaně přeložena překladatelem panem Jiřím Šolerem. Tak se do toho dejte: OBSAH

Technická poznámka:

Vždy po přečtení stránky je v levém dolním rohu odkaz na další kapitolu. POZOR, jakmile přečtete kapitolu 8 a kliknete na odkaz pro kapitolu 9, je tam chybný odkaz. Je nutné v horním řádku, kde je URL stránky vyměnit /vatikan1.html za /vatikan9.html. Podobně to je ještě při přechodu z kapitoly 13 na kapitolu 14.