Vaše budoucnost „pasu na imunitu“ se začíná naplňovat, když letecké společnosti připravují systémy pro sledování digitálních ID

Největší světová obchodní letecká skupina požaduje, aby byly imunitní pasy, termální screening, roušky a fyzické distancování, součástí strategie odvětví pro návrat k „běžným“ operacím.

Autor: Derrick Broze, 29. května 2020

Mezinárodní asociace pro leteckou dopravu (IATA), která zastupuje 299 leteckých společností, nedávno vydala svou publikaci „Biosecurity for Air Transport A Roadmap for Restarting Aviation„, která nastiňuje jejich strategii otevírání letecké dopravy, když vlády začnou snižovat cestovní omezení.

V části nazvané „Zkušenosti cestujících“ a „Dočasná opatření biologické bezpečnosti„, popisuje IATA svou vizi letů po COVID-19. Organizace požaduje sledování kontaktů, což je kontroverzní metoda sledování civilního obyvatelstva při sledování šíření COVID-19.

Předpokládáme, že je třeba shromažďovat podrobnější kontaktní informace o cestujících, které lze použít pro účely trasování,“ uvádí se ve zprávě. „Pokud je to možné, údaje by měly být shromažďovány v elektronické podobě o cestujícím, který přijíždí na letiště a to i prostřednictvím e-Visa a dalších elektronických platforem pro cestovní povolení.“

Je zajímavé, že tato výzva k odbavení před nástupem na palubu pomocí „platforem elektronických cestovních povolení“, se kryje s nedávným vyhlášením průkazů Covi-Pass a Health Pass od společnosti Clear, které vyžadují systém digitálního ID obsahující biometriku, ukládání cest, zdravotní a identifikační údaje.

Alexandre de Juniac, generální ředitel IATA, řekl arabskému průmyslníkům, že „vrstvený přístup„, kombinující více opatření, která jsou „globálně prováděna a vzájemně uznávána vládami„, je „cestou vpřed pro biologickou bezpečnost„.

IATA rovněž požaduje kontrolu teploty na vstupních místech do letištních terminálů. Představují si letecký provoz, zahrnující fyzické vzdálenosti 3 až 6 stop po celém letišti. Skupina se domnívá, že mohou být nezbytné změny v letištních budovách, které umožní fyzické distancování. IATA také doporučila „kryty obličeje“ pro cestující a ochranné prostředky pro zaměstnance leteckých společností a letišť.

Ačkoli organizace uznala, že v současné době neexistuje rychlý spolehlivý test pro COVID-19, věří, že jakmile bude vyvinut účinný test, mohl by být použit při vstupu do terminálu. Žádají, aby bylo toto opatření „začleněno do procesu cestujících, jakmile bude vypracován účinný test, ověřený lékařskou komunitou„.

V otázce imunitních pasů, myšlence zejména Anthony Fauciho, Světové zdravotnické organizaci a Billem Gatesem, IATA uvádí, že „imunitní pasy by mohly hrát důležitou roli při dalším usnadňování opětovného spuštění letecké dopravy.“ Organizace se domnívá, že pokud se ukáže, že se osoba zotavila z COVID-19 a získala imunitu, nebude potřebovat ochranná opatření. Jakmile lékařské důkazy prokáží možnost imunity vůči COVID-19, IATA se domnívá, že „je nezbytné, aby byl zaveden uznávaný celosvětový standard a aby příslušné dokumenty byly zpřístupněny elektronicky.“

VIDEO: Bill Gates v rozhovoru pro TED odhalil, že pro obnovu globálního cestování po světě budou lidé muset mít Průkaz Digitální Imunity

Konečně, IATA věří, že „je třeba usilovat o obecný posun směrem k většímu využívání bezdotykové technologie a biometrie.“ Biometrie by zahrnovala rozpoznávání obličeje, skenování sítnice a / nebo otisky prstů.

Tato vize malovaná IATA je vizí, kde se ti, kteří se rozhodnou létat, setkají s invazivními bezpečnostními opatřeními, sledováním, biometrickým sledováním, imunitními pasy, kontrolami teploty a obecně menším kontaktem člověka kvůli fyzickému distancování a menší komunikaci se skutečnými lidmi. Tento krok směrem k digitálnímu ID, který obsahuje osobní identifikační údaje, zdravotní záznamy a další osobní údaje jednotlivce, je samozřejmě součástí programu, který předcházel COVID-19. Mocnosti, které si toto přejí, využívají každou příležitost k rozšíření své technokratické kontrolní sítě a panika způsobená COVID-19 jim umožňuje urychlit své plány rychlostí, která nebyla vidět ani po útocích 11. září 2001.

Jedinou věcí, která může zastavit rozvinutí tohoto technokratického totalitního státu, jsou lidé světa, kteří se shromažďují, informují ty jež jsou ve tmě, a odpojují se od této ovládací sítě.

Nečtěte mainstream, čtěte alternativvu, ptejte se na vše a udělejte si své vlastní závěry.

***

Poznámka pro čtenáře: Sdílejte tento článek. Pošlete odkaz na něj emailem všem vašim přátelům, publikujte na vašem webu, sociálních sítítch atd.

Originál text: Global Research
Úvodní obrázek je od Activist Post
Překlaa: Administrátor TOP-CZ.