Válka proti lidstvu dosahující bodu varu, odkud není návratu

Autor: Joachim Hagopian

Georgia Guidestones jsou zničeny, britský premiér Boris Johnson by donucen odstoupit, nejdéle sloužící japonský premiér Šinzó Abe byl údajně zavražděn, šéf OPEC náhle umírá ve věku 63 let bez jakéhokoli vysvětlení, rozzuřené davy vtrhly do hlavního města Kolomba a donutily odstoupit druhého prezidenta Srí Lanky během necelých dvou měsíců a čtvrtina kanadského internetu vypadla na 19 hodin. Všechny tyto ohromující světové události, které se osudově sešly v rozmezí 24-36 hodin ze čtvrtka na pátek minulého týdne, nemohou být čistě náhodné. Pozoruhodné také je, že všechny tyto rozhodující globální události, které se současně odehrávaly po celém světě, se odehrály v době, kdy se vrcholní představitelé zemí G20 hádali na Bali kvůli rusko-ukrajinskému konfliktu a ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov předčasně odjel.

Stupňující se tempo těchto významných globálních událostí na pozadí bezprecedentního rizika největšího jaderného vyhlazení světa v dějinách, probíhajícího záměrného genocidního vraždění a mrzačení milionů lidí jedovatými biologickými zbraněmi ne-vakcín, vybíjení hospodářských zvířat, 100 potravinářských závodů zničených žhářskými útoky, to vše připravuje půdu pro bezprecedentní nedostatek potravin a pohonných hmot vedoucí k hladomoru a masovému hladovění, prudký nárůst nejvyšších cen benzínu a potravin v historii, raketový růst celosvětové inflace, to vše načasované na úplný kolaps světové ekonomiky a definitivní zánik amerického dolaru jako mezinárodní směnné měny, všechny tyto otřesné epochální události rozhodně nejsou náhodou, ale jsou naplánovány roky dopředu kontrolory, kteří se dnes vlídně maskují jako „Velký reset elit. “ Je tragické, že je páchán po celém světě s cílem přivést život na planetě Zemi k naprostému zastavení a nikdy se tak nebezpečně, nejistě nepřiblížit naprosté, čiré katastrofě a zkáze z ďábelských rukou vražedné elity, která záměrně organizuje dosud nevídané kataklyzmatické krize.

Podívejme se na poslední slova, která zazněla těsně před náhlou a předčasnou smrtí generálního tajemníka OPEC (Organizace zemí vyvážejících ropu) Mohammada Barkinda, kterého dělily tři týdny od odstoupení z klíčové šestileté mezinárodní funkce nejmocnější energetické organizace planety:

Naše odvětví nyní čelí velkým výzvám na mnoha frontách, které ohrožují náš investiční potenciál nyní i v dlouhodobém horizontu. Jednoduše řečeno, ropný a plynárenský průmysl je v obležení.

V prosinci 2018 se Spojené státy poprvé po 75 letech staly čistým vývozcem ropy. Jakmile se však v lednu 2021 ujal vlády podvodník Biden, hned první den ve funkci zrušil výstavbu ropovodu Keystone XL a nyní nezákonně vyčerpává americké strategické zásoby ropy a posílá ji do míst, jako je Čína. Bidenova zločinecká show požadovala a poté prosila OPEC, aby zvýšil těžbu. Odpověď OPEC: „Chcete-li více ropy, čerpejte ji sami.“ Mezitím vedoucí představitelé SAE a Saúdské Arábie strýčka Joea odmítli přijmout jeho telefonáty nebo hostit jeho návštěvu. Jen několik hodin po závěrečných slovech šéfa OPEC, v nichž dal jasně najevo, že další rozvoj těžby ropy a zemního plynu je v dlouhodobém horizontu naprosto nezbytný, se uprostřed spěchu elit, aby svět jezdil na alternativní ekologické zdroje paliv, 63letý nigerijský vůdce OPEC v předchozím dobrém zdravotním stavu náhle ocitl podezřele mrtev.

Poté, co generální tajemník OSN Antonio Guterres a Klaus Schwab ze Světového ekonomického fóra podepsali dohodu o partnerství, která urychluje jejich drakonickou Agendu OSN 2030, má Guterres tu drzost, že po necelých dvou měsících, na začátku července 2022, obviňuje „morálně nepřijatelné“ rozdělení severní a jižní polokoule v „nerovnosti“ z „dokonalé bouře krizí“, kterou on a Schwab bezostyšně zavinili. Guterres navíc falešně obviňuje Putinovu speciální vojenskou operaci na Ukrajině z toho, že odvádí tolik potřebnou globální pozornost od takových falešných krizí sponzorovaných elitami, jako je změna klimatu a globální zelená agenda.

Guterres označuje Západ, země severní šířky, které se veřejně staví proti Putinovi, zatímco OSN i WEF v podstatě odstřelují země aliance BRICS včetně Íránu a Argentiny (jejíž ministr hospodářství náhle rezignoval ve stejný den, kdy Guterres učinil prohlášení), Saúdskou Arábii spolu s většinou blízkovýchodních, asijských a afrických zemí, které se odmítají připojit k protiruským sankcím Západu a za nedostatečnou soudržnost světa při řešení toho, co on a jeho elity lživě připisují dvěma nejnaléhavějším krizím planety – změně klimatu a „naléhavé“ potřebě ekologizace.

Zjevné koordinované akce mocenské elity v současnosti vedou bezcitnou nezvratnou depopulační válku proti lidstvu. V posledních několika desetiletích nespočet eugeniků zcela otevřeně vyzýval k tomuto vybíjení lidstva na základě zcela lživého malthusiánského mýtu o přelidnění a vyčerpaných zdrojích. V posledních letech elitní pokrevní linie vlastnící dvě největší investiční společnosti na světě, BlackRock a Vanguard – vlastní prakticky všechny korporace z žebříčku Fortune 500 včetně všech šesti monopolních korporátních zpravodajských/masových médií, centrální bankovní kartel ovládající mezinárodní finance a prostřednictvím rozsáhlého nelegálního uplácení a vydírání vlastnící a ovládající všechny vrcholné vlády G20 na Zemi, se nepatrnému počtu v rámci téměř 7,9 miliardy celkové populace daří konsolidovat svou centralizovanou moc do stále menšího počtu rukou. Dnešní tyranie globalistů bylo dosaženo díky privatizaci a globalizaci elit od 80. let 20. století do současnosti, outsourcingu pracovních míst a využívání skrytých bankovních účtů v zahraničí.

Čtěte u nás a podívejte se na video: Kdo vlastní svět?

Vzhledem k tomu, že centralizované zinscenování falešné pandemie COVID je prokázaným podvodem a neočkovací látky jsou prokázanou genocidní biologickou zbraní, objevily se jasné důkazy o autoritářské, technokratické a totalitní tyranii, která naši planetu zachvátila jako nikdy předtím. Zpráva Trilaterální komise z června 2022 uvádí:

Změna klimatu je pravděpodobně největší výzvou, které lidstvo čelí v 21. století“ a „je způsobena především rozvojem ekonomik založených na fosilních palivech a souvisejícími emisemi skleníkových plynů“.

Používá taktiku strachu z neustálého ohrožení pandemiemi biologických zbraní vyrobených člověkem ve spojení s chabou záminkou, že musí urychleně prosadit novou zelenou agendu a opotřebovanou výmluvu na globální změnu klimatu, zatímco stále častěji čelí kriminálnímu odhalování ohavných zvěrstev po celém světě, aby si v poslední fázi sebeobrany zoufale udržel svou slábnoucí centralizovanou moc a kontrolu nad planetou, elity urychlily svou pečlivě vyrobenou „dokonalou bouři“ nekončících globálních krizí a destabilizujících otřesů s ďábelským cílem předstírat, že jsou našimi zachránci, kteří nabízejí bezpečí a přežití výměnou za svůj formalizovaný dlouho očekávaný vlhký sen o jediné nadvládě a kontrole celého světa.

Ale spíše než na jejich zkázonosnou agendu, která nutí lidstvo padnout na kolena uprostřed jejich smrti a destrukce, kterou vnucují všem obyvatelům Země, se tento článek zaměří především na celosvětové probuzení a odpor svobodymilovných občanů, kteří se aktivně staví proti dystopické noční můře feudálního zotročení, kterou si parazité lačnící po moci vysnili prostřednictvím digitalizovaného super dohledu, digitální měny světové banky a utlačovatelského, smrtícího sociálního kreditního hodnocení. Významné události jen z tohoto posledního týdne ilustrují skutečnost, že soudržné protisíly otevřeně působí a bojují se značným úspěchem. Zdá se, že kritická masa potřebná k přechodu od skryté k otevřené kolektivní akci proti zlu je konečně tady.

Zatímco se odehrávaly všechny tyto zásadní události, zemědělci v Nizozemsku, druhém největším světovém vývozci zemědělských produktů, se otevřeně bouřili a nechtějí přijmout zelenou agendu NWO, která znamená jejich zánik. Zápalná šňůra se rozhořela poté, co nizozemský soud nedávno vydal nařízení, které požadovalo snížit do roku 2030 o 50 % emise oxidů dusíku a amoniaku u všech zemědělských hospodářských zvířat, což by donutilo zničit živobytí každého třetího nizozemského zemědělce a zároveň rozhodujícím způsobem zhoršilo elitami zosnovaný globální zločin spočívající ve vážném nedostatku potravin a hladomoru. Ďábelský trik elit se však obrací proti nim a k odvážným nizozemským zemědělcům se nyní v rámci solidarity připojili jejich kolegové z doků a vlastně zemědělci z celé Evropy, kteří protestují proti globalistickému útlaku.

Vzpoura proti zelené tyranii se rozšíří po celém světě podobně jako celosvětové masové protesty a hnutí kanadských řidičů kamionů, které vypukly na začátku tohoto roku kvůli povinnému zabíjení vakcínami. Lidé se brání prostřednictvím občanské neposlušnosti a pouhé síly v poměru milion ku jedné, která se rozrůstá po celé planetě v masivní revoluci zdola, vzdorující protilidským uzávěrám, mandátům a digitálním identifikačním pasům centralizované diktátorské moci, které jsou stále prosazovány špinavými příkazy nadřazených kabalistických loutek jménem jejich luciferiánských pánů z elity. Digitální zotročení nebude pasivně připuštěno, protože využívaní a zneužívaní občané světa se konečně probouzejí a uvědomují si, že jde o život a smrt, a v důsledku toho rychle dosahují kritického množství, které se staví proti našemu společnému nepříteli v dnešní epické válce mezi dobrem a zlem.

Stejně jako mýty o přelidnění a globálním oteplování, i Agenda 2030 zeleného hnutí, kterou zavádí OSN, rigidní protokoly Evropské unie a hanebný kompromitující Bidenův diktát, vše podle návrhu globalisty řízených loutek, požaduje drastické snížení člověkem vytvořených skleníkových plynů, jako jsou emise CO2 a dusíku, které jsou klíčové jak pro svět rostlin, tak pro výrobu hnojiv, jichž je v současné době celosvětově nebezpečný nedostatek, čímž elity svým velkým podvodem „teď musíme být zelení“, abychom bojovali proti změně klimatu, zlovolně a falešně jedním rázem řídí celou krizi Země v oblasti nafty, pohonných hmot, hnojiv a potravin. Podvod s novou zelenou energií i prokázaný podvod se změnou klimatu jsou pro vládce Země pohodlnou falešnou záminkou k provádění sebevražedné politiky, jejímž cílem je zničit Severní Ameriku a Evropu, včetně takzvaných ekonomických sankcí uvalených na Putina jako takzvaného trestu, což je vše hanebně navrženo k další destabilizaci a nakonec ke zhroucení Západu.

V kontrastu s tím je Putinův ruský rubl nejsilnější měnou letošního roku, což zvyšuje globální ekonomické postavení Ruska a jeho geopolitické vedení, které rozšiřuje ekonomickou alianci BRICS o Argentinu, Írán a Saúdskou Arábii. Zrádce Biden mezitím od dubna pilně vyčerpává americké strategické energetické zásoby ropy a dodává 1 milion barelů čínské společnosti, do níž investoval jeho na pedo-kolu závislý syn Hunter. Drží náš nepřítel z ČKS Bidena za jeho nestydatě podplacené a vydírané koule, nebo co? Západ v současném zapomnění volného pádu nahrazují hegemoni Východu – Rusko a Čína.

Již půl století je zřejmé, že planetární kontroloři, reprezentovaní bankovním kartelem RothschildRockefeller, skrytě umisťují své akcie za nově vznikajícími východními mocnostmi a vytlačují „demokratický“ Západ z pozice lídra v globalistickém parazitickém potravním řetězci. Kromě toho, podporováno slavnými sionistickými Židy, jako byl první izraelský premiér David Ben Gurion, stejně jako křesťanskými fundamentalistickými fanatiky, londýnská City/sionistický dům Rothschildů vlastnící Izrael již dlouho předpokládá zřízení Jeruzaléma jako hlavního města jediné světové vlády. Po léta notoricky známé sionistické pokrevní linie uzavírají tajné spojenectví s bývalým agentem KGB Vladimírem Putinem. Obchodník z londýnské City a od roku 1954 chráněnec Davida Rockefellera, dnes 99letý Henry Kissinger (podle Kissingerovy pravé ruky Steva Pieczenika), v roce 1999 pomazal Vladimira Putina za nového vůdce Ruska jako někdejšího propagovaného brzkého absolventa programu Young Global Leaders Kissingerova chráněnce Klause Schwaba. Stejně tak se londýnští mocipáni z City aktivně zasazovali o vzestup Si Ťin-pchinga v rámci Komunistické strany Číny, zatímco Izrael jako dlouholetý nepřítel svého spojence, který je dojnou krávou, Ameriky, před desetiletími „změnil stranu“ a tajně vytvořil strategické ekonomické spojenectví s Ruskem a Čínou.

Existují náznaky, které naznačují nebo ukazují, že Vladimír Putin i Si představují pro globalistickou elitu eminentní hrozbu. V březnu, několik týdnů po ruském vpádu na Ukrajinu, napsal sám kvintesenční loutkovodič George Soros článek hodnotící jak Si Ťin-pchinga, tak Vladimira Putina:

Překvapilo mě, že Si zřejmě dal Putinovi volnou ruku k invazi a válce proti Ukrajině. Poté, co Xi soustředil veškerou moc ve svých rukou, pečlivě napsal scénář, podle kterého bude povýšen na úroveň Mao Ce-tunga a Deng Siao-pchinga. Poté, co získal Siovu podporu, se Putin pustil do realizace svého životního snu s neuvěřitelnou brutalitou. Blíží se mu 70 let a Putin cítí, že pokud se má zapsat do ruských dějin, je to teď, nebo nikdy. Jeho představa o roli Ruska ve světě je však pokřivená. Zdá se, že se domnívá, že ruský lid potřebuje cara, kterého může slepě následovat.

Možná se Putin a Si obracejí nebo brzy obrátí proti velkému plánu globalistické elity nastolit na Zemi dystopické peklo. V lednu 2021 při projevu v baště elit, Světovém ekonomickém fóru, Putin prohlásil, že zásahy elit proti občanským svobodám lidí zvýšily globální napětí, a varoval, že existují „všechny důvody domnívat se, že napětí se může ještě více zhoršit“. Před více než půl tuctem let Putin při svém vystoupení na Valdajské konferenci veřejně poznamenal:

Vidíme, že mnoho euroatlantických států se vydalo cestou popírání nebo odmítání svých křesťanských kořenů, které tvoří základ západní civilizace. V těchto zemích jsou popírány základy morálky a jakékoli tradiční identity – popírána nebo relativizována je národní, náboženská, kulturní, a dokonce i genderová identita. Politika tam považuje rodinu s mnoha dětmi za právně rovnocennou homosexuálnímu partnerství – víra v Boha se rovná víře v Satana. Excesy a přehánění „politické korektnosti“ v těchto zemích vedou k vážným úvahám o legitimizaci politických stran, které podporují propagandu pedofilie.

Čerstvý tisk z 12. července 2022 z MSM deníku Wall Street Journal uvádí relevantní bod:

Sázka na dekadenci Západu se Putinovi a Siovi již více než deset let bohatě vyplácí.

V údajném dopise britské vládě, který se objevil na internetu v březnu 2022, Nathan Rothschild, dědic jmění lorda Jacoba Rothschilda, zle nadával vůdcům Ruska a Číny, že představují pro elity největší hrozbu pro dosažení jejich ohavných cílů v konečné hře:

Vladimir Putin je nejnebezpečnějším mužem od porážky Hitlera, Si Ťin-pching je hned za ním. Ukrajina je zásadní figurkou na geopolitické šachovnici, kterou si nemůžeme dovolit ztratit… Naše současná cesta, spočívající v absenci vojenských akcí, v podstatě znamená, že náš globální řád je mrtvý na nohou. Naléhavě vás vyzývám, abyste proti Rusku a jeho zástupcům nasadili více síly, posílili „informační válku“ s cílem korigovat veřejné mínění, zejména na internetu, a poslali našim přátelům na Ukrajině zbraně. Bez Ukrajiny nemusí globální řád přežít.

Pokud ještě nedošlo k přerušení spojenectví City of London/Izrael-Rusko-Čína, je více než pravděpodobné, že k tomu dojde, protože moc korumpuje a historie ukazuje, že ti, kteří po ní touží, se vždy obrátí proti sobě.

Pokračující zločiny elit proti dětem (pedofilie, obchodování s dětmi a nedávno schválená smrtící biologická zbraň, která způsobuje infarkty u dětí) a zločiny proti lidskosti, které jsou nyní vystaveny na odiv veřejnosti, nebyly nikdy v celé naší pětitisícileté historii tak viditelně a explicitně odhaleny. Každým dnem si stále více občanů s rudou kůží na celém světě uvědomuje, že tato současná globální katastrofa, kterou zosnovaly elity v rámci svého „Velkého resetu“ Světového ekonomického fóra, posiluje výhradně jen vlastní zájmy Rothschildů, Rockefellerů a evropských černých šlechtických rodů.

*****

Joachim Hagopian je absolventem West Pointu, bývalým armádním důstojníkem a autorem knihy „Don’t Let the Bastards Getcha Down“ (Nenechte ty parchanty, aby vás dostali dolů), v níž odhaluje chybný systém velení v americké armádě založený na děrování vstupenek na žebříčku služebního postupu, který vždy vyřadí ty nejlepší a nejchytřejší a na vrchol vynese průměrné a následovníky pořádku, kteří jsou jako politicko-byrokratičtí generálové určeni k tomu, aby prohráli každou moderní americkou válku podle návrhu elity. Po skončení vojenské služby Joachim získal magisterský titul v oboru klinické psychologie a více než čtvrt století pracoval jako licencovaný terapeut v oblasti duševního zdraví se zneužívanou mládeží a dospívajícími. V Los Angeles se ocitl v boji s největší okresní službou na ochranu dětí v zemi v rámci důkladně rozvráceného a zkorumpovaného amerického systému péče o děti. Jako nezávislý novinář působí Joachim již více než osm let a napsal stovky článků pro mnoho zpravodajských webů, například Global Research, lewrockwell.com a v současnosti https://jamesfetzer.org/. Joachimovy knihy a kapitoly jsou bestsellery Amazonu v kategoriích obhajoby dětí a lidských práv.

Články od tohoto autora u mě na webu:

Dosažení „bodu zlomu kritické fáze“ Covid-19. Je na řadě Norimberk 2? Kriminální vyšetřování londýnské metropolitní policie.
Ukrajina: Válečnická rétorika. Nebezpečí třetí světové jaderné války. „Velký reset“ WEF zahrnuje válku s Ruskem?

Originál článku: Blog James Fetzer
Překlad: Admin Nekorektní TOP-CZ

podpora2

1 komentář

  1. Jsou to nesmysly dezinformaci zapadni infovalky. Jejim cilem je udelat z BRICS stejnou zumpu jako ze zemi zapadnich degeneratu. Nedavam zadnou hvezdicku.

Comments are closed.