Vakcína mRNA COVID není vakcínou, ale operačním systémem, plus video

Autorka: Makia Freeman, 15. ledna 2021

Není to vakcína. Vakcína mRNA COVID, která je nyní tvrdě nasazena v mnoha zemích po celém světě, NENÍ vakcínou. Opakuji: nejde o vakcínu. Lze to nazvat různě, ale ne jako vakcínou. Je zapotřebí probudit se ke skutečnosti , že false pandemie COVID zrychlila technokratické a transhumanistické aspekty Nového světového řádu (NWO) do bodu, kdy se lidé předhánějí, aby dostali injekci s „lékem“, který je ve skutečnosti chemickým zařízením, (operačním systémem) pro výrobu syntetických a chemických patogenů. Jak je uvedeno v předchozích článcích, tento nový „COVID vax“, je zcela nový druh technologie, potenciálně ještě nebezpečnější než jakákoliv jiná průměrná toxická vakcína. V tomto článku se budeme podrobněji zabývat otázkou, co tato mRNA vakcína představuje ve skutečnosti.

Lékaři David Martin a Judy Mikovitsová odhalují, proč tato takzvaná vakcína COVID ve skutečnosti není vakcínou:

Podívejte se na video níže s lékaří Davidem Martinem a Judy Mikovitsovou kteří hovoří s Robertem Kennedym Jr. a právníkem Roccem Galatim, který zastupuje kanadskou skupinu pro svobodu žalující vládu za celý podvod COVID. David Martin uvádí několik nesmírně důležitých bodů o tom, jak nemůžeme přesně označit zařízení, které společnost Moderna a Pfizer prosazují jako vakcínu, protože z lékařského i právního hlediska to není vakcínou:

 

software-640x250

Catherine Austin Fitts nedávno poukázala na to, že tyto nástroje jsou „vakcínami“ jen kvůli názvu. (Video s českými titulky – nové okno).

Stejně jako Gates nainstaloval operační systém do našich počítačů, nyní je vizí instalace operačního systému do našich těl a použití „virů“ k zavedení počáteční instalace následované pravidelnými aktualizacemi. Nyní oceňuji, proč chce Gates a jeho kolegové nazývat tyto technologie „vakcínami“. Pokud dokážou politiky přesvědčit, že injekční kreditní karty, nebo injekční sledovací zařízení, nebo injekční nanotechnologie pro rozhraní mozek-stroj jsou „vakcíny“, pak se mohou těšit k ochraně století.

Proč nejde nazývát tyto nástroje „vakcínami“? Pokud chápeme historii judikatury, vakcíny jsou z právního hlediska lékem. Úmyslná otrava těžkými kovy není lék. Injekční komponenty dozoru nejsou léky. Injekční kreditní karty nejsou léky. Injekční rozhraní mozek-stroj není lék. Imunita pro pojišťovny není vytváření lidské imunity. Nesmíme dovolit, aby se na tyto výmysly dal použít název, který soudy a obecná populace definují a považují za léky a chrání před právní a finanční odpovědností.

Samotný výrobce vakciny Moderna potvrzuje, že „COVID Vaccine“ je operační systém:

Vakcíny mRNA od společností Moderna a Pfizer lze stěží považovat za medicínu v tradičním slova smyslu. Jsou to transhumanistické nástroje, které vás synteticky pozmění na genetické úrovni. Moderna na svých webových stránkách dokonce připustila, že jejich nové vakcíny COVID jsou „operačním systémem a softwarem života“ a „fungují velmi podobně jako operační systém v počítači.“ Toto je přímo z jejich webových stránek

S vědomím širokého potenciálu vědy mRNA jsme se rozhodli vytvořit technologickou platformu mRNA, která bude velmi podobná operačnímu systému v počítači. Je navržena tak, aby jí bylo možné zapojit a využívat zaměnitelně s různými programy. V našem případě je „programem“, nebo „aplikaci“ náš lék mRNA – jedinečná sekvence mRNA, která kóduje protein.

Herní plán: Přeměnit každého člověka na digitální uzel na kontrolní mřížce

Dostáváme se velmi rychle do světa transhumanismu, kde budou naše přirozená biologická těla infiltrována syntetickými částmi na úrovní nanočástic. „Ředitelé“ NWO chtějí vložit do vašeho těla a mozku nějaký druh kancelářského systému, nebo softwaru Microsoft a připojit vás ke cloudu „JEDI“ (poznámka: Mystický rytířský řád ve filmech Hvězdných válek), nebo Amazon-CIA, aby měli přímý přístup k vašemu mozku. Poté mohou zavádět „vakcíny“, které nejsou vakcínami, aby vás neustále aktualizovali, stejně jako počítačový software dostává pravidelné aktualizace. Viry, skutečné nebo ne a vakcíny skutečné, nebo ne, jsou jen prostředky k dosažení tohoto cíle.

Proměna lidí na komodity prostřednictvím sociálního úvěru.

Alison McDowell shrnuje současnou transhumanistickou cestu NWO která s nejvyšší pravděpodobností zahrnuje sociální úvěr, 5G, Smart Grid a UI k navození souladu s celou planetou:

V systému tech-no-logic bude požadována celková shoda. Schválené chování se stává pravidem, tokenizováno na blockchainu a monitorováno senzory a UI. Trénují nás na budoucnost, kde budeme spolu soutěžít o to, kdo je nejlépe vychovaný, nejvíce poslušný. Přežít bude znamenat vyhovět přísným podmínkám psychopatických finančních dohod. Abychom získali data potřebná k ověření podmínek obsažených ve zkroucených dohodách „platit za úspěch“, musí být naše matka Země předělána na geo-oplocenou digitální věznici využívající 5G a satelitní konstelace. Všechna vaše data budou přidána do vašeho „trvalého záznamu“ za účelem vyhodnocení vaší „hodnoty“ jako lidského kapitálu pro portfolia investorů. Milionáři si představují budoucnost, kde svoboda je privilegium omezené pro ně, jejich funkcionáře a roboty, které ovládají. Věřte, že UI již nyní vlastní potřebné přehledy a hodnocení sociálních kreditů je v plném proudu. (Viz čínský sociální kredit)

Je to ponurá budoucnost, ale není vytesaná do kamene. Z celého srdce souhlasím s McDowellem, že to NEMUSÍME přijmout jako náš osud, nebo zažít tak bolestivou časovou osu, když se můžeme rychle probudit a změnit. Nejprve si však musíme uvědomit, že toto je pravděpodobná cesta, na které se pohybujeme. Ať se vám to líbí nebo ne, toto je aktuální trajektorie. Tato plánovaná budoucnost však nemusí být realizována. K totalitnímu transhumanismu nemusí dojít.

Jak to změníme? V prvé řadě změnou vlastního chování. Abychom změnili sami sebe, musíme změnit náš vnitřní svět, změnit naše vnímání a tak změnit naši realitu. Změnit naše vnímání reality prostřednictvím aktivní nespolupráce. Tam, kde nás tito „inženýří“ chtějí odpojit, spojme se, nejen navzájem mezi sebou, ale se všemi našimi vztahy se zemí a duchovními bytostmi, které existují mimo naše smysly. Abychom změnili vibrační realitu, musíme se synchronizovat a ta síla v nás existuje. Jsme děti Země. Projevuje se to v našich srdcích, myslích a činech pro svět, po kterém toužíme.

Nejedná se o vzdušnou vílu, ale o poznání, že se účastníme spoluvytváření světa nočních můr tím, že necháme naprogramovat naše vnímání tak, aby přineslo NWO. Využívají k tomu naši energii! Abychom získali zpět naši suverenitu, musíme získat zpět naše vnímání tím, že rozbijeme program, který do nás chtějí vložit.

Závěrečné myšlenky: technokratický, transhumanistický nástroj

Je důležité vědět a říci ostatním, že současná vakcína mRNA COVID není vakcínou. Ne jenom proto, že její označení za vakcínu dává společnosti Big Pharma právní imunitu proti škodám, ale také ze všech výše uvedených důvodů. Tato zařízení jsou navržena tak, aby vás přeprogramovala na základní úrovni. Nejsou to vakcíny, nejsou to léky a podle mého názoru to není žádné léčení. Jakkoli jsou tyto pojmy děsivé, lze je nazvat jako chemická zařízení, operační systémy, syntetické patogeny a zařízení na výrobu chemických patogenů, které jsou již aktívní a dostatečně výkonné.

Jsou to technokratické, transhumanistické nástroje schopné trvale změnit vaši genetiku a přeměnit vás na syntetického člověka. Jsou symbolem toho, jak rychle se agenda NWO projevuje v naší fyzické realitě. Můžeme jen doufat, že se lidé konečně probudí, aby se snažili zastavit tuto temnou, hanebnou agendu, dokud je čas.

Některé dosud známé vážné vedlejší účinky „vakcíny“ Pfizer.

Podívejte se na video – „První poškození vakcínami Pfizer a Moderna„.
(Otevře se nové okno)

Z vakcíny Pfizer bylo zraněno, poškozeno, nebo usmrceno značné množství lidí. Níže je jen několik konkrétních případů známých ke dni psaní tohoto článku, uvedených na stránce For Our Rights

Data CDC ukazují, že 3150 lidí po očkování „nebylo schopných vykonávat běžnou každodenní činnosti a nemohli pracovat“.
https://www.cdc.gov/vaccines/acip/meetings/downloads/slides-2020-12/slides-12-19/05-COVID-CLARK.pdf

Portugalská zdravotnice (41 let) zemřela dva dny po očkování vakcínou Pfizer covid.
https://trib.al/eEWi66p

Mexický lékař hospitalizován po očkování vakcínou COVID-19
https://www.reuters.com/article/health-coronavirus-mexico-vaccines-idUSKBN2970H3

Stovky Izraelců se nakazily vakcínou Covid-19 po podání vakcíny Pfizer / BioNTech
https://www.rt.com/news/511332-israel-vaccination-coronavirus-pfizer/

75letý izraelský muž zemřel za 2 hodiny po očkování vakcínou Covid-19
https://www.israelnationalnews.com/News/News.aspx/293865

Smrt švýcarského muže po vakcíně Pfizer
https://www.reuters.com/article/us-health-coronavirus-swiss-death-idUSKBN29413Y

Pracovník nemocnice bez předchozí alergie na jednotce intenzivní péče s těžkou reakcí po vakcíně Pfizer Covid
https://metro.co.uk/2020/12/16/hospital-worker-in-intensive-care-after-suffering-severe-allergic-reaction-to-covid-vacc-13763695/

Úředníci USA hlásí závažnější alergické reakce na vakcíny COVID-19
https://www.google.com/amp/s/mobile.reuters.com/article/amp/idUSKBN29B2GS

Stovky lidí odeslaných na pohotovost po obdržení vakcín COVID-19
https://m.theepochtimes.com/hundreds-sent-to-emergency-room-after-getting-covid-19-vaccines_3644148.html

a řada dalších a dalších příkladů. Stačí sledovat alternativní weby.

****

Poznámka pro čtenáře: Kopírujte a přeposílete tento článek všem vašim přátelům a známým. Publikujte na vašem blogu, atd., atd., ať se s ním seznámí co nejvíce lidí.

*****

Makia Freeman je redaktorkou alternativního média, nezávislého zpravodajského webu The Freedom articles, autorkou knihy Cancer: The Lies, the Truth and the Solutions a hlavní výzkumnicí na ToolsForFreedom.com.

Originál zdroj článku a obrázku: Global Research
Překlad s úpravou: Administrátor TOP-CZ