Vakcína by měla být nejprve otestována na politicích. Pokud přežijí, je vakcína bezpečná. Pokud ne, pak bude bezpečná země.

Autor: Peter Koenig, 1. října 2020

Polská autorka Monika Wisniewska navrhuje, aby „každá vakcína byla napřed otestována na politicích. Pokud přežijí, vakcína je bezpečná. Pokud nepřežijí, budeze země v bezpečí.“

monika400_upZní to jako vtip, ale není to vtip. Je to smrtelně vážné. Je možné, že k tomuto velmi rozumnému návrhu přidáme, že úplně první, kdo by měl být očkován vlastní vakcínou, která mění lidský genom od společnosti Moderna, by měl být bezpochyby car vakcín, Bill Gates. Ale žádný speciální výmysl pro pana Gatese. Skutečnou jím podpořenou vakcínu, pod kontrolou nezávislých čestných lékařů, virologů, imunologů a biologů specializovaných na DNA.

Pokud to pan Gates „přežije“ bez žádných devastujících vedlejších účinků, jaké utrpělo prvních 45 zdravých dobrovolníků po testu s jeho vakcínou, (všichni museli být hospitalizováni s vážným poškozením zdraví), může ji začít testovat na větší populaci, (v současné době plánováno na 4 000 zdravých dobrovolnících) a teprve poté by se speciální vakcína, modifikující DNA, měla stát předmětem objektivní informační kampaně, která by řekla obyvatelstvu jako celku a zejména těm, kteří mají potenciální zájem navždy změnit svou DNA, co očkování proti Covid -19 vakcínou Moderna znamená a naznačuje.

Pak by tato vakcína mohla být použita pro ty, kteří chtějí dobrovolně změnit svůj genom, s plným vědomím, že jakýkoli pozdější účinek, který by následoval, NEMŮŽE být nikdy odstraněn a změny DNA budou přeneseny na další a následující generace.

Kromě toho panuje mezi lidmi na celém světě velký skepticismus ohledně jakékoli vakcíny Covid-19. Z několika důvodů. Prvním je to, že doopravdy žádná vakcína není zapotřebí. Existují i další známé léky, které mohou léčit a osvědčily se při léčbě nového koronaviru, zejména hydroxychlorochin (známý nejméně 60 let a úspěšně používaný v boji proti malárii a nedávno byl stejně úspěšně používán proti Covid-19) a chloritan sodný (NaCIO), podávaný pod lékařským dohledem. Existují i další, například kubánský Interferon beta-1a. Čína k úspěšnému a rychlému boji proti SARS-2-NoV (Covid-19) použila hydroxychlorochin a interferon beta-1a a jejich kombinace, jakož i další nevakcinační léky.

Přesto jsou oba tyto velmi účinné léky, hydroxychlorochin a NaCIO, zakázány v USA a ve většině zemí EU – s použitím sankcí lékařům, kteří je používají, ve prospěch dosud neznámých vakcín. Vakcín, které slibují, že se stanou multiobchodem za několik bilionů dolarů. Jen si představte, jakým světem jsme se to stali! Není divu, že lidé začínají mít podezření.

Podle průzkumu společnosti Axios-Ipsos, zveřejněného společností RT dne 29. září 2020, založeného na více než 1.000 dospělých Američanů z USA, více než 50% respondentů uvedlo, že se nenechají očkovat žádnou vakcínou COVI, i kdyby dostali slíbených 100 USD. 44% uvedlo, že by vakcínu přijalo, pokud by jim byla nabídnuta odměna ve výši 100 USD. Důvodem je nedůvěra k politikům a konkrétním lidem, kteří propagují očkování „über alles“.

Mezi další důvody patří rychlost, kterou chce CDC a zejména propagátor očkování, Dr. Fauci z NIAID / NIH, toto očkování všech lidí prosadit. Skutečnost je taková, že CDC a NIAID / NIH mají o vakcíny nepochybné zájmy, protože vlastní stovky patentů a na vakcínách vydělávají miliony. Pandemie Covid slouží k vysoké politizaci očkování, zejména, ale nikoli výlučně, očkování vakcínou proti Covid-19 a ke generování nejen enormního zvýšení zisku pro léčiva a jejich akcionáře, ale také k zajištění „udržitelné“ bonanzy pro nadcházející desetiletí. Věda ví a říká nám, že koronové viry nezmizí, podobně jako chřipkové viry, (také typ koronového viru) a očkování se tak bude muset opakovat každý rok.

Čtěte u nás: Směr k totalitnímu režimu? Evropská komise přijímá vakcínu proti GMO k potírání neexistujícího viru Covid-19

To je stav věcí ve Spojených státech. Pokud vím, v Evropě dosud nebyly žádné takové dotazy zveřejněny, ale skepticismus proti vakcínám je v Evropě přinejmenším stejně vysoký jako v USA, ne-li vyšší. Většina odpůrců vakcín proti virům tvrdí, že by očkování naprosto odmítli, nebo, pokud by skutečně neexistovalo východisko, raději by byli očkováni ruskou, čínskou nebo kubánskou vakcínou proti virům než jakoukoliv ze západu. To je úroveň důvěry, kterou dopustili zrádní západní politici.

Co navrhuje Monika Wisniewska, nejdříve politici a podle výsledkůdalší lidé, může to být elegantní východisko, vždy, ale jen za předpokladu, že politici dostanou do paže přesně stejnou vakcínu jako celá populace a že vakcíny neobsahují žádné nanočipy ani podobné digitalizační technologie. Vzhledem k tomu, že důvěra v západní politiky je na nejnižší úrovni, museli by to nezávisle sledovat čestní vědci mimo hlavní proud.

*******

Peter Koenig je ekonomem a geopolitickým analytikem. Je specialistou na vodní zdroje a životní prostředí. Více než 30 let pracoval ve Světové bance a Světové zdravotnické organizaci po celém světě v oblasti životního prostředí a vody. Přednáší na univerzitách v USA, Evropě a Jižní Americe. Pravidelně píše pro Global Research, ICH, RT, Sputnik, PressTV, 21. století, Greanville Post, Defend Democracy Press, TeleSUR, Blog Saker, New Eastern Outlook a další internetové weby. Je autorem knihy „Implosion – Economic Thriller“ o válce, ekologickém ničení a firemní chamtivosti, která vychází z faktů a třiceti let zkušeností ze Světové banky po celém světě. Je také spoluautorem knihy „Světový řád a revoluce„. Je výzkumným spolupracovníkem Centra pro výzkum globalizace.

Originál zdroj článku a obrázků: Global Research
Překlad: Administrátor TOP-CZ