Uzamykatelný extremismus posedlost šílenců a fašistů, plus video

Autor článku: Jon Rappoport, 21. ledna 2021
Autor videa: James Corbett z Corbett Report

Poznámka na úvod: Tento článek a k tomu odpovídající video jsem vložil, jako mou odpověď k dalšímu utažení šroubů – „Vláda ve čtvrtek rozhodla o zpřísnění opatření v oblasti ubytovacích služeb či skiareálů. Využívat hotely budou moci pouze osoby na služební cestě, prokázat se nově budou muset písemným potvrzením zaměstnavatele či objednatele služby. Lanovky a vleky pak nebudou moci vozit ani pěší.“ Ve videu pod článkem se mimo jiné dozvíte, jak vznikla myšlenka Lockdownu. Dejme slovo Jonu Rappoportovi:

Jak moji čtenáři vědí, strávil jsem minulý rok vyvrácením všech takzvaných skutečností COVID propagovaných úředníky veřejného zdraví, včetně falešné představy, že by byl izolován SARS-CoV-2.

V tomto článku jednoduše ukazuji, že vyznavači Kultu COVID jsou v rozporu se svými vlastními předpoklady. Pouze pro účely argumentace předpokládejme, že se virus rychle šíří a způsobuje nemoc. Pokud ano, uzamčení nefunguje.

Ukazují to zprávy téměř z každého státu ve světě. Čím delší jsou uzamčení, tím větší je počet případů COVID. Virus je nezastavitelný. Cestuje do všech koutů světa rychlostí blesku.

Závěr? Jediným způsobem, jak dosáhnout stádové imunity, je nechat celou populaci planety žít a pracovat na otevřeném prostranství, bojovat s pandemií a nakonec zvítězit. To je závěr k tomu, jakmile přijmete mainstreamový pohled na virus a pandemii.

Samozřejmě, otevírání světa však není plánem odborníků ani politických vůdců. Mají opačný názor: více uzamčení. Jednají proti hmatatelným výsledkům jejich vlastní „vědy“.

Proč?

Očividně, protože chtějí uvěznit populace, zničit životy a ekonomiky. Nebo přinejmenším jedou s těmi lidmi, kteří to chtějí.

A co vakcína jako metoda k vyvolání stádové imunity? Už slyšíme o druhém mutovaném kmeni viru COVID. Pokud existují dva kmeny, určitě jich bude více. Mnoho dalších. Tím se vytváří analogie vakcíny proti chřipce, každý rok nová verze s nadějí, že bude funkční podle předpovědi nejnovější mutace.

Jak to funguje na chřipku? Vytváří snad některá z vakcín stádovou imunitu? Ani náhodou. Agentury veřejného zdraví hlásí každý rok po celém světě miliardy případů chřipky.

Doporučil snad někdo někdy uzamknout planetu kvůli chřipce? Samozřejmě že ne. Miliarda případů ročně je jen „to, s čím musíme žít“. Proč nelze přijmout stejnou strategii pro COVID? Veřejní činitelé a média by měli požadovat ukončení blokování.

Dr. Scott Atlas, bývalý poradce proti koronaviru v Bílém domě:

Víme, že blokování nefunguje, neeliminuje virus, vidíme to po celém světě. V USA máme 80% lidí, kteří nosí masky, nařídili jsme všechny různé úrovně omezení pro podniky, školy, ale virus tím není eliminován.

Výzkumní pracovníci Sunetra Gupta (Oxfordská univerzita), Jay Bhattacharya (Stanfordská univerzita), Martin Kildorff (Harvard) uvádí:

Současná politika blokování má zničující účinky na krátkodobé a dlouhodobé veřejné zdraví.

Dr. John Ioannidis, profesor medicíny, epidemiologie a zdraví a biomedicínských dat a statistiky na Stanfordské univerzitě, odpověděl na otázku týkající se uzamčení v Řecku:

Byla to zničující chyba, a bude mít za následek vážné poškození a ochromení celé země.

The Lancet, 21. července 2020:

Vládní akce, jako jsou uzavírání hranic, úplné uzamčení a vysoká míra testování COVID-19, neměly vazbu na statisticky významné snížení počtu kritických případů nebo celkové úmrtnosti.

V článku „Disease Mitigation Measures in the Control of Pandemic Influenza“ (Opatření ke zmírnění nemocí při kontrole pandemické chřipky), z roku 2006 v Biosecurity and Bioterrorism, od Thomase V. Inglesbyho, Jennifer B. Nuzzo, Tary O’Toole a DA Hendersona autoři konstatují:

Neexistují žádná historická pozorování ani vědecké studie, které by podporovaly uvěznění skupin potenciálně infikovaných osob po delší dobu v karanténě, aby se zpomalilo šíření chřipky.

Toto je pouze malá hrstka hlavních odkazů z mnohem většího prostoru, což bezpochyby dokumentuje, že uzamčení jsou škodlivá a nefungují.

Fungují, pouze tehdy, když je hlavním cílem policejní stát.

Konvenční běžný vědecký pohled na virus a jeho schopnost se šířit, nevyhnutelně vede k závěru, že zastavit jej prostřednictvím uzamčení je jako snaha udržet vodu tak, aby nebyla v lese.

I kdybychom vytvořili klenbu nad všemi stromy, zabalili každý strom do plastových vrstev, instalovali podzemí vodní čerpadla, vypustili všechny potoky, postavili přehrady v horách k zachycení sněhu a na oblohu stříkali chemikálie, aby se rozptýlily mraky, stejně nám to nebude nic platné a selžeme.

*****

Jon Rappoport, byl kandidátem do amerického Kongresu v 29. okresu Kalifornie. Udržuje poradenskou praxi pro soukromé klienty, jejímž účelem je rozšiřování osobní tvůrčí síly. Byl nominován na Pulitzerovu cenu, 30 let pracoval jako investigativní reportér a psal články o politice, medicíně a zdraví pro CBS Healthwatch, LA Weekly, Spin Magazine, Stern a další noviny a časopisy v USA a Evropě.

Co NIKDO neříká o lockdownech

Originál článku: Blog autora,
Překlad: Administrátor TOP-CZ.