Úspěch Ivermectinu v boji s COVID-19, plus videa

Autor: David Heller, 30. června 2021

Nedávno publikovaná studie v American Journal of Therapeutics z tohoto měsíce podrobně zkoumala 18 randomizovaných kontrolovaných studií o použití Ivermectinu k léčení COVID-19. Studie dospěla k závěru, že užívání Ivermectinu „významně snížilo riziko kontrakce COVID-19“ a „zajistilo značné, statisticky významné snížení úmrtnosti a snížení doby do klinického zotavení.

Ivermectin byl poprvé vyvinut jako veterinární lék v 70. letech, avšak od roku 1988 je předepisován i lidem v léčbě proti různým parazitárním infekcím. Později byl přidán WHO do seznamu základních léků a v roce 2015 byla vynálezcům udělena Nobelova cena za medicínu.

S vypuknutím COVID-19 lékaří a vědci hledali nové způsoby, jak se s tímto virem vypořádat. Současně došlo k zajímavé sérii událostí v jednom pečovatelském domě v Torontu. V únoru 2020 (těsně předtím, než se v Kanadě objevil COVID-19), došlo v pečovatelském domě „Valley View“ v kanadském Torontu k vypuknutí parazitů. Celkem 170 pacientů domova dostalo Ivermectin. Obyvatelům 4. patra, kde došlo k propuknutí nákazy, byla podána nejvyšší dávka, zbytek obyvatel dostal profylaktickou dávku. Zaměstnanci Ivermectin nedostali. Poté v oblasti propukl Covid 19. Všichni zaměstnanci byli nakaženi mnohem více než pacienti. Pouze 6 pacientů dostalo COVID a všichni měli mírné příznaky. U pacientů z 4. patra, kteří dostali nejvyšší dávku, nedošlo ani k jedinému případu onemocnění Covidem 19, přičemž šlo o velmi staré lidi s řadou nemocí.

Od té doby bylo provedeno více než 60 klinických studií (31 randomizovaných) jež provedlo 549 vědců u 18.931 pacientů, aby se zjistilo, zda existuje nějaká souvislost Ivermektinu s možnou prevenci a léčbou Covid-19. Závěry z těchto studií potvrdily výrazně pozitivní výsledky pro používání Ivermektinu. Při profylaktickém použití došlo u pacientů k 85% snížení hospitalizace a úmrtí, včasná léčba byla účinná u 76% a pokud byla léčba použita v pozdější fázi, její účinnost byla 46%

Bohužel, i když tyto studie potvrzují, že Ivermectin je skutečně bezpečnou, levnou a účinnou léčbou COVID-19, mnoho tvůrců politiky v oblasti veřejného zdraví odmítá povolit jeho použití k léčbě a prevenci COVID-19. Americká FDA, ve svém prohlášení uvedla, že „FDA neschválila Ivermektin pro použití při léčbě nebo prevenci COVID-19„, dále vysvětluje, že „FDA neposoudila údaje na podporu použití ivermektinu u pacientů s COVID-19 k léčbě nebo prevenci COVID -19″”. Mnoho vědců a lékařů trvá na tom, že je čas, aby FDA údaje zkontrolovala a formálně schválila jejich použití.

Jedním z takových obhájců používání Ivermectinu je Dr. Pierre Kory, zakladatel společnosti Front Line COVID-19 Critical Care Alliance (Přední linie COVID-19 Aliance kritické péče) (FLCCC). Kory spolu s dalšími odborníky z FLCCC vyvinuli specifický protokol k prevenci a léčbě COVID-19 pomocí Ivermectinu. Zatímco zdravotnícká zařízení blokovala tuto léčbu a sociální média zakázala propagaci nebo debatu o léčbě, lékaři, jako Kory, vytrvali a prosazovali její použití. V prosinci 2020, Dr. Kory, na jednání výboru v Senátu USA s tím, že on a jeho tým odborníků úspěšně léčili pacienty s covidem-19 pomocí léku Ivermektin doslova uvedl, že Ivermectin „v zásadě vyhlazuje přenos viru SARS CoV 2“.

 

Bohužel mnoho lékařů o této léčbě stále neinformuje a zdravotnická zařízení stále blokují její použití. Několik nemocnic po celé zemi dokonce odmítá poskytnout léčbu těžce nemocným pacientům. Řada pacientů dokonce musela jít tak daleko, že získala soudní příkaz, aby donutila nemocnici, možnost používat tento život zachraňující lék. Naštěstí všichni tito pacienti dostali svůj Ivermectin a následně se zotavili z onemocnění COVID-19.

Podívejte se na video, kde americký senátor Johnson a dr. Pierre Kory, který se zasadil o velkou propagaci léku Ivermektinu jako efektivní léčby covidu, mluví o cenzuře během pandemie.

 

Vše mluví o tom, že v Ivermectinu byla nalezena naděje na bezpečný a účinný lék k prevenci a léčbě COVID-19. Bohužel je i nadále považován za nepřijatelný ze strany zdravotnických a státtních zařízení a blokován sociálními médii.

Originál článek: Global Research
Překlad: Administrátor TOP-CZ
Úvodní obrázek pochází z iStock

Poznámka Admina pod čarou: Sami jste viděli a mohli se tak přesvědčit o tom, proč jak FDA v USA, tak i slavná EMA v EU a následně i náš SÚKL neustále blokují použití Ivermektinu pro léčbu COVID-19. Je zajímavé stanovisko FDA k Ivermektinu – „Úkolem FDA je pečlivě vyhodnotit vědecké údaje o léku, aby se ujistil, že je pro určité použití bezpečný a efektivní, a poté se rozhodnout, zda jej schválit či nikoli,“ zejména s přihlédnutím k tomu, jak rychle byly schváleny všechny ty sračky, kterým říkají vakcíny, aniž by někoho z FDA zajímaly dlouhodobé nebezpečné účinky. Je to j ednoduché. Patenty na Ivermektin jsou dávno pryč, takže výdělky z prodeje nula nic, nebo velmi málo, kdežto, podle úvah společnosti Pfizer, tato předpokládá do konce roku 2022 zisk 100 miliard USD.