Úpravy vašich fotografií

Vložil: Admin

Vaše staré, alebo poškodené fotky budú ako nové!

Urobili ste zábery digitálnym fotoaparátom, alebo mobilným telefónom a vaše snímky sú horšie ako ste si predstavovali? Máte doma fotografie, ktoré sú už vyblednuté, popraskané, poškrabané, alebo im niektorá časť chýba?Máte doma fotografie, ktoré by potrebovali vylepšiť, upraviť, alebo úplne zmeniť? Ak je tomu tak, ste na správnom mieste u Foto Úpravy.

Poškodené fotografie upravíme tak, že sa budú podobať originálu a budete ich môcť bez obáv ukázať svojim priateľom, alebo rodine. Áno, väčšina fotografií môže byť úplne znovuobnovená a niektoré môžu byť dokonca urobené lepšie ako bol originál! Neveríte? Jednu z úprav môžete vidieť aj na tomto obrázku.

Poznámka: Podržte kurzor Vašej myši na obrázku a uvidíte fotografiu pred úpravami !

Aké služby ponúkame?

Obnovíme Vaše papierové, alebo digitálne fotografie, upravíme kontrast, ostrosť, jas, nahradíme chýbajúce časti fotografií, odstránime škvrny a praskliny, vyhladíme vrásky, odstránime efekt červených očí, zlepšíme alebo obnovíme farby. Čiernobiele fotografie prevedieme na farebné, aplikujeme rôzne špeciálne efekty, zlúčime fotografie alebo objekty do jedného obrázka, alebo odstránime nechcené objekty z fotografie.

Našim cieľom je vyhovieť Vašim požiadavkám so 100% zákazníckou satisfakciou. Snažíme sa realizovať všetky požiadavky v rámci 72 hodín.

 Publikuje: Vladimír Paulíny – www.foto-upravy.com