Univerzita Johna Hopkinse potvrzuje: Můžete být očkováni pomocí testu PCR, i když o tom nevíte

Autor: Weaver, 11. dubna 2021

V lednu 2021 WHO [1] definovala rostoucí počet kritiků očkování jako jednu z deseti největších hrozeb pro globální zdraví a od bezprecedentního fiaska očkování proti Coroně [2] se počet odmítajících očkování skutečně znásobil.

Mezitím se formuje odpor i uvnitř ortodoxních zdravotnických zařízení. Vedoucí představitelé WHO však nadále trvají na nerealistické míře očkování nejméně 70 procent.

V tomto článku Jan Walter s rozsáhlými citacemi zdrojů popisuje, jakou technikou je možné stále očkovat v populaci, když jsou lidé vůči očkování stále kritičtější. To je podporováno pouze pokračujícím tlakem na masové „očkování“ proti neletálnímu onemocnění u 99,8% lidí, s novým typem „vakcíny“, která je ve skutečnosti genovou terapií pomocí mRNA. Vypadá to jako sci-fi a je to mrazivé, ale metody a technika jsou k dispozici. Otázkou je, kam to až připustíme?

Nyní několik odborníků a bývalých běžných novinářů, jako je John O’Sullivan, varují, že masivní testovací kampaň PCR by mohla být maskovaným očkovacím programem WHO. (viz Principia Scientific)[3]. O’Sullivan poukazuje na novou technologii vyvinutou na univerzitě „Johns Hopkins University„, která má umožnit provádět skryté očkování pomocí testu PCR. (Viz Univerzita Johna Hopkinse) [4]

Vědci Johns Hopkins, inspirovaní parazitickým červem, který zaboří své ostré zuby do střeva svého hostitele, vyvinuli drobná hvězdicovitá mikrozařízení, která se připojují ke střevní sliznici a mohou dodávat do těla léky.

Tato malá zařízení, známá jako „Theragrippers“, jsou vyrobena z kovu a tenkého filmu, který mění tvar. Jsou potažena parafinovým voskem citlivým na teplo a žádný z nich není větší než prachové částice.

obr1-hopkins_upKdyž parafinový povlak na Theragripperu dosáhne tělesné teploty, zařízení se automaticky uzavře a upne se na stěnu tlustého střeva. Kvůli těsnící akci se drobná šesticípá zařízení zavrtávají do sliznice a připevňují k tlustému střevu, kde jsou přidržována a postupně uvolňují svoji dávku léku do těla. Nakonec Theragripper ztratí přilnavost k tkáni a je odstraněn z tlustého střeva normální funkcí gastrointestinálního svalu. Poznámka. Podle Univerzity Johna Hopkinse se Theragrippers ve skutečnosti podávají vatovým tamponem:

obr2-hopkins_up

Výzkumný tým univerzity „Johns Hopkins University“ zveřejnil pozitivní výsledky studie na zvířatech jako titulní článek v časopise Science Advances 28. října 2020 [5] a potvrdil, že nová technologie bezchybně funguje:

Zde uvádíme, že aktivní mechanochemické terapeutické záchvaty inspirované GI parazity, nebo terapeuti, mohou přežít 24 hodin v gastrointestinálním traktu živých zvířat autonomním přilnutím k tkáni sliznice. Pozorujeme také pozoruhodné šestinásobné zvýšení eliminačního poločasu při použití ripperem zprostředkovaného podávání modelového analgetického ketorolac tromethaminu. Tyto výsledky poskytují vynikající důkaz, že mikrodevice s posunem tvaru a samosvorným mechanismem zlepšují účinnost dlouhodobého podávání léků.

obr3-hopkins_up

Shodou okolností se test PCR v Číně nyní také provádí análně, protože se říká, že spolehlivost výsledků je lepší, a tato praxe je samozřejmě okamžitě podporována západními mainstreamovými médii. [6]. Poznámka Admina: Vzpomínáte si, že byl i nás nápad na tyto „anální“ testy? Zatím to neprošlo, ale člověk nikdy neví.

Když je covid údajně tak nakažlivý a šíří se kapénkami, proč nám strkají tyčinky z covid testů až hluboko do nosu? V tomto videu prozkoumáme, jaké technologie už existují, a jak testování na covid pomocí tyčinek do nosu může být trochu něco jiného.


Poznámka: Pokud si nedokážete představit, že vám vláda bude podávat toxiny proti vaší vůli a bez vašeho souhlasu, pomyslete na všechny děsivé experimenty na lidech, které byly přijaty dříve a které podle Wikipedie [7] pokračovaly až do moderní doby . V roce 2007 CDC [8] dokonce připustilo, že mezi lety 1955 a 1963 bylo karcinogenem SV40 infikováno očkováním proti obrně 10–30 milionů občanů.

Na videokonferenci [video s českými titulky] s Dr. Judy Mikovitsovou, Robertem Kennedym Jr. a Dr. Davidem Martinem je vysvětleno, že vakcína mRNA podle právní definice není vůbec vakcínou. Falešně se tomu říká vakcína, aby se skryl fakt, že údajná vakcína je ve skutečnosti genovou terapií. Zkušený lékař a epidemiolog Dr. Wolfgang Wodarg uvedl v cenzurovaném rozhovoru s Rubikonem: „Ve skutečnosti by tato „slibná“ vakcína měla být pro drtivou většinu lidí ZAKÁZÁNA, protože jde o genetické inženýrství! Mary Holland, viceprezidentka a hlavní obhájkyně Organizace pro ochranu zdraví dětí, varuje: Nové technologie vakcín pravděpodobně povedou k novým typům poškození vakcínami. Protože nikdy neexistovala schválená vakcína mRNA, opravdu nevíme, jak bude takové poškození vypadat. Protože vakcíny byly vyvinuty tak rychle a klinické studie jsou tak krátké, dlouhodobé poškození je zcela neznámé.

Zvláště mrazivé je, že drtivá většina ani neví, co vakcína mRNA dělá v jejich tělech. Prostě se nechají slepě očkovat, a to navzdory skutečnosti, že před tím varuje stále více nezávislých a dokonce speciálních lékařských odborníků. (Viz lékaři z celého světa před varováním očkování mRNA) [10] V této souvislosti by se nemělo zapomínat, že americká společnost MODERNA Therapeutics nebyla v roce 2010 založena jako výrobce vakcín, ale jako společnost GenTech. Příklad mnoha skandálů společnosti Monsanto jasně ukazuje, že genetické inženýrství neslouží k ochraně druhů, ale spíše k získání moci. Skrytou agendou je genetická modifikace druhů za účelem patentování nebo vlastnictví. Bývalý americký ministr zahraničí Henry Kissinger jednou řekl: „Kdokoli ovládá semena, ovládá svět.“ (Viz tiskový portál) [11]

Co bude dál? Chystají se patentovat naše těla poté, co nás geneticky upraví vakcínou mRNA?

Dr. Carrie Madejová odbornice na interní lékařství s více než 19 letou praxí uvádí, že vakcína COVID-19 by ve skutečnosti mohla být trojským koněm, pomoci kterého by mohli být lidi patentování, protože mění naši DNA:


Podle článku publikovaného v britském vědeckém časopise Phys.org v lednu 2020 [13] je potvrzeno, že modifikovaná RNA má přímý dopad na naši DNA. Následující pasáž je obzvláště alarmující: „Několik výzkumných skupin nyní pracuje společně na zkoumání toho, jaký vliv to může mít na molekulu DNA. Již víme, že oblasti smyčky R jsou spojeny se sekvencemi DNA, které obsahují aktivní geny a že to může vést k přerušení chromozomů a ztrátě genetické informace. Alarmující je také skutečnost, že přední výrobci vakcín, jako je Pfizer, varují své očkované lidi, aby se po očkování nerozmnožovali. (viz Pfizer, str. 132 ) [14] Tímto způsobem farmaceutická společnost potvrzuje, že vakcína mRNA může mít negativní účinky na lidskou reprodukci a přesto se s ní očkuje.

Závěr

Každý, kdo zná trochu historie ví, že genetické experimenty a experimenty na lidech nejsou nic nového. Ačkoli moderní eugenika má svůj počátek v 19. století, myšlenky, opatření a ospravedlnění státních a sociálních zásahů a vlivů na reprodukci jsou známy již od starověku. Již je lze najít v Platónově „Politeia„, která se však omezuje na výběr státu a vzdělávání. V období renesance lze odpovídající myšlenkové směry najít v sociálních utopických spisech „Utopia“ Thomase Moruse, „Nova Atlantis“ od Františka Bacona a „La città del Sole“od Tommasa Campanelly. Ale protože se zdravý rozum instinktivně brání těmto zásahům, provozovatelé se vždy snažili maskovat své skutečné záměry zavádějícími označeními. Například Nacisté, aby ji přitáhli masy, maskovali eugeniku jako „Dědičnou vědu o zdraví“, nebo „Dědičnou péči“.

Originál zdroj textu a obrázků: Tap News
Če ské titulky ve videu: Otevři svou mysl
Překlad: Administrátor TOP-CZ