Ukrajinský zbrojní arzenál na černém webu

Autor: Declan Hayes

Ukrajina byla zaplavena zbraněmi NATO v hodnotě desítek miliard dolarů, z nichž velká část je nyní na prodej na černém webu i jinde.

Ačkoli NATO již dodalo darebáckému režimu klauna knížete Zelenského dostatek materiálu v hodnotě asi 50 miliard dolarů (ne že by to někdo počítal), aby se jím vyzbrojil středně velký stát, existují přesvědčivé důkazy, že velká část těchto zbraní se dostala na černý internet, kde si je mohou koupit teroristé a různí jiní potížisté a použít je podle svého uvážení. Ačkoli NATO právem vyjadřuje znepokojení nad tímto posledním vývojem, mělo by se podívat do zrcadla a zjistit, kdo je za tuto poslední hrozbu zodpovědný.

Rand Corp na záchranu

Ačkoli se OSN, Světové ekonomické fórum (WEF), i Australská národní univerzita a Cambridge Independent vyjádřily k tomu, jak si opatřit zbraně na černém webu, jejich práce se točí kolem této studie Rand Corp, ke které se nyní také vracíme. Tato zpráva Randu nám říká, že ačkoli USA představují téměř 60 % množství střelných zbraní, Evropa představuje největší trh pro obchod se zbraněmi na černém webu a generuje příjmy, které jsou přibližně pětkrát vyšší než příjmy z USA.

Vzhledem k tomu, že podle zprávy tvořily pistole 84 % všech uvedených střelných zbraní, následovaly pušky (10 %) a samopaly (6 %), bylo by varování Interpolu před prodejem střel Javelin na černém webu, o němž CIA nyní předvídatelně, ale znepokojivě tvrdí, že jde o ruskou dezinformaci, velkým pokrokem v tomto prodeji, něco jako kdyby děti začaly od stánku s limonádou bojovat o podíl na trhu s Coca Colou.

S přihlédnutím ke zprávě z Rand Corp, jenž počítá s tím, že celková měsíční hodnota obchodů se zbraněmi na černém webu činí jen asi 80.000 dolarů, správně dochází k závěru, že „černý web“ pravděpodobně nebude metodou volby pro podněcování konfliktů, protože se zbraněmi se neobchoduje v dostatečně velkém měřítku a kvůli potenciálním omezením infrastruktury a služeb v konfliktní zóně“. Ačkoli její další závěr, že „černý web“ má potenciál stát se platformou volby pro jednotlivce (např. osamělé teroristy) nebo malé skupiny (např. gangy)“, jakož i pro různé jiné šílence k získání zbraní a munice, je třeba mít na paměti, takové útoky jsou jako nic ve srovnání se sérií raketových úderů inspirovaných NATO na srbská, maďarská, čínská nebo jiná dopravní letadla. Britové i Američané mají v tomto ohledu slušné znalosti.

DW Shift, příspěvek německé zpravodajské služby k dezinformačním válkám NATO, nás seznamuje se 101 způsoby nákupu zbraně na černém webu. Němce to znepokojuje, protože jeden z jejich masových střelců z roku 2016 si pořídil zbraň na černém webu. Hezká mladá reportérka DW hovoří se stejně hezkou mladou výzkumníci, která je v obraze, pokud jde o takové temné umění, které se podle zprávy zdá být dost jednoduché. Člověk nakupuje na černém webu, stejně jako by mohl nakupovat na Amazonu nebo Ebay, klikne na své objednávky a odhlásí se. V tomto pořadí jsou nejoblíbenějšími nákupy –  Glock, Colt, Sig Sauer, Beretta, Ekol-Voltran, Ruger a Smith & Wesson. Pěkné fräuleiny DW Shift nás informují, že díky tomu, že prodejci těchto položek jsou hodnoceni, stejně jako jejich ekvivalenty na Amazonu a Ebayi, můžeme nakupovat v bezpečí a DHL nám nákup doručí na bezpečné místo, které si vybereme.

Vstupte do IRA

Každý, kdo věří, že NATO špatně informuje, si zaslouží každou minutu vězení, kterou dostane. Irská republikánská armáda a její odnože jsou důkazem, že takové nákupy nejsou pro běžného diváka DW Shift. Pokud bylo pro IRA obtížné obstarat si zbraně střední třídy, pak byste si možná měli nákupy na těchto temných stránkách dvakrát rozmyslet.

Tento článek v New York Times ukazuje, jak CIA dodávala IRA zbraně, aby jí zabránila nakupovat jinde. Situace, že CIA nyní kontroluje hlavní proud IRA prostřednictvím Velkopáteční dohody z roku 1998, ukazuje, jak úspěšná tato strategie byla.

CIA samozřejmě nebyla jediným americkým dodavatelem IRA. Agent CIA a bostonský mafiánský boss Whitey Bulger jim také posílal lodě plné zbraní, které byly řádně zadrženy. Ačkoli se mnohem důležitějším zdrojem stal libyjský vůdce Muammar Kaddáfí, jde o to, že získat zbraně není snadné, protože existuje nespočet dobře zajištěných stran, které jsou odhodlány vám v tom zabránit.

To je vidět na případu Liama Campbella, který byl nedávno vydán z Irska do Litvy na základě obvinění z pokusu o získání zbraní pro svou frakci Rump IRA. Vzhledem k tomu, že skupina irských agentů MI5 v čele s Dennisem McFaddenem nalákala palestinského lékaře Issama Bassalata a další důvěřivé zájemce o zbraně do pasti, a vzhledem k tomu, že agent CIA David Rupert předtím dostal vůdce IRA na 20 let do vězení, platí na černém webu pravidlo „Caveat emptor“, kupující pozor, ještě více než na Amazonu nebo Ebay. Pokud tedy člověk není členem komanda smrti řízeného MI5, které má za úkol zabíjet katolíky, pak může dovážet zbraně z Jihoafrické republiky nebo Austrálie, aby udělal to, o čem MI5 rozhodla, že se musí udělat.

Z toho plyne irské ponaučení, že pokud si někdo chce opatřit zbraně pro sektářskou nebo jinou kampaň, musí spolupracovat buď s vládou, nebo s gangstery, nebo s oběma, aby si zajistil potřebné zbraně, které nejsou levné. Nedávné vraždy gangů a související soudní procesy v Dublinu, stejně jako IRA a její odnože, tuto trajektorii potvrzují.

Vstupte na scénu s Kiddy Fiddlers

Zkušenosti mezinárodní pedofilní sítě ukazují, jaká rizika hrozí i těm zločincům, kteří se nejlépe vyznají v nejtemnějších zákoutích černého webu, když se tito predátoři stanou kořistí. Australská jednotka Task Force Argos zlikvidovala mnoho sítí pedofilů, v neposlední řadě velmi sofistikovanou operaci vedenou Shannonem Grantem McCoolem, který ze své základny v Jižní Austrálii provozoval jednu z nejzvrácenějších webových stránek pedofilů. Jak ale ukazuje případ Petera Scullyho a Matthewa Grahama, nešlo o nejzvrácenější stránky. Ačkoli Graham, jeho technicky zdatní kumpáni a jejich desetitisíce zákazníků představují nevýslovnou hrozbu pro všechny zranitelné děti na světě, Task Force Argos a jejich globální partneři jsou naštěstí hrozbou pro ně a potažmo pro všechny skupiny, které si chtějí namastit kapsy ukrajinských šiřitelů smrti prostřednictvím černého webu.

EncroChat

EncroChat byla zásahovou operací, na kterou byla australská jednotka Task Force Argos hrdá. EncroChat umožňoval členům organizovaného zločinu plánovat trestnou činnost prostřednictvím šifrovaných zpráv, které odposlouchávaly různé evropské policejní složky. V důsledku této akce bylo v celé Evropě zatčeno více než 1 000 osob. Vzhledem k tomu, že australské a americké policejní složky prováděly podobné zátahy, je provádění těchto transakcí pro osoby nezkušené v temném umění spojeno s větším rizikem než odměnou.

Vzhledem ke zkušenostem s Encrochatem je třeba si uvědomit, že Twitter i CIA mají na darknetu značnou přítomnost. Pokud se chcete zaplést do jejich temné sítě, užijte si pobyt ve vězení.

Černé trhy

Interpol také upozornil na obchod s nelegálními odběry orgánů, který se mi již dříve dostal na stůl v důsledku zločineckých aktivit Muslimského bratrstva v teroristy ovládané Sýrii a který funguje, stejně jako většina ostatních trhů, pomocí systému pák. Poptávka existuje v zemích, jako je Izrael a Švýcarsko, kde je dárců nedostatek, a samozřejmá je nabídka tam, kde vládne chudoba, nebo, jako v případě povstalci ovládané Sýrie, kde je nadbytek zajatců. Zprostředkovatelé sankcionovaní povstalci podle zprávy Interpolu zajistí, že trhy budou fungovat na určité úrovni efektivity, přinejmenším do doby, než peníze změní majitele. Protože tito gangsteři jsou naprosto bezohlední, budou z orgánů z těchto operací za snížené ceny s největší pravděpodobností rychle následovat zdravotní komplikace, které budou muset napravovat izraelští, švýcarští nebo jiní lékaři.

CIA –  tvůrce trhu

Jedinými skupinami, které mohou zajistit životaschopnost temné sítě v oblasti ukrajinských zbraní dodávaných NATO, jsou západní zpravodajské služby a jejich zmocněnci, kteří v tomto ani v ničem jiném nejsou poctivými zprostředkovateli. Stačí se podívat na aféru Iran Contra, kdy Reaganův režim dodával islámskému Íránu zbraně na financování nikaragujských Contras. S tím souvisí i aféra Garyho Webba, kdy CIA zaplavila americká ghetta crackem, aby financovala boj Contras za Američany posvěcenou demokracii.

Ukrajinský bazar

Ukrajina, nejzkorumpovanější země Evropy, byla zaplavena zbraněmi NATO za desítky miliard dolarů, z nichž velká část je nyní na prodej na černém webu i jinde. Jediným možným „nepřátelským“ trhem pro takový materiál jsou zločinci a teroristé. Národy, které jsou proti NATO, lze vyloučit kvůli poškození pověsti, které by jim takové machinace způsobily. Ačkoli Kinahanova skupina organizovaného zločinu a její latinskoameričtí partneři disponují impozantním arzenálem, odveta FBI vůči nim by byla jistá a rychlá, pokud by začali používat zbraně NATO k sestřelování spřátelených letadel NATO.

Zbývají tedy teroristé, přesněji řečeno teroristé spřátelení s NATO, jako jsou ti, které si NATO vypěstovalo v Úrodném půlměsíci, na jižním Kavkaze, v indicko-pákistánsko-afghánském trojúhelníku a v celé Africe. Vzhledem k tomu, že zkušenosti IRA a jejích různých odnoží ukazují, že odborné znalosti k získání a nasazení takových zbraní byly vždy daleko za jejich možnostmi, lze pouze konstatovat, že k úspěšnému získání a nasazení takové palebné síly je zapotřebí významného vládního sponzora.

Zkušenosti ISIS, který byl schopen získat flotily zbrusu nových nákladních automobilů Toyota, naznačují, že je to pouze NATO a jeho přidružené organizace, které mohou poskytnout potřebnou logistiku pro nasazení takové výzbroje v terénu a to nejen v celém arabském a asijském světě, ale i v západní Evropě.

Zpráva o tom, že se tyto vyspělé ukrajinské rakety objevují v Sýrii kontrolované NATO, potvrzuje hypotézu, že NATO využívá své ukrajinské angažovanosti k tomu, aby dodávalo další vyspělé zbraně svým oblíbeným fanatikům jinde. Ukrajinská porážka NATO činí ze syrských vojenských a civilních cílů zřejmé divadlo odplaty, samozřejmě doplněné obvyklým nevěrohodným popíráním ze strany NATO.

Globalizace

Špinavá válka NATO na Ukrajině je jen jednou z mnoha horkých válek, které NATO v současnosti vede v tak rozmanitých zemích, jako je Afghánistán, Alžírsko, Burkina Faso, Kamerun, Čad, Kolumbie, DR Kongo, Etiopie , Irák, Libye, Mali, Mexiko, Mosambik , Myanmar, Niger, Nigérie, Jižní Súdán, Sýrie, Tanzanie, Tunisko a Jemen. Generálové NATO přesouvají muže a materiál z jednoho divadla do druhého podle potřeby.

Válka na Ukrajině nikdy nebyla o demokracii nebo o udržení idiota Zelenského u moci. Šlo o vykrvácení Ruska, Íránu, Venezuely a Číny, a i když vidíme, že Rusko obrovskou část zbraní dodaných NATO úspěšně likviduje, naše dřívější precedenty ukazují, že to neznamená, že NATO přestane a upustí od svých zločinných způsobů.

Ačkoli zkorumpovaná Zelenského junta oplývá vyspělými zbraněmi NATO, které jsou nadbytečné pro její potřeby, nejsou nadbytečné pro potřeby NATO jinde. Proto v závislosti na potřebách NATO tam, kde žijete, a podle této zprávy NATO, kterou vypracovalo 26 eticky pochybných ukrajinských nevládních organizací, očekávejte protitankové systémy Javelin a NLAW, přenosné systémy protivzdušné obrany Stinger a Starstreak, plíživou munici Switchblade. Střely Harpoon, bezpilotní letouny MQ-9 Reaper a MQ-1 Predator, které se objeví ve válce sponzorované NATO ve vašem okolí. A přestože se média NATO budou tvářit překvapeně, jak se to mohlo stát, nezapomeňte, že jste to již četli dříve zde.

Originál článku a obrázku: Strategic Culture Foundation
Překlad: Admin Nekorektní TOP-CZ

podpora2

1 komentář

  1. No prosím vás a kdo by s nimi válčil když všichni ukrouši se rozutekli po evropě aby je živila, těch pár žoldáků to zachránit nemůže a takto přijde pár spekulantů k pěkným balíkům, notabene kolik z toho asi má ten zfetovaný komediant?

Comments are closed.