Ukrajina: Válečnická rétorika. Nebezpečí třetí světové jaderné války. „Velký reset“ WEF zahrnuje válku s Ruskem?

Autor: Joachim Hagopian, 02. 07. 2022

V úterý vystoupil v Radě bezpečnosti OSN první zástupce stálého zástupce Ruska při OSN Dmitrij Poljanskij:

Zahájili jsme speciální vojenskou operaci, abychom ukončili bombardování Donbasu ze strany Ukrajiny a také abychom se ujistili, že tato země (kterou západní státy pomohly změnit v protiruskou) a její nacionalistické vedení přestanou představovat hrozbu jak pro Rusko, tak pro obyvatele jižních a jihovýchodních oblastí Ukrajiny. Speciální operace bude pokračovat, dokud nebude těchto cílů dosaženo. Dodávkami zbraní jen prodlužujete agónii zločinného kyjevského režimu, který je připraven obětovat vlastní obyvatelstvo. Čím dříve si to uvědomíte, tím dříve ukrajinské vedení zasedne k jednacímu stolu s realistickým postojem, a ne s nabubřelými hesly a přízračnými bolístkami.

Posledním horkým místem v Luganské lidové republice (LLR) zůstává město Lisičansk, kde je nyní hlášeno přes 1000 mrtvých ukrajinských vojáků. LPR rovněž oznámila, že první z v USA vyrobených a zaslaných raketových systémů dlouhého doletu s vícenásobným odpalováním M142 HIMARS byl použit k ostřelování cílů v Luganské provincii. Pentagon právě oznámil, že na Ukrajinu budou odeslány další čtyři tyto raketové systémy HIMARS.

V době, kdy se blokáda Litvy, člena NATO, agresivně pokoušela přerušit dodávky do ruské enklávy Kaliningrad, 25. 06. slíbil Putin svému hlavnímu východoevropskému regionálnímu spojenci Bělorusku „do několika měsíců“ rakety dlouhého doletu s jaderným pohonem. Při televizním setkání s běloruským prezidentem Alexandrem Lukašenkem Putin slíbil:

V nejbližších měsících předáme Bělorusku taktické raketové systémy Iskander-M, které mohou používat balistické nebo řízené střely, a to v konvenční i jaderné verzi.

Střely Iskander-M nesou buď konvenční, nebo jaderné hlavice s doletem 300 mil (500 km). Vzhledem k tomu, že Západ v posledních týdnech (měsících a letech) záměrně zvyšuje napětí neustálými provokacemi, zdá se, že obvykle zdrženlivý Putin už toho má konečně dost a nyní eskalujícím hrozbám Západu odpovídá plnými hrstmi, čímž světu ukazuje, že se nebojí jít s USA a NATO do křížku, i kdyby to mělo znamenat světovou jadernou válku. Zatímco historický vzorec jaderného chování Západu spočívá v nepřetržitém proudu blafování, Putin si na nic nehraje a nešetří slovy a západní elita to ví.

Tak to ale dopadá, když idioti jako generál Patrick Sanders coby nově jmenovaný velitel britské armády zajdou s válečnickou rétorikou příliš daleko a veřejně říkají svým vojákům a světu, aby se připravili na třetí světovou válku v Evropě proti nejmocnější jaderné zemi na světě. V současné době mobilizuje britskou armádu k válce proti Rusku a dokonce se zmiňuje o tom, že bude pracovat na „4. průmyslové revoluciKlause Schwaba proti Rusku. Nepracuje pro lidi, ale pro vládnoucí elitu.

A pak jsou tu staří američtí generálové jako Wesley Clark, který vzpomíná na své slavné časy, kdy jako velitel NATO balkanizoval celou Jugoslávii svou neúprosnou bombardovací kampaní v roce 1999, a nedávno veřejně prohlásil, že jediným způsobem, jak ukončit konflikt na Ukrajině, je nasazení sil NATO proti Rusku. Nikdy jsme nebyli blíže k hřibovitému šílenství, a to vše podle plánu démonické pokrevní linie.

Když už mluvíme o balkanizaci nebo rozbití cílového národa na menší, zneužitelné části, přesně to je to, co americký neokonský unipolární projekt s nepřátelským obklíčením Ruské federace zkouší už několik desetiletí.

Jenže nyní jsou to Spojené státy, které jsou mnohem náchylnější k rozpadu, rozdělení na modré a červené státy. Rozdělení USA na dystopické regiony tábora FEMA je v souladu s plánem OSN Agendy 2030 na vytěžení potravin i přírodních zdrojů z rozsáhlého amerického vnitrozemí, které je právě pro tento účel navrhováno jako neobydlené, kde jsou zbývající obyvatelé USA nuceni žít na východním a západním pobřeží.

V pondělí blízký Putinův spojenec a bývalý ruský prezident Dmitrij Medveděv upřesnil ruskou červenou linii:

Pro nás je Krym součástí Ruska. A to znamená navždy. Jakýkoli pokus o zásah do Krymu je vyhlášením války naší zemi.

Mezitím ve středu generální tajemník NATO Jens Stoltenberg přiznal až příliš zřejmou věc:

Skutečnost je také taková, že jsme se na to připravovali od roku 2014. To je důvod, proč jsme zvýšili naši přítomnost ve východní části aliance, proč spojenci NATO začali více investovat do obrany a proč jsme zvýšili [naši] připravenost.

Madridský summit NATO

Další důležitou zprávou, která ve středu vzešla z madridského summitu NATO, je, že turecký prezident Recep Erdogan ustoupil od svého veta proti členství Finska a Švédska v NATO, čímž uvolnil třiceti členským státům NATO cestu k oficiálnímu pozvání a přidání dalších dvou nepřátelských členů NATO na prahu Ruska, kteří do dvou týdnů nabídli plné členství v NATO.

biden-erdoganScreen z World Live Madrid News

O ncelý týden dříve finský generál Timo Kivinen velící finským vojenským silám provokativně vyzval:

Finsko se na ruský útok připravuje již desítky let, a pokud k němu dojde, bude klást tvrdý odpor.

A aby se pak napětí ještě více rozdmýchalo, v dokumentu ze summitu NATO se objevilo i toto prohlášení:

Vzhledem ke změně bezpečnostního prostředí v Evropě jsme se rozhodli přijmout nová opatření k posílení politické a praktické podpory partnerům, včetně Bosny a Hercegoviny, Gruzie a Moldavské republiky. Budeme s nimi spolupracovat na budování jejich integrity a odolnosti, rozvoji schopností a udržení jejich politické nezávislosti.

Vzhledem k tomu, že další ruští sousedé Gruzie a Moldavsko jsou zmiňováni jako partneři NATO, má Rusko plné právo rozhodnout se udělat vše, co musí, aby si zachovalo svou národní bezpečnost proti neutuchajícím agresím USA-NATO s nadměrným náborem, které se snaží ze všech svých pohraničních národů udělat skutečně nepřátele RF. Biden a Johnson se v závěrečný den madridského summitu NATO připojili ke generálnímu tajemníkovi NATO Jensi Stoltenbergovi.

Je nad slunce jasné, že pokrevní vládci se ujišťují, že jejich „Velký reset“ zahrnuje i světovou válku s Ruskem. V rámci příprav na třetí světovou válku agentura Reuters právě včera zveřejnila zprávu, že:

Představitelé NATO se dohodli, že od poloviny roku 2023 uvedou do stavu zvýšené pohotovosti více než 300 000 vojáků (oproti současným 40 000), aby čelili Rusku, které aliance označila za zemi představující v příštím desetiletí největší hrozbu.

Ukrajinské nákupní centrum údajně plné ukrajinských zákazníků v Kremenčuku, o němž obvyklý lhář prezident Zelenský tvrdil, že bylo zasaženo ruskou raketou, bylo ve skutečnosti podle ruského ministerstva obrany požárem, který se do „nefunkčního nákupního centra“ rozšířil z nedaleké ukrajinské automobilky sloužící ke skladování přebytečných západních zbraní a munice zasažené ruským vysoce přesným úderem.

Tuto skutečnost přiznal i předseda automobilky. Zelenský však potřeboval další bučovické lži, aby roznítil své melodrama právě včas před zasedáním G7, které oportunisticky využil k tomu, aby si vyprosil ještě více zbraní.

Poslední videopříspěvek herce, který se stal loutkou, se odehrál tento týden na summitu NATO v Madridu, kde požadoval nejen větší zbraně, ale také dalších chladných 5 miliard eur měsíčně od dojné krávy NATO, přičemž se dušoval, že si to zaslouží za boj za celou západní civilizaci:

Buď je to naléhavá pomoc Ukrajině, která stačí k vítězství, nebo odložená válka mezi Ruskem a vámi… Finanční pomoc Ukrajině nemá o nic menší význam než dodávky zbraní. Potřebujeme každý měsíc nějakých 5 miliard dolarů.

A to je zásadní věc, potřebná pro obranu a ochranu… Nebyl náš příspěvek k obraně Evropy a celé civilizace dostatečný? Co je ještě potřeba?

A nyní, za necelý týden, zahájí Ukrajina novou éru robotické války na moderním bojišti nasazením svých zbrusu nových robotických zařízení TERMINATOR zvaných GNOM, aby bojovala a zabíjela Rusy na záporožské frontě.

Kromě toho, že má na sobě namontovaný kulomet ráže 7,62, zastává několik funkcí schopných plnit následující úkoly: rozvoz munice a potravin, sledování, průzkum, evakuace raněných, zesilovač pro zvýšení dosahu rádiové komunikace a řízení a satelit pro větší robotické platformy. Jedná se o celokovovou zbraň o hmotnosti 110 liber (50 kg) a rozměrech 2×2 stopy na 4 nebo 6 kolech dálkově ovládanou ze vzdálenosti až 5 km.

Článek v New York Times z 25. června přiznává rozsáhlou špionážní síť CIA, která pracuje v tandemu se západními komandy NATO, operujícími ve velitelských centrech na Ukrajině za frontovou linií a vykonávajícími různé podpůrné služby během více než čtyři měsíce trvajícího konfliktu.

Tajná operace, do které se zapojily americké speciální jednotky. naznačuje rozsah úsilí o pomoc ukrajinské armádě, která je stále ještě v oslabení.

Nejde o šokující zprávu, neboť řada generálů a vlajkových důstojníků USA a NATO byla zajata zejména během obléhání Mariupolu Azovstalem. V popelu provizorního krematoria pod ocelárnou Azovstal byl mezi spáleným popelem těl zahraničních žoldáků nalezen částečně ohořelý americký pas.

Západní vojenské zpravodajské buňky působící v rámci velitelství Pentagonu, které fungují na Ukrajině i mimo ni, poskytují skrytou logistickou, výcvikovou a zpravodajskou síť „pro urychlení spojenecké pomoci ukrajinským jednotkám.

Koordinovaný systém amerických velitelských center NATO fungoval po celou dobu ruského vpádu z rovněž působících jak uvnitř Ukrajiny, tak v odstupu od válečné zóny v blízkých zemích, jako je Francie a Německo.

Falešné tvrzení, že válka na Ukrajině není zástupnou válkou, popírá skutečnost, že jí od samého počátku velelí Pentagon, CIA a NATO.

Biden a korporátní propagandistický obrat, že na Ukrajině nejsou žádné americké boty na zemi jako nezbytné opatření, aby se zabránilo přímé válce s Ruskem, se ukázal být spíše čistým blábolem.  Západ se již léta dopouští nepřetržitých provokací záměrně zaměřených na eskalaci napětí, které nyní dosahuje bodu varu a má za cíl rozpoutat světovou jadernou válku, což je po celou dobu součástí skutečného plánu „Velkého resetu“.

*****

Joachim Hagopian je absolventem West Pointu, bývalým armádním důstojníkem a autorem knihy „Don’t Let the Bastards Getcha Down“ (Nenechte ty parchanty, aby vás dostali dolů), v níž odhaluje chybný systém velení v americké armádě založený na děrování vstupenek na žebříčku služebního postupu, který vždy vyřadí ty nejlepší a nejchytřejší a na vrchol vynese průměrné a následovníky pořádku, kteří jsou jako politicko-byrokratičtí generálové určeni k tomu, aby prohráli každou moderní americkou válku podle návrhu elity. Po skončení vojenské služby Joachim získal magisterský titul v oboru klinické psychologie a více než čtvrt století pracoval jako licencovaný terapeut v oblasti duševního zdraví se zneužívanou mládeží a dospívajícími. V Los Angeles se ocitl v boji s největší okresní službou na ochranu dětí v zemi v rámci důkladně rozvráceného a zkorumpovaného amerického systému péče o děti. Jako nezávislý novinář působí Joachim již více než osm let a napsal stovky článků pro mnoho zpravodajských webů, například Global Research, lewrockwell.com a v současnosti https://jamesfetzer.org/. Joachimovy knihy a kapitoly jsou bestsellery Amazonu v kategoriích obhajoby dětí a lidských práv.

Originál článku a obrázku: Global Research
Překlad: Admin Nekorektní TOP-CZ

podpora2

1 komentář

  1. Divím se , že Rusko vůbec ještě nějaký plyn do EU posílá .

Comments are closed.