Ukrajina-Rusko: Na cestě k „horké válce“? Pokračování agendy velkého resetu? Plus videa

Autor: Peter Koenig, 15. dubna 2022

Po téměř čtyřech desetiletích studené války od poloviny 50. let do roku 1991 a dalších dvou desetiletích studené války 2.0, od začátku roku 2000, kdy se Vladimír Putin stal ruským prezidentem, vedou nyní USA prostřednictvím NATO a svých evropských vazalů horkou válku s Ruskem, přičemž jako prostředníka používají Ukrajinu.

Bylo to provedeno velmi chytře.

Od první světové války, kterou USA vyvolaly v červnu 1914, bylo zájmem Washingtonu podrobit si tehdejší ruské impérium, později Sovětský svaz a nyní Rusko. Tento cíl trvá dodnes. Hlavním cílem bylo a je ovládnutí této obrovské země, surovinově nejbohatšího státu na světě, což je pozice, kterou Rusko pravděpodobně zastává dodnes.

Washington má mnoho záminek. S nástupem sovětské revoluce prý její komunismus představoval nebezpečí pro svět a zejména pro Spojené státy. „Národní bezpečnost“ je vždy chytrý argument – a dobře se prodává, protože každá země údajně považuje „národní bezpečnost“ za prvořadou prioritu.

V posledních dvou desetiletích byl antagonismus proti Rusku, který byl řízen Spojenými státy a těsně následován Evropou, namířen většinou proti jednomu muži, a to ruskému vůdci, prezidentu Putinovi. Vždy je snazší démonizovat osobu než celou zemi. To je to, co vnitřní kruh Washingtonu umí nejlépe.

Cílem Putina bylo a je obnovit Rusko jako bezpečnou a soběstačnou společnost, která sice udržuje vztahy, ale není závislá na Západě. Soběstačnost v maximální možné míře a bezpečnost je to, co by měl každý vůdce považovat za prioritu své země.

Vladimír Putin,  bývalý vysoký představitel KGB, velmi dobře ví, co se děje v politickém myšlení západního hegemona.

gorby-reaganKdyž Michail Gorbačov, poslední vůdce bývalého Sovětského svazu (SSSR), v roce 1991 kapituloval, požadoval od západních spojenců slib, že NEbudou rozšiřovat NATO za Berlín, jako podmínku umožnění sjednocení východního a západního Německa.

To potvrdil tehdejší americký ministr zahraničí James Baker dnes již slavnými slovy, „NATO se nepohne ani o píď za Berlín„. Dokumenty v tomto rozsahu jsou k dispozici v Berlínském válečném muzeu. (Poznámka Admina – lze je najít zde na mém webu, kde jsou odkazy na jednotlivé dokumenty).

Všichni víme, co se stalo. Slib nebyl dodržen a dnes se NATO rozšířilo ze 16 zemí v roce 1997 na dnešních 30 zemí, z nichž 28 je v Evropě. Mnoho z nich je ve východní Evropě, v bývalých sovětských republikách – viz mapa.

mapa-nato

Je zřejmé, že přibližování se k Moskvě je pro Rusko stále větší hrozbou. Jak by se líbilo Washingtonu, kdyby Rusko nebo Čína vybudovaly vojenskou základnu v Mexiku nebo ve Střední Americe?

chuscov-kennedy03. 06. 1961 Prezident Kennedy se setkává s vedoucím tajemníkem ÚV KSSS  Chruščovem na velvyslanectví USA ve Vídni.

Vzpomínáte na kubánskou krizi v roce 1961, kdy tajná jednání mezi tehdejším prezidentem J. F. Kennedym a předsedou  sovětské komunistické strany Chruščovem potenciálně zachránila svět před jaderným Armagedonem?

Proč by měl Putin nyní tolerovat tento zjevný vpád vojsk NATO do své země a poslední pokus o vstup na Ukrajinu? Mimochodem, Ukrajina svůj záměr získat členství v NATO zakotvila ve své ústavě.

Oficiálně USA a NATO tvrdí, že Ukrajina se členem NATO nestane, ale činy ukazují něco jiného.

Za posledních nejméně 10-15 let, a zejména po Majdanském převratu v Kyjevě 22. února 2014, který vyvolaly USA/NATO, dodaly USA a země NATO Ukrajině válečný materiál za miliardy. Vysoce přesné rakety, protiletadlové a protitankové systémy, z nichž většina byla vyrobena v USA. De facto to lze snadno interpretovat tak, že se Ukrajina stala tichým členem NATO.

Pro Putina to znamenalo překročení červené linie. To je pochopitelné. Zejména proto, že Minská dohoda z roku 2014 nebyla nikdy respektována a dodržována. Minský summit se konal za účasti Vladimira Putina, tehdejšího ukrajinského prezidenta Petra Porošenka, německé kancléřky Angely Merkelové, francouzského prezidenta Françoise Hollanda a zástupců a vůdců obou donbaských provincií, Alexandra Zacharčenka, z Doněcké lidové republiky (DLR), a Igora Plotnického, z Luhanské lidové republiky (LLR).

dohody-minsk

Mezi hlavní body dohodnutých opatření patřilo příměří, stažení těžkých zbraní z frontové linie, propuštění válečných zajatců, ústavní reforma na Ukrajině, poskytnutí samosprávy některým oblastem Donbasu a obnovení kontroly státní hranice ukrajinskou vládou.

Žádná z těchto dohod nebyla dodržena a západní představitelé, kteří byli smluvními stranami Minské dohody, se neobtěžovali s jejich prosazením. Například pravicově nacistický prapor Azov, působící na východě Ukrajiny, po dobu 8 let, od majdanského převratu v roce 2014, ostřeloval a terorem napadal obyvatelstvo Donbasu. Zabili 14.000 civilistů, včetně 3 000 až 4 000 dětí, většina obětí byla ruského původu.

O tom se západní média zmiňují jen zřídka.

Pro Putina bylo vytyčení červené linie zřejmé. Žádná další agrese NATO, žádné zbraně NATO nebo zemí NATO na Ukrajinu, žádné útoky na donbaské provincie, žádný personál NATO a výcvik NATO na Ukrajině. Ve skutečnosti Vladimír Putin jen požadoval  neutrální, demilitarizovanou Ukrajinu, neutrální jako Rakousko a Švédsko.

Nic z toho se nestalo.

A co bylo pro Rusko nanejvýš nebezpečné, to bylo 25 až 30 biologických laboratoří na ukrajinském území a financovaných USA, které Washington dlouhé měsíce popíral jako „konspirační teorii“, až k překvapení celého světa 9. března 2022 Victoria Nulandová, náměstkyně amerického ministra zahraničí, při slyšení v Senátu přiznala, že – ano, USA tyto biologické laboratoře financovaly (nazvala je eufemisticky „výzkumná centra„) a dodala, že USA je nyní musí zničit, jinak se mohou dostat pod kontrolu Ruska. Neexistují slova, která by popsala, jak směšný je tento výrok, dobře to zarámoval a analyzoval. Tucker Carlson z Fox News.

S neutuchající agresí a nepřátelstvím Západu vůči Rusku a osobě Putina, byl ruský prezident zahnán do kouta. Rozhodně neusiluje o třetí jadernou válku, ale chce pro svou zemi bezpečnost.

Západní falešná vlajka by mohla vyvolat jaderný útok NATO na Rusko. Nebylo by to poprvé, co by USA rozpoutaly válku na základě „falešné vlajky“, kterou by spáchaly samy, nebo by ji spáchal blízký spojenec, případně proxy – stačí si vzpomenout na incident v Tonkinském zálivu, který si způsobily samy, na útok na USS Maddox, který vyvolal plnohodnotnou válku ve Vietnamu. A existuje mnoho dalších.

Taková je historie. Nyní k současnosti – Fáze velkého resetu 2.0

Rusko zasáhlo na Ukrajině 24. února 2022. Od té doby jsou všechny oči upřeny na Rusko a Ukrajinu. Téměř ode dne, kdy Kovid zmizel ze světové arény, alespoň oficiálně. Covid zmizel z titulků novin, a to všude. Není to náhoda. Geopolitika nezná náhody – pouze plány a strategie.

Stále silnější a vytrvalejší provokace s cílem zatáhnout Rusko do války s Ukrajinou – že by to bylo naplánováno WEF a jeho hybateli? – Protože úplná a konečná agenda WEF je mnohem silnější a širší a větší a hlubší – než Covid a válka dohromady. Covid a Válka jsou však dokonalými nástroji k prosazování Agendy 2030 (OSN) alias Agendy velkého resetu.

schwab-zelensky

Výše uvedený obrázek vám možná napoví, kdo na Ukrajině řídí show. Je na něm zachycen Klaus Schwab, předseda a generální ředitel WEF, s ukrajinským prezidentem Zelenským v rozhovoru, který vypadá jako důvěrný.

Covid rovná se Velký reset 1.0.

Šlo o to uvést lidi v úžas, indoktrinovat je odpornou lží, šířit strach, přimět lidi k poslušnosti – a poslušnosti vůči autoritám – a zároveň uvěřit, že tyto autority – všech 193 členských zemí OSN najednou – chtějí pro svůj lid jen to nejlepší. Tak by to mělo být. Takže dělejte, co vám řeknou. Vlády vás ochrání, jsou přeci ochránci svého lidu.

Mýlili jsme se a stále se mýlíme. Musíme pochopit, že ty časy jsou pryč. Naše vlády jsou nejčastěji našimi nepřáteli.

Chtějí pro lidi to nejhorší – globální vaxx-genocidu, rozkrádání majetku prostřednictvím uměle alias covidem vyvolaných bankrotů, přesouvání likvidovaného majetku zdola a ze středu nahoru, vyvoláváním hospodářských krizí a nakonec úplnou digitalizaci všeho, včetně zejména finančních zdrojů, vašich peněz (už žádná hotovost) a – ano – lidského mozku – aby měli nad přeživšími lidmi totální kontrolu.

Klaus Schwab, generální ředitel a zakladatel WEF, to nazývá přeměnou lidí na translidi – tak, že po dokončení Agendy 2030, Velkého resetu – „nebudou nic nevlastnit, ale budou šťastní„. Zde je kompletní popis transhumanistické agendy. (Poznámka Admina, odkaz je na webovou stránku Global Reearch, kde v horním menu je možnost nastavit češtinu).

Pro ty, kteří to ještě nevědí – Covid-19, alias SARS-Cov-2, nikdy neexistoval, nebyl nikdy nikým  identifikován, nebyl vědecky izolován. Dokument FDA, který je k dispozici na webových stránkách FDA, nese název „CDC 2019-Novel Coronavirus (2019-nCoV) Real-Time RT-PCR Diagnostic Panel“. V dokumentu se překvapivě přiznává, k tomu, že v době vývoje testu a provádění této studie nebyly k dispozici žádné kvantifikované izoláty viru 2019-nCoV2 pro použití k PCR testu, takže smíchali kde-co a dali tomu název SARS CoV2.

Podívejte se níže na malou čtyř minutovou upoutávku na nový 6hodinový dokumentární seriál The Viral Delusion – s rozhovory s vědci a fakty na stole – upoutávka vám řekne většinu všeho, co musíte vědět, abyste pochopili, že jste byli v posledních dvou letech trestuhodně oklamáni. Svět byl zločinně oklamán. Válečnými zločinci jsou západní elity, WEF a jeho manipulátoři, vládní úředníci, kteří tyto zločiny na lidstvu vědomě páchají.

 

Tento podvod má na svědomí miliardy obětí. Přímo z hanebných a smrtelných vedlejších účinků mRNA-injekcí, které byly prodávány jako vakcíny, ale ve skutečnosti byly vším možným, jen ne vakcínami; byly to jedovaté injekce, sestávající z různých škodlivých látek, jednou z nich je oxid grafenu, vytvářející magnetické pole vašeho těla, přístupné 5G-mikrovlnami – objevené španělským výzkumným týmem „Pátá kolona„. Viz toto video a nepřímo tím, že způsobují na globálním Severu i Jihu nesčetné finanční krachy, nezaměstnanost, bídu, hladomor, související nemoci – a ano, miliony sebevražd ze zoufalství.

blackrockTo vše se dělo se souhlasem Organizace spojených národů, Světové zdravotnické organizace (WHO) a velkých „Movers and Shakers“ (Stěhování a otřesy), MMF, Světové banky, Evropské centrální banky (ECB), Banky pro mezinárodní platby (BIS, centrální banky všech centrálních bank), dokonce i UNICEF – a samozřejmě Gatesovy a Rockefellerovy nadace (hlavních financiérů tohoto podvodu biblických rozměrů). A abychom nezapomněli, Světové ekonomické fórum – WEF – a ti temní manipulátoři WEF, mezi nimiž jsou světoví „finanční císaři“ BlackRock, Vanguard, State Street a Fidelity. Podívejte se KDO je majitelem a vládne světu!

Tito finanční císaři dohromady ovládají aktiva v hodnotě 20 až 25 bilionů dolarů, což jim dává pákový efekt přes 100 bilionů dolarů ve srovnání se světovým HDP, jenž je ve výši přibližně 90 bilionů dolarů.

S touto finanční silou si mohou dělat, co chtějí, s jakoukoli zemí. To může vysvětlovat, proč ze dne na den celý svět, 193 členských zemí OSN, zasáhl stejný falešný virus (naprosto nesmyslný, v realitě nemožný) a všechny dohromady poslal do úplného uzavření 11. března 2020, když na celém světě bylo registrováno jen něco kolem 4.700 případů tzv. covidu.

Západní média dostávala a stále dostávají miliardy a miliardy dolarů, aby udržovala lživou propagandu, narativ o covidu / vaxx. Prezident Biden, hlava Říše lži, právě nedávno přidělil další miliardu dolarů na „dotování“ amerických médií, aby nadále opakovala covid a vaxx-narativ – a nyní i protiruskou válečnou propagandu.

Co bude dál?

Ve stínu Velkého resetu 2.0, rusko-ukrajinské války, se plánují a již probíhají přípravy na další etapu.

Věci se odehrávají warpovou rychlostí, takže nechvalně proslulá Agenda OSN 2030 může být dokončena do roku 2030, než se všichni probudí. Například WHO nebyla původní agenturou OSN, ale byla vytvořena v roce 1948 Rockefellerovou nadací jako světový orgán pro kontrolu zdraví světové populace. Rockefellerovi se „podařilo“ (za peníze se dá koupit všechno), že WHO byla začleněna jako mezinárodní zdravotnická agentura do orgánu OSN.

Pro Rockefellera, údajného eugenistu, je kontrola světového zdraví přínosem. V té době byl také majitelem Standard Oil, největšího uhlovodíkového gigantu na světě, který měl doslova monopol na ropu a plyn.

To vedlo Rockefellera a spol. k rozhodnutí přeměnit dosud převážně rostlinná léčiva na léky na bázi petrochemie; výnosnější a lépe kontrolovatelné.

 

Dnes, ve stínu války, se WHO připravuje na to, aby se stala jedinečným světovým strážcem zdraví lidí. Pokud plán projde, vznikne pandemická smlouva, podle níž bude mít WHO do roku 2024 plnou kontrolu nad otázkami zdraví, a to nad suverenitou každého národa.

WHO by rozhodovala o tom, co je pandemie (potenciálně může být pandemií jakákoliv každá chřipka), kdy je pandemie a kdy musí vlády své občany očkovat. Viz článek na tomto webu s videem kde mluví  Astrid Stuckelbergerová, bývalá zasvěcená pracovnice WHO,  a odhaluje zločinný monopol WHO.

Tento plán se v současné době projednává na několika mimořádných světových zdravotnických shromážděních, kde obvykle rozhodují ministři zdravotnictví jednotlivých zemí.

Tato smlouva o zdraví by však byla tak obludným plánem, že by ji měl ratifikovat alespoň parlament každé suverénní země – protože pokud by prošla, zničila by suverenitu každého národa.

Zatímco se připravuje zdravotní tyranie WHO, světovou ekonomiku dále devastuje válka mezi Ukrajinou a Ruskem, která je kouřovou clonou pro zákulisní aktivity, a následný nedostatek energie, zejména na západě.

Dojde k narušení dodavatelského řetězce – již nyní je to patrné, pod záminkou stávek kanadských, amerických a australských řidičů kamionů – tj. karavan svobody. Tyto Karavany svobody předvedly světu lekci statečnosti proti tyranii, zejména té v Kanadě. Upozornili svět na celosvětově rozšířenou lež a zločin na lidstvu – nucené očkování – a další covid-denigations, jako je zbytečné a jedovaté nošení masek – a to zejména na dětech.

Ukrajina a Rusko jsou obilnicí světa (Rusko je největším světovým vývozcem pšenice). Válka sníží produkci potravin a přeruší potravinové řetězce.

K této katastrofě se přidá exponenciální nárůst cen pohonných hmot na západě – kvůli ruské ropě a plynu – řízené sankcemi -, které již nebudou na západě akceptovány, což povede až k extrémnímu nedostatku, inflaci – možná až 30 % až 50 %, i když dočasné, dopad bude celosvětová řetězová reakce

  • snížení produkce hnojiv
  • vyšší ceny hnojiv – což povede k poklesu produkce zemědělských plodin – méně potravin, celosvětový hladomor a v mnoha případech, kde je již nyní extrémní chudoba, to může znamenat smrt hladem;
  • vyšší ceny pohonných hmot/energie způsobí bankrot nesčetných malých a středních podniků, což povede k nezaměstnanosti, větší chudobě, větší bídě a hladomoru – nemocem a smrti;
  • nedostatečné množství paliva dále naruší dodavatelské řetězce těch omezených materiálů, které by jinak mohly být k dispozici… a tak dále – a tak dále.

Může se projevit zákon nezamýšlených důsledků.

Přibližně dvě třetiny surovin pro výrobu polovodičů pocházejí z Ukrajiny. Když budou dodávky přerušeny v důsledku války – automobilový průmysl ochabne. Více než třetina potřebných lehkých kovů pro konstrukci letadel, civilních i vojenských, jako je titan a hliník, pochází z Ruska. Kromě uhlovodíků je Rusko také klíčovým vývozcem lithia, kobaltu a niklu, které se používají v bateriovém a elektronickém průmyslu. Rusko uzavře kohoutek těchto vývozů na Západ a další část západního průmyslu se zakousne do prachu.

Spirála do bídy a pekla je téměř nekonečná.

Hospodářský holocaust

Ekonomický holocaust, abych tak řekl, bude také dále snižovat světovou populaci, čímž nahrává eugenistické agendě. Ačkoli to není ve Velkém resetu výslovně uvedeno, masivní redukce populace je jednoznačně faktorem dosažení Velkého resetu, tedy cílů Agendy 2030:

 

Toto je plán. Jak se často opakuje, nemusí se to stát. Pokud se my, lidstvo, hromadně probudíme a postavíme se tomuto plánu, nikoliv nenávistí, ale vzestupem na vyšší úroveň vědomí, kde jsme schopni vybudovat alternativní svět.

Fáze velkého resetu 3.0: Plná digitalizace všeho, včetně lidí

Co by mohlo spustit reset 3.0? Možná další plánována pandemie, tentokrát skutečná? Nebo spíše uměle vyvolaný měnový kolaps.

Událost, která může způsobit rychlý pád dvou hlavních fiat měn, amerického dolaru a eura. Mohla by to být prudce rostoucí inflace – jejíž počátek právě vidíme – a plánovaná a hrozící energetická krize by mohla být smrtícím úderem.

Zánik nadvlády dolaru se blíží, protože petrodolar je nahrazován petrojüanem. To se již děje. Saúdové řekli panu Bidenovi, že budou raději prodávat svůj benzin Číně a dostávat za něj zaplaceno v petro-jüanech než v nestabilních a stále méně bezpečných amerických dolarech. A ne, nebudou zvyšovat produkci, aby stabilizovali ceny. Jasný vzkaz, který může urychlit kolaps fiat měn.

Ekonomické předpovědi a prozíravost vidí rychlý sestup dolaru ještě v roce 2022 – což znamená, že by mohlo dojít ke smazání obrovského dluhu. Byl by to okamžik, který by podnítil počáteční úplnou digitalizaci měn v západním světě – případně jejich sloučení do dvou nebo tří klíčových digitálních měn? To by odpovídalo plánu v rámci Resetu. Digitalizace všeho je snem Klause Schwaba – je to základ jeho čtvrté průmyslové revoluce – také sen. Jeho myšlenky mají mnoho vlivných příznivců – a pokud se proti tomuto Schwabovu – WEF tažení k této apokalypse mas nepostavíme solidárně – jsme odsouzeni k zániku.

Ověřovací kód QR

To, co je dnes známé jako QR kód nebo technologie QR, se také stává hnací silou nejen úplné digitalizace, ale také úplného a kompletního dohledu.

QR kód dokáže o každém občanovi uložit přibližně 30 000 bodů informací nebo i více – sleduje vás na každém vašem kroku, u lidí, které potkáváte, u jídla, které jíte, u výletu, který podnikáte. Pánové spravující tyto informace vás znají lépe než vy sami sebe.

QR kódy se nenápadně vkrádají do našich životů. Mnoho restaurací už nemá tištěné jídelní lístky – máte aplikaci v mobilu a pořídíte snímek obrazovky QR… a bingo, zatímco vy čtete jídelní lístek restaurace, „oni“ vědí, kde jste a co jíte.

Sbohem, hotovost. Přicházejí digitalizované peníze.

Ve Švédsku a dalších severských zemích je to již téměř běžné. V čele stojí Švédsko, které tento systém testuje a zkouší na dobrovolnících s implantovaným mikročipem v ruce. Čip nahradí vaši hotovost, kreditní kartu, bankovní účet a možná už i další.

(Zapněte reproduktor)

 

Vaše chování bude zaznamenáváno a ukáže, zda dodržujete „normy systému„. Pokud je nedodržíte, mohou vám zablokovat tok peněz – dočasně nebo nadobro. Představte si „sankce“ v malém individuálním měřítku – mohou vás nechat vyhladovět, nebo vás díky technologiím 5G, umělé inteligenci, robotům, algoritmům může sledovací policie dokonce „zneškodnit“ – nadobro.

 

Ale pamatujte, že to vše se může stát jen tehdy, když to my, lidé, dovolíme. Nikdy není pozdě pokojně se postavit tyranii. Postavte se proti mediálním lžím, psychopatiím, mediálním indoktrinacím, oficiálním narativům a proti našim zločinným vládám.

Jedno je jasné, v dnešním světě – alespoň na západě – nelze věřit žádné vládě.

Konečným řešením může být, že vystoupíme na vyšší úroveň vědomí, solidárně se spojíme a vytvoříme alternativní společnost. V duchu žádné nenávisti, ale vytrvalosti – Venceremos!

Naděje – Objektivita – a společná akce – a zvítězíme.

******

Peter Koenig je geopolitický analytik a bývalý vedoucí ekonom Světové banky a Světové zdravotnické organizace (WHO), kde se více než 30 let věnoval problematice vody a životního prostředí na celém světě. Přednáší na univerzitách v USA, Evropě a Jižní Americe. Pravidelně píše do internetových časopisů a je autorem knihy Imploze – ekonomický thriller o válce, ničení životního prostředí a chamtivosti korporací a je spoluautorem knihy Cynthie McKinneyové „Když Čína kýchne: (Clarity Press – 1. listopadu 2020). Peter je výzkumným pracovníkem Centra pro výzkum globalizace (CRG). Je také nerezidentním vedoucím pracovníkem Čung-jangského institutu Renminské univerzity v Pekingu.

Originál článku a obrázků: Global Research
Překlad do češtiny: Admin Nekorektní TOP-CZ

podpora2