Účinná metóda, ktorá funguje: Odstráni ľad zo skla auta bez škrabania!

Vložil: Admin

Premrznuté ruky, poskakovanie okolo auta so škrabkou v ruke a čakanie. Všetci poznáme tie rána, keď bojujeme so zamrznutými sklami našich áut. Dali by sme čokoľvek, aby sme túto aktivitu vymazali z našich životov! Existuje spôsob ako sa s týmto problémom vysporiadať!

led01

Ide to aj bez škrabania!

Zimu máme viacerí radi, ale odhrabať sneh a vynaložiť poslednú energiu na škrabanie skla auta, to nikoho nepoteší. Ako to robí väčšina? Niektorí v pyžame utekajú von, aby zapli motor a zahriali auto, zapli odmrazovanie. To však môže trvať aj 20 minút. Iní sa pustia do škrabania skla okamžite. Škrabka je síce účinná, ale takéto odstránenie ľadu je zdĺhavé. Ide to aj bez premrznutých rúk!

led02

Zázračná metóda, ktorá funguje a nepoškodí sklo!

Ak ťa náhodou napadlo, že postriekaš čelné sklo horúcou vodou, na to veľmi rýchlo zabudni! Teplotný rozdiel by mohol spôsobiť prasknutie skla! Je to až prekvapivo jednoduché! Ide to bez akéhokoľvek riskovania! Meteorológ z amerického Knoxvillu, Ken Weathers, má „riešenie“ všetkých „rozmrazovacích“ starostí! Tajomstvo rozmrazovania skiel je šikovný nápad, ktorý podľa všetkého funguje!

led3

Jednoduchý návod a dve zložky

Jeho metóda vraj zaručene ušetrí všetok ten čas a námahu potrebnú na škrabanie okien! Stačí zmiešať 2 diely čistého alkoholu s jedným dielom vody. Pripravený roztok naliať do rozprašovača a hotovo! Rozmrazovanie okien auta trvá asi sekundu! Neveríš, že je vyriešenie najstaršieho automobilového problému tak jednoduché?

Sleduj video!

Lieh má oveľa nižší bod tuhnutia ako voda. Rozprašovač môžeš nechať v aute. S predpokladom, že to funguje, ďakujeme ti, Ken Weathers! Už nikdy žiadne škrabanie ľadu zo skla auta! Sleduj video a určite túto metódu vyskúšaj!

Zdroj: twentytwowords.com