Trump bombarduje Sýrii pro Izrael a chce třetí světovou válku

Autor: Jonas E. Alexis

S příchodem Donalda Trumpa a americkými vojáky ve stejně katastrofální událosit v Sýrii možná je načase, abychom zbavili Bushe jr. titulu „nejhorší prezident“ v historii USA a přijali vstup Donalda Trumpa na sionistický / neokonský / izraelský trůn.

Řada historiků správně korunovala George W. Busha za nejhoršího prezidenta ve Spojených státech, protože vedl Ameriku k nejvíce katastrofální události v dějinách tajných a satanských operací – válku v Iráku. Historik Jean Edward Smith a John Marshall profesor politologie na Marshallově univerzitě, napsal:

„Zda George W. Bush byl nejhorším prezidentem v americké historii, bude dlouho diskutováno, ale jeho rozhodnutí napadnout Irák bylo snad nejhorší zahraniční politické rozhodnutí, jaké kdy udělal americký prezident.

Jiní vojenští historici a učenci, jako je Andrew J. Bacevich, řekli podobné věci.

S příchodem Donalda Trumpa a americkými vojáky ve stejně katastrofální událosit v Sýrii možná je načase, abychom zbavili Bushe jr. titulu „nejhorší prezident“ v historii USA a přijali vstup Donalda Trumpa na sionistický / neokonský / izraelský trůn.

Proč? No, Trump věděl více o debaklech v Iráku, Afghánistánu, Libyi a Sýrii, než kterýkoli jiný žijící americký občan. Jak? Během své kampaně zahájil okázalý útok na Bushe a neokonzervativce, když říkal, že prakticky zničili americký život a vzácné duše na Blízkém východě tím, že vytvořili jednu válku za druhou.

V podstatě, vše OK a velká část Američanů hlasovala pro Trumpa, protože věřili, že zachrání Ameriku a bude bojvat proti sionistické ideologii v Americe a neokonzervativnímu hnutí, které nikdy v historii netvořilo Americkou zahraniční politiku na morální platformě.

Jak ale se ukázalo, Trump se stal důkladnou loutkou izraelského režimu a škoda, kterou udělal těsně po jednom roce působení, je téměř nevratná. Trump nyní poslal vojáky, aby bombardovali Sýrii, protože, jak tvrdí, Assad, používá chemické zbraně na své vlastní lidi. Důkazy?

No, jaké důkazy poskytuje sionistický režim jen za posledních padesát let? Nedělali to snad již od začátku? A nebyli Američané rozdělení, protože neokonzervativci převzali americkou zahraniční politiku?

trumpsTrump: Irák byl špatný – ale bombardování Sýrie je dobré.

Vyčerpal jsem každou možnost, abych Donaldovi Trumpovi dal příležitost plnit jeho sliby, a to i přesto, žejjeho mluva byla často velmi obojetná, když vstoupil na sionistický trůn. Ale Donald Trump, morálně a politicky ponížil sám sebe u lidí, kteří pro něj hlasovali, když se rozhodl,k dalšímu útoku v Sýrii.

Žádný americký úředník nepředložil závažné důkazy o tom, že Assad byl hlavním viníkem za takzvaný chemický útok. Americký ministr obrany James Mattis řekl, že důkazy proti Assadovi jsou, ale „šílený pes“ Mattis neposkytl žádné důkazy.

Naopak, Rusko znovu ukázalo, že bílé přilby, které jsou podporovány americkou vládou, byly z velké části plně zodpovědné za útok.

Rusko také předložilo důkazy, které naznačují, že Británie i Amerika stojí za takzvaným chemickým útokem. Mluvčí mise generálmajor Igor Konashenkov řekl:

„Prosím, všimněte si. Tito lidé neskrývají jména. Nejsou to nějaké neosobní nároky na sociální média od anonymních aktivistů. Zúčastnili se na natáčení. Ruské ministerstvo obrany má také důkazy, že Británie se přímo podílela na organizaci této provokace ve východní Ghoutě.

„Víme jistě, že od 3. do 6. dubna byly tzv. Bílé helmy z Londýna tvrdě úkolovány, aby urychlily provokaci, kterou připravovali.“

Jinými slovy, takzvaný chemický útok byl podvodem. Byla to falešná vlajka. Prosté a jednoduché. Lord Alan West, bývalý důstojník britského královského námořnictva, měl podobné myšlenky:

„Je naprosto absurdní, aby armáda [Assadové vlády] jež byla v procesu převzetí oblasti, aby použila chemické zbraně, což by mělo za následek okamžitý hněv celého světa. Kdybych mohl radit odpůrcům Assada, poradil bych jim, aby zabili pár lidíz řad povstalců. Ti snad nezabíjeli ženy a děti?“

V reakci na tweety, v kterých Donald Trump obvinil Assada, West pokračoval slovy: „Nejsem ochoten přijmout tweety. Potřebujeme vidět nezpochybnitelnou pravdu o tom, co se tam stalo, a rozhodnout se na tom základě.“

Trump mohl vyřešit hádanku Sýrie právě tím, že zavře politické dveře Izraele a podívá se na tvrdé důkazy, které přesvědčivě dokazují, že Assad skutečně bojoval proti terorismu od počátku času. Trump si také mohl uvědomit, že Assad chrání křesťanské obyvatelstvo i jiné menšinové skupiny v zemi. Můj přítel a kolega Mark Dankof mi poslali prohlášení patriarchy Jana X Antiochie a Všeho východu v Sýrii, které říkalo:

Odsuzujeme nedávné americké prohlášení a hrozby pro Sýrii založené na pouhých obviněních z používání zakázaných zbraní. Odsuzujeme jakoukoli možnou americkou agresi vůči našim lidem, která způsobí, že země a region budou dále zničeny.“

Stručně řečeno, spojením s izraelským režimem a neokonzervativní ideologií za účelem zničení Sýrie, se Trump ocitl v posteli se satanismem, který se snaží rozvrátit morální a politický řád. V tomto smyslu se Trump snaží s Izraelem pro třetí světovou válku v Sýrii. V tomto smyslu Trump nepracuje pro americký lid. Pracuje pro režim, který chce vždy vidět krev po celém Středním východě a jinde.

Izrael ztratil válku v Sýrii. Ale Izrael neztratil v Americe svou největší loutku. Takže izraelští politici skutečně požádali o „re boj“, vysláním amerických vojáků zemřít za Izrael. Jinými slovy, Izrael žádá, aby se rozlilo více krve a více peněz bylo vynaloženo na další a další katastrofy v regionu.

Možná, že židovský politický učenec Norman Finkelstein měl pravdu, když řekl, že Izrael potřebuje velkou vojenskou porážku. Ruskoby mohlo tento režim zpochybnit, nicméně Rusko to nemůže udělat samo, protože ruští poliotici se obávají, že by to v daném případě bylo ve světě hodnoceno, jako „antisemitismus“.

Zdroj článku: Veterans Today
Překlad: Administrátor