Transhumánní tvář fašismu – plus videa

Autor: Declan Hayes, 18. 08. 2022

Elitní jednotka SS Leibstandarte Adolfa Hitlera odstartovala dnešní mohutný průmysl Transgender, když se v roce 1942 převlékla za drag queens, ve filmu Die Große Liebe (Velká láska), kde hrála Zarah Leander, jedna z vůdcových oblíbených filmových hvězd. Hitler se při pohledu na ty, které zabil v Noci dlouhých nožů, aby zakryl léta mužské prostituce ve Vídni a incestní vztah s Geli Raubalovou, svou vlastní neteří (která spáchala sebevraždu, aby mu unikla), choval stejně táborově jako hrdlořezové SA, které jeho esesáci likvidovali. Z nacistického pohledu však byli tahouni elitní SS Leibstandarte Adolfa Hitlera v té nejlepší společnosti.

A přestože Hitlerovy SS Leibstandarte „gender benders“ byly samozřejmě skvělé fyzické exempláře, ještě lepší mužské exempláře se dnes mění v ženy, kde vyhrávají nejrůznější pohlavně segregované sporty, které byly kdysi výsadou dívek a žen, a přinášejí nám bizarní klon Huxleyho Brave New World, fašismus s translidskou tváří.

Paddy Trimble je typickým příkladem mnoha našich nových trans aktivistů. Paddy orálně a análně znásilnil dvě devítileté dívky. Když Paddyho za jeho „politické delikty“ uvěznili, Paddy si začal říkat Patricia a vedl kampaň za trans práva. Časopis Vice patří podle očekávání mezi Patriciiny četné mainstreamové podporovatele. Nyní, když byla Patricii diagnostikována genderová dysforie, vede Patricie kampaň za to, aby byla přeložena do ženské věznice a aby byli Patriciini transgender spoluvězni uznáni za vězně svědomí a oběti patriarchátu. Patricia přesvědčila Adama Laboucana, Andrewa Burnse a nespočet dalších uvězněných špinavců, že i oni jsou transsexuálové, kteří potřebují snadnější cestu do prasečího nebe. Zdá se, že tyto transsexuálky jsou mnohem lepšími a inkluzivnějšími ženami než čarodějné báby jako Hillary Clintonová, Mary Robinsonová a Ursula von der Leyenová, které si vydělaly jmění tím, že se maskovaly jako bojovnice za ženy proti patriarchátu, který je vždycky rozmazloval.

Nezapomeňme na zastánce dětí v přechodném věku. Vzhledem ke skutečnosti, že jejich rodící se trh s operacemi změny pohlaví má již hodnotu přes 300 000 000 dolarů a roste o více než 25 % ročně, přední poskytovatelé, jako jsou Mount Sinai Centre for Transgender Medicine and Surgery (CTMS), Transgender Surgery Institute of Southern California, Rumercosmetics, Chettawut Plastic Surgery Centre, Phuket International Aesthetic Centre (PIAC), Sava Perovic Foundation Surgery, Yeson Voice Center a Bupa Cromwell Hospital, nutně potřebují špičkové politiky a řadu dalších konzultantů, kteří potřebují velké bony. Protože zvyšování poptávky po operacích změny pohlaví je v současné době klíčovým faktorem, který žene zisky stále více na sever, dají se vydělat velké peníze na lobbování u quislingovských vlád, aby tomu všemu daly zelenou a aby nesouhlasící lidé dostali baseballovou pálkou. Reformou zákonů o diskriminaci, přimět zkorumpované zákonodárce, aby zkorumpovali diskuse o pojištění a donutit nesouhlasící mlčet, to vše jsou zásadní kroky k maximalizaci výnosů akcionářů Transgender Inc, tím spíše, že náklady na chirurgický zákrok změny pohlaví jsou vysoké, když pojišťovny nejsou nuceny tyto zákroky proplácet, nebo když není možné si udělat rychlý výlet do Thajska.

Transgenderismus zachvátil celý svobodný svět. Whoopi Goldbergová má vlastní trans modelingovou společnost v Oprahině síti Oxygen. Tyto trans celebrity jsou v médiích neustále na očích a jsou oslavovány, jako by mít tělesnou dysforii bylo čestným odznakem. Časopis Cosmopolitan nabízí návody na podvázání prsou pro dívky před pubertou. Služby nových kosmetických poradců jsou rostoucím byznysem nabízejícím pomoc „trans ženám“. Crayolová vytvořila nový genderově tekutý make-up a Jecca začala vyrábět řadu jen pro „transgender“ lidi.

Jazz Jennings, dospívající muž, kterému byl nedávno chirurgicky odstraněn penis, se identifikuje jako transgender žena. Od doby, když byly Jenningsovi teprve pouhé čtyři roky kdy se jeho rodina rozhodla, že je transgender, vystupoval v mnoha významných talk-show. Jennings má vlastní televizní reality show, která popisuje jeho přechod a to, jak ovlivňuje jeho a jeho rodinu. Má také vlastní trans nadaci a získal mnoho ocenění a vyznamenání. Dětská kniha příběhů o jeho životě, která pro malé školáky normalizuje myšlenku, že se mohou stát opačným pohlavím, byla přijata jako součást některých školních osnov. Film Já, pedofil, který se zasazuje o odstranění „stigmatu“ nad dětskými hrátkami, nedávno překonal rekordy v podejnách Amazonu.

Bojující matka Searah Deysachová je typickým příkladem dnešních evangelických podnikatelů. Searah prodává falešné „extra malé“ penisy pro čtyřleté holčičky, které si chtějí do kalhotek nacpat trochu masa. Půllitrové penisy se dodávají jak řezané, tak neřezané a s příchutěmi kešu, karamelu a lískového oříšku jsou mezi jejími malými zákaznicemi, které se už ve školkách naučily být náročné na výběr penisu, velmi oblíbené. TomBoyX je společnost, která vyrábí dámské spodní prádlo. V nedávné reklamě si vybrali atraktivní mladou ženu s jizvami po dvojité mastektomii, která si obléká jejich boxerky, pod nápisem, který zní: „Toto plátno ti bylo dáno, ale ty jsi ho vytvořila podle sebe. Vytvořila jsi svůj vlastní příběh. Podělte se o něj se světem„.

Muži z nejvyšších společenských kruhů – například miliardářka a filantropka Jennifer Pritzkerová, (narozená jako James Nicholas Pritzker), nebo tvůrkyně satelitního rádia SiriusXM Martine Rothblattová, (narozená jako Martin Rothblatt) – se hlásí nejen k transgenderové identitě, ale v případě Rothblattové také k transhumanistické. Rothblattová věří, že „transgenderismus je nástupištěm k transhumanismu„, tedy předchůdci nadlidí, což je něco, co se líbilo i panu Hitlerovi. Rothblattové kniha Od transgenderu k transhumanismu se čte jako plán pro moderní trans projekt, který má proniknout do všech odvětví naší společnosti.

Podívejte se na krátké, 12 minutové video – výřez z cyklu „Kabala 15 část„, jenž není součástí originálu článku, ale má s obsahem hodně společného:

(Pro video ve vyšším rozlišení klik ZDE)

 

Pokud se vám to zdá být absurdné, vědci se již zabývají změnou naší biologie jako způsobem, jak se vypořádat se změnou klimatu. Japonsko již schválilo vůbec první pokusy na lidských embryích na světě. Japonští vědci zabývající se kmenovými buňkami mají podporu své vlády pro vývoj zvířecích embryí obsahujících lidské buňky, které budou následně transplantovány do náhradních zvířat. Jejich cílem je vypěstovat lidské buňky v myších a potkaních embryích a vytvořit hybridní zvířata s orgány složenými z lidských buněk a tyto orgány transplantovat lidem. Ačkoli by tento výzkum mohl v krátkodobém horizontu přinést alternativní zdroje orgánů pro transplantace, řada etických a technických překážek, které je třeba v dlouhodobém horizontu řešit, není nepodobná těm, kterým čelil Joseph Mengele při své průkopnické práci, která měla podporu jeho mezinárodních kolegů.

Děje se tak v době, kdy se na trhu rozmáhají roboti a umělá inteligence, přičemž robotické sexuální panny simulující ženy, které jsou svou strukturou a vzhledem až děsivě podobné skutečným lidem, fungují jako náhradní prostitutky v nevěstincích a pro některé „dobrovolníky“ jako náhradní ženy ve vztazích. Robotické chůvy, které údajně nabízejí vedení a přátelství malým dětem, když jsou jejich rodiče pryč, jsou společností Mattel a dalšími korporacemi prodávány jako „budoucnost výchovy dětí“. Londýnská Goldsmiths University před Covidem pořádala každoroční konferenci Láska a sex s roboty. Její odborníci se domnívají, že se s roboty zanedlouho oženíme. A pokud jde o zranitelné děti, lidská kuřátka, která zařazují do volného výběhu a na bateriové farmy, bůhví, jaké hrůzy pro ně tito ďáblové plánují, jakmile zcela ochromí í ochrannou moc matek, neboli „kojných“, jak jím teď, na přání našich politiků musíme říkat.

Dokonce i šachový mág David Levy věří, že svatební zvony se brzy rozezní, protože muži smetou roboty z toho, co jim slouží jako nohy. S rozvojem technologie a s tím, jak se společnost obměkčuje myšlenkou intimního vztahu s roboty, může mít Levy pravdu. Bez ohledu na to, zda je Transgender™ Inc, prezentován jako intenzivní tělesná dysforie, sexuální fetišizace, sociální nákaza, hnutí za občanská práva nebo kulturní genderové ohýbání, které mluví jazykem progresivní levice, zatímco ve skutečnosti upevňuje genderové stereotypy, je hyperkapitalistické a cenzorské, naši vůdci ze Strany zelených normalizují biologickou změnu pomocí chemikálií a chirurgických zákroků. Transgender™ Inc. je doslova kapitalismus na toxických steroidech Big Pharma a aktivisté ANTIFA z CIA zásobují své podivíny duhově zbarvenými baseballovými pálkami prostřednictvím šroubovaných skupin jako The Degenderettes a také je instruují, jak se pálkami ohánět, aby rozbili hlavy, trans vylučujícím radikálním feministkám, (TERF), tedy těm obyčejným ženám, které jsou dostatečně příčetné, aby kritizovaly tuto divnou teorii, a které jsou považovány za nenávistnou skupinu za to, že protestují proti tomu, aby mazlíčci pedofilů CIA mohli v našich veřejných knihovnách učit děti, jak si hladit penisy.

Vzhledem k tomu, že Jeffrey Epstein z Orgy Island, (Ostrova orgií), byl oddaným transhumanistou, můžeme usuzovat, že transhumanismus není okrajovým hnutím. Naopak, stalo se elitním fenoménem, do kterého se každoročně investují stovky milionů dolarů. Ačkoli se k transhumanismu hlásí i celá řada největších osobností technologického světa, jako je Ray Kurzweil z Googlu nebo generální ředitel Tesly Elon Musk, jsou k němu přihlášeny i elitní univerzity, které se za určitou cenu dohadují, jaká lidská práva by měla být přiznána robotům s umělou inteligencí, kyborgům a klonovaným japonským krysám a která z těchto práv by měla být nadřazena právům nebohých lidí.

Podívejte se na krátké, 17 minutové video – výřez z cyklu „Kabala 10 část„, jenž není součástí originálu článku, ale má s obsahem hodně společného:

(Pro video ve vyššším rozlišení klik ZDE)

 

Tito narcisté si myslí, že jsou tak důležití, že by měli žít věčně bez ohledu na to, čí práva musí pošlapat. Chtějí mít licenci na genetické vylepšování svých potomků a na přetváření lidské rasy v „postlidský“ druh stvořený k jejich obrazu a pro jejich vlastní potřeby. Stejně jako kvakerští a nacističtí eugenici z dřívějších dob, kteří se silně věnovali řízenému šlechtění nadrasy a řízenému vybíjení podlidí.

Transhumanismus je obnovené eugenické hnutí Ostrova orgií, které se vyvíjí v neosupermanskou filozofii a na seznamu Ostrova orgií jsou, nositel Nobelovy ceny za fyziku Murray Gell-Mann, zesnulý teoretický fyzik Stephen Hawking, paleontolog a evoluční biolog Stephen Jay Gould, neurolog Oliver Sacks, molekulární inženýr George M. Church a celý personál Harvardského programu pro evoluční dynamiku, kterému Epstein věnoval dar ve výši 6,5 milionu dolarů, patří mezi jejich klíčové spolupracovníky, aby se Epsteinovi podobní stali novými Abrahámovci a podobně jako v Genesis 26,4 učinili své „vyvolené transhumanistické děti tak početné jako hvězdy na nebi, s vládou nad všemi národy země“. Epstein si pro tento účel dokonce označil svůj ranč v Novém Mexiku, kde oplodňoval mladé dívky a podobně jako se svého času v nemocnicích SS vychovávali novorozenci pro novou transhumánní nadřazenou rasu.

Britská vláda v květnu 2021 zveřejnila dokument s názvem „Vylepšení člověka” v podstatě pojednávající o transhumanismu, propojení člověka se strojem… ukazuje to, kudy chtějí společnost nasměřovat.

(Pro video ve vyššším rozlišení klik ZDE)

 

MI6 se plně připojila k transhumanistickému projektu Ostrova orgií. Britští diplomaté se podepisují pod oficiální e-maily ministerstva zahraničí tím, že se na znamení solidarity se svými trans zaměstnanci označují jako „zie“, nikoliv „on“ nebo „ona“. MI6 zaměstnává ve svých špionážních centrech ministerstva zahraničí po celém světě 14 000 lidí a je známo, že tři z nich si během práce pro ni změnili pohlaví. Potenciálně postižených je tedy někde mezi 0 % a 0,0002143 %. Tohle není vrtění psím ocasem. Není to ani chlup na ocase, který vrtí psem. Jsou to transhumanisté, kteří využívají svou ruku plnou podvodů k reinženýringu společnosti podle transdémonických linií Ostrova orgií, přičemž ANTIFA je jejich kříženec SS Leibstandarte. Doopravdy Brave New World.

Co nás v nedaleké budoucnosti čeká? Možná to, o čem mluví Paul Joseph Watson – Kolaps civilizace:

 

*****

Originál článku: Strategic Culture Foundation
Překlad a úprava videí: Admin Nekorektní TOP-CZ
České titulky: Otevři svou mysl

podpora2