Jak Texas zabil COVID

Autor: Ron Paul, 25. května 2021

Letos v březnu guvernér státu Texas Greg Abbott oznámil, že se Texas otevíra na 100%. Bez povinného nošení respirátorů, bez jakýchkoliv dalších omezení, prostě na stav, před Covidem. Všichni „expeti“ lockdownů byli šokování. Pokud se, tak velký stát, jako Texas, připojil k Floridě a uspěje v tom, že porazí „vědu“ – která nám neustáe tvrdí, že poprvé v historii mají zdraví lidi sedět doma a nosit masky omezující příjem kyslíku, pak příběh o uzamčení se začne rozpadat.

Prezident Biden skvěle zaútočil na rozhodnutí jako na „neandertálské myšlení„. Předseda texaské demokratické strany Gilberto Hinojosa varoval, že s tímto příkazem Abbott „zabije Texasany“. Nastupující ředitelka CDC Rochelle Walenská nám v slzách řekla o svých pocitech „hrozící zkázy“.

Když bylo „dítě plakátu pro uzamčení Covid“, Dr. Fauci o několik týdnů později požádán o jeho odborný názor, proč v Texasu nedochází k nárůstu zemřelých, jednoduše odpověděl – „Neumím si to vysvětlit“. Byl to hezký pohled na muže za pověstnou oponou, který neustále mlel svoje, dokud nebyl konfrontován s realitou.

Nyní nová studie, která se objevila jako pracovní dokument „Národního úřadu pro ekonomický výzkum„, nedávno publikována v časopise „Reason Magazine“, nenalezla žádné důkazy o tom, že za celou dobu pěti týdnu od plného otevření, došlo v Texasu k nárůstu nových případů Covid-19. Stejně tak míra úmrtnosti byla postupně klesající.

Jinými slovy, ne jen, že nedošlo k žádným „tragédiím“ předpovídaným fanatiky uzamčení, ale trvalý sezónní klesající trend k zániku viru pokračoval bez ohledu na vládní opatření. Jak již rok opakujeme v Liberty Report, virus postupě mizí, bez ohledu na přijatá tvrdá opatření. A Texas to dokázal.

Zbývá však odpovědět na několik velmi důležitých otázek, protože panika Covid napříč světem konečně začíná pomalu ustupovat.

Zaprvé, bude někdo odpovědný za tisíce těch, kteří zemřeli kvůli zákazu bezpečné léčby, jako je hydroxychlorochin a Ivermectin, které se ukázaly jako účinné proti Covid-19? Je jen velmi málo států na světě, kde jsou tyto léky povoleny k léčení nemocných na Covid-19.

Politizace medicíny je nehumánní a nesmí dál existovat. Dostanou konečně spravedlnost ti, kteří zbytečně zemřeli kvůli této politizaci?

Zadruhé, i když si Abbott zaslouží uznání za to, že udělal odvážný krok, neměl by být taktéž odpovědný za uzavření státu? Koneckonců, když vás někdo udeří do obličeje a pak přestane, děkujete mu za to, že toho nechal, nebo se zeptáte, proč vás vůbec udeřil? Budou ze zákonů odstraněny všechny tyranské příkazy podle jednotlivých vyhlášek po celých Spojených státech? Nebo bude vládě povoleno udělat to znovu z jakéhokoli důvodu, který si zvolí?

Zatřetí, díky senátorovi Randovi Paulovi si nyní všichni uvědomujeme roli Dr. Fauciho při financování „výzkumu zisků z funkce“ virů v Číně. Budeme schopni přesně zjistit, proč jsme nuceni platit za šílený vědecký výzkum, jak vytvářet smrtelnější viry?

Ačkoli si Greg Abbott zaslouží hodně kritiky za uzamčení Texasu, jeho rozhodnutí o znovuotevření fakticky ukončilo Covidovu tyranii po celé zemi. Jsme mu za to vděční. Nyní musíme dělat vše proto, aby se to už nikdy nestalo.

**********

Poznámka: Texas je rozlohou 696.241 km2, druhý největší americký stát po Aljašce. Je o 10 procent větší než Francie a dvakrát tak velký jako Německo nebo Japonsko.

Poznámka Admina: Proč si vláda ČR nevezme příklad z Texasu? Na to je jednoduchá odpověď. Padla by všechna opatření vyhlašována na základě „Pandemického zákona„, padl by „Nouzový stav„, nebylo by možné přijmat další nové zákony a novely zákonů omezující osobní svobody ve zrycheném řízení a zejména by nebylo možné tak lehce dělat obrovské kšefty s nákupem všeho možného bez výběrových řízení. No a to, milí občané nemůžeme dopoustit. A bohužel, pokud se autor ptá, zda budou ze zákonů odstraněny všechny tyranské příkazy podle jednotlivých vyhlášek, nemyslím, že by k tomu došlo. Z historie víme, že jakmile může kterákoli vláda rozšířit své pravomoci, je takřka na 100% jisté, že je nestáhne zpět. A naše vláda nás o tom neustále přesvědčuuje.

Originál čláánku: Global Research
Překlad: Administrátor TOP-CZ