Světové ekonomické fórum neskončilo bouchnutím, ale zakňučením. Opravdu jde o zlepšování stavu světa? Směrem k deglobalizaci – rostoucí bezvýznamnost WEF.

Autor: Peter Koenig, 30. 05. 2022

26. května WEF 2022 neskončilo s třeskem, ale jen s fňukáním. Až mainstreamoví novináři začnou zpochybňovat užitečnost WEF, svět by měl naslouchat.

Ptali se, do jaké míry je slogan WEF „Committed to Improving the State of the World“ (Závazek zlepšit stav světa) relevantní. Zlepšování stavu světa – opravdu? Co WEF a všichni slavní účastníci davoského setkání udělali pro zastavení války na Ukrajině? Nula, Nic.

klaus-schwab-wefProfesor Klaus Schwab, se ani nepokusil o možnost zprostředkování míru. Místo toho v telemostu představil ukrajinského prezidenta Zelenského, který k ostatním zůčastněným promluvil v hnědém tričku. V barvě, která je spojována s hnědou barvou nacistického Německa v průběhu 2. světvové války. Náhoda?

Zelenský agresivním tónem požadoval od Západu další miliardy peněz a zbraně, aby mohl zabíjet další Rusy. Zcela jasně řekl, že mír nepřipadá v úvahu, ale další válka proti jeho úhlavnímu nepříteli, Rusku.

Vítězství v této válce skutečně nepřipadá v úvahu, navzdory veškeré západní propagandě. A Zelenský to ví. Proč tedy pokračovat ve zbytečné válce, která zabíjí tisíce a tisíce nevinných lidí, více Ukrajinců než Rusů? Místo aby přijal návrhy na rozhovor, na jednání, které byly iniciovány koncem března v Istanbulu? Co je to za skrytou agendu – nebo možná ne tak skrytou, protože NATO, nikoli Zelenský, rozhoduje?

Místo toho se Zelenskému dostalo od publika WEF potlesku ve stoje, pravděpodobně za Zelenského agresivní, bojovný tón a žádosti o větší palebnou a vražednou sílu ze strany Západu. Potlesk jako by umocňoval propagovanou a skutečně indoktrinovanou nenávist k Rusku v rámci fóra i ve světě. Fórum složené z prominentů přezdívaných „davoský člověk„, pro jedince, kteří jsou „Davosem“ koupeni a prodáni.

Profesor Klaus Schwab, zakladatel a věčný generální ředitel WEF, vládce světových dobrodinců, ten, který se kdysi „zavázal zlepšit stav světa„, však nenabídl mírové zprostředkování s jedním světem. Jak by to asi svět přijal? Možná si WEF chce zachovat svou nejednoznačnou image mezi „konáním dobra“ a „konáním správně“ – nebo obojí, nebo ani jedno?

Dokážete si to představit? Ani slovo směrem k míru, k hledání vyjednaného řešení pro mír.

Je zvláštní, že mír a to, co by se pro něj dalo udělat místo toho, aby se posílal další vražedný materiál, nebylo během čtyřdenního fóra WEF téměř zmíněno. Nemluví to samo za sebe a o bezvýznamnosti WEF?

Možná ne. Podívejme se na to.

Za zavřenými dveřmi samozřejmě probíhalo mnoho jednání. Byla tajná. Nebyla přístupná široké veřejnosti. Právě tam se přijímala a přijímají herní rozhodnutí. To, co se odehrávalo na otevřeném Fóru, byla čirá diverze s nádechem manipulace s myslí.

Přichází Henry Kissinger, slavný státník „Realpolitik„, jemuž je téměř 100 let (mentor Klause Schwaba), ten, který se zasloužil o „otevření“ Číny prezidentu Nixonovi a následujícím administrativám USA. Odvážil se navrhnout, že k zachování míru, pravděpodobně bude muset Ukrajina postoupit Rusku nějaké území i když se to prezidentu Zelenskému nebude líbit.

Podívejte se na zajímavý projev Kissingera k členům WEF
(Video nebylo součástí článku.)

 

Měl na mysli převážně ruskou oblast Donbasu o rozloze asi 45 000 km² a 4,1 milionu obyvatel. Srovnejte to s celou Ukrajinou, asi 604 000 km2 a zhruba 44,1 milionu lidí, kterých však rychle ubývá kvůli odchodu válečných uprchlíků ze země.

To je samozřejmě „Realpolitik„. Každý seriózní analytik by s tím souhlasil. Zelenský však zuřil a agresivně tuto myšlenku odmítal, přičemž jeden od Zelenského pobočníků slovně urážel Kissingera čtyřmi písmeny.

Pokud jde o celkovou podstatu globalistického WEF, Kissingerův pokus o hledání řešení neodpovídal programu globalistů – další odklon Henryho Kissingera od globalizace? Naslouchá mu svět? Nebo je to jen fraška?

Mírová jednání?

Krátce po skončení WEF navrhli francouzský prezident Emmanuel Macron a německý kancléř Olaf Scholz prezidentu Putinovi, aby si sedl se Zelenským k mírovým jednáním. Nebylo jasné, zda oba navrhují také moderování těchto rozhovorů.

Putin okamžitě souhlasil a uvedl, že on a ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov navrhovali takové rozhovory již několikrát, ale vždy byli odmítnuti.

Budou tentokrát přijaty?

Zelenský zatím neodpověděl. Samozřejmě se musí zeptat NATO a to musí dát „zelenou“ …

Je logické, že NATO o této myšlence vědělo, nebo ji dokonce iniciovalo. Jinak by předehra obou vůdců – obou stipendistů akademie Klause Schwaba pro „mladé globální lídry„, nebyla možná.

Proč je nám vnucováno něco, co není?

Necháváme se snad obelhávat? Pamatujte, že nic není náhoda a nic není takové, jak se zdá, a vy jste vycvičeni – médii a nekonečnou vysoce sofistikovanou propagandou – věřit, že pravda je lež a naopak.

A tak vás matou, takže se smějete, i když byste měli křičet, a naopak.

Tomu, že náš dezinformační program je zcela dokončen uvěříme, až všechno, čemu americká veřejnost věří, bude lživé.“ – William J. Casey, ředitel CIA (říjen 2020)

Nejpřekvapivější, nebo možná ani ne, byly výroky paní von der Leyenové, když pochválila ukrajinskou armádu za pokrok, kterého dosáhla proti ruskému medvědovi (to nejsou její slova) … a to od bývalé ministryně obrany (Německa) sedí. To jistě není naivita, ale čirá lživá propaganda – aby přilákala další peníze od světových miliardářů, EU a jednotlivých zemí EU. Nebo aby vás opět oklamala a přesvědčila, že Ukrajina skutečně dosáhla pokroku v boji proti Rusku a možná je na pokraji vítězství v této válce?

Chladnou logikou se tomu dá jen těžko uvěřit. Ale když to přichází od ní, od Eminence EK, navíc jako od bývalé německé ministryně obrany, dobře obeznámené s válečnými hrami, musí to být pravda. A to navzdory všem zprávám nezávislých novinářů z „terénu“, komentujícím přímo z válečných zón.

Nezávislé zprávy potvrdily, že mnohá zvěrstva na ukrajinské občanské společnosti nepáchá ruská armáda, ale ukrajinské síly, včetně nacisticko-azovského praporu (praporů) – ano, je jich více než jeden.

Ano, jsou to smrtící „false flags“ způsobené právě ukrajinskými krajany, a západní zpravodajské štáby o tom vědí, stejně jako paní Von der Leyenová.

Proč by novináři lhali? Mají co ztratit, když řeknou pravdu. Dělají nezávislou práci, vystavují své životy nejen proto, že jsou v první linii, ale také proto, že říkají pravdu.

Je nehorázné lhaní nezbytné?

Pokud je na WEF nutné nehorázné lhaní, a to ze strany – přiznejme si to, nikým nevolené – předsedkyně Evropské komise (EK), pak WEF klesá velmi hluboko – a možná vážně ztrácí kontrolu nad „globalizací“, konkrétně nad Schwabovým snem, nad „globálním řízením„. Dobře, že se tak stalo!

V to doufáme. Ale opravdu ztrácejí na globalizaci? Protože jeden podvod stíhá druhý a my už nevíme, co je skutečné a co falešné.

A to je účel. Naše mozky jsou stále slabší a slabší.

Nakonec uvěříme všemu, co nám řekne autorita řídící Matrix, a skáčeme od jednoho přesvědčení k druhému. Nakonec skočíme z mostu, pokud velitel řekne, že je to to nejlepší, co můžeme pro společnost udělat.

Zmatek nás činí poddajnými.

Ale svět si tohoto deglobalizačního trendu zanedlouho jistě všimne, alespoň ten intelektuální, dokonce i ti, kteří byli věrnými stoupenci každoročního setkání oligarchů WEF.

putin-siPozoruhodné bylo i to, a je vhodné se o tom zmínit, že v souvislosti s „klesající užitečností“ WEF, nebyl přítomen žádný z klíčových světových lídrů. Nebyl tam přítomen ani prezident Vladimír Putin (pravděpodobně nebyl pozván), ani prezident Číny Si (možná odmítl buď ze solidarity s ruským vůdcem, nebo kvůli „covidu“ a stávající politice nulového covidu, kterou Čína hájí, nebo kvůli obojímu) a dokonce ani Joe Biden, sám hlavní globalista. Možná si spletl termín se svou cestou do Asie.

Nepřítomnost tří světových lídrů jasně zastínila lesk WEF i předstírání globalizace a globálního vládnutí, což je konečný cíl Velkého resetu.

Místo toho se Biden vydal do Jižní Koreje, aby pohrozil Severní Koreji dalšími sankcemi, které Rada bezpečnosti OSN odmítla a do Japonska, aby získal dvojí podporu pro svou agresivní hrozbu Číně, že USA půjdou do války na obranu Tchaj-wanu před útokem pevniny. Bidenův mozek zřejmě zapomněl, že Tchaj-wan byl OSN již v roce 1971 prohlášen za nedílnou součást Číny, jíž historicky je.

Možná i toto faux pas bylo součástí šachové hry, která nás měla opět zmást a vyvolat další zmatek.

A zadruhé, aby získal podporu Japonska pro „pandemickou smlouvu“ WHO, kterou on, Biden, inicioval a navrhl a která je v současné době projednávána na probíhajícím Světovém zdravotnickém shromáždění. Pokud bude schválena, převede WHO na WHT – na Světovou zdravotnickou tyranii.

Nezapomeňte, že není náhodou, že zasedání WEF a Světového zdravotnického shromáždění, respektive „pandemické smlouvy“, probíhají souběžně. Pandemická smlouva je nedílnou součástí Velkého resetu WEF. Vše spolu souvisí.

„Pandemická smlouva“ WHO pozastavena

Zde jsou dobré zprávy. Zdá se, že alespoň první pokus o prosazení této dvojí smlouvy zablokovaly africké státy. To je dobré znamení pro svět, který zachraňuje Afrika. Podívejte se na to.

Podle posledních zpráv WHO stahuje 12 ze 13 Bidenem navržených změn týkajících se „suverenity„, jinými slovy, z navrhovaných změn Mezinárodních zdravotnických předpisů WHO (IHR). Stalo se tak zřejmě na pozadí ostrého odporu vůči „pandemické smlouvě“ WHO, a to nejen ze strany Afriky. Viz tento článek.

To však neznamená, že bitva je vyhraná, a svět, lidé by nyní neměli polevit v sebeuspokojení. Globalisté to nenechají jen tak. Nezapomeňte, že WEF a zejména finanční instituce, které za ním stojí, mají obrovskou moc peněz. A pokud vše selže, mohou použít jiné nátlakové prostředky – vydírání a horší věci.

Ještě důležitější je, aby lidé, kteří se staví proti této pandemické smlouvě WHO, zůstali ve střehu. Například vyvíjením tlaku na své vlády, aby vystoupily z WHO, a hledáním alternativy k WHO, vytvořením nového alternativního mezinárodního zdravotnického orgánu, jehož cílem by bylo především usilovat o prevenci nemocí namísto převážně léčebných prostředků, jako jsou rizikové vakcíny a další léky, které slouží zájmům řídící elity WHO, jak je tomu dnes.

Podívejte se na to: 17 000 lékařů zahájilo plán na odtržení od WHO a vytvoření paralelního lékařského vesmíru. (Pozor je to v portugalštině, otevřete v Chrome a strejda Google vám to přelož).

Neschválení pozměňovacích návrhů WHO k MZP a nakonec i „pandemické smlouvy“ by bylo jasným odklonem od globalizace směrem k suverenitě jednotlivých zemí. Připusťme, že v této fázi by to bylo jen vítězství v bitvě, která by se mohla stát dlouhou válkou Lidí proti tyranskému řízení zdravotnictví naší zeměkoule – našeho lidstva a válkami proti další tyranii vnucované globalisty.

Dále nám může být vykládáno, jak byli Afričané přesvědčeni o „dobru“ „pandemické smlouvy“ pro dobro lidstva, pro prevenci budoucích pandemií.

Nenechme se znovu oklamat!

Všechno je možné. Pamatujte, že nic není náhoda a vše souvisí se vším – a v tomto totálním chaosu – jak se zdá – jsme beznadějně ztraceni a věříme tomu, co se nám říká, i když důkazy a logika nám mohou říkat něco jiného nebo opak. Už si s tím nevíme rady. Prostě věříme tomu, co se nám řekne, abychom věřili. Je to kognitivní disonance na steroidech.

Dovolte mi, abych zde prohodil osobní poznámku. My, lidé zvítězíme. Nejen bitvu, ale i válku. Slunce, SVĚTLO, je na naší straně.

Žádný sníh v Davosu. WEF: „Věčný prosazovatel globalistické agendy“.

Letos se WEF – „věčný prosazovatel globalistické agendy“ – odehrával v předletním Davosu, bez sněhu, bez zasněžených střech s bíle uniformovanými, nebezpečně vypadajícími, samopaly zakrytými obličeji policistů a vojáků. Bez sněhu mnohem méně působivé.

Přesto však byli všude policisté a vojáci, mnozí skrytí, v civilu, ale všichni s diskrétní páskou na ruce, která naznačovala, že jsou strážci ochrany WEF.

Stále častěji obtěžovali novináře, o nichž se vědělo, že jsou kritičtí – samozřejmě ne k mainstreamu – jen tak na oko, případně pro „vyvolání strachu“ à la „pozor na nevhodné chování, jste ve městě WEF“. No jo, alespoň těch šest dní, včetně dvou dnů příjezdu lumíků minulý víkend.

Že se svět od globalizačního šílenství, vlajkové lodi WEF, spíše vzdaluje, bylo vidět na různých frontách. Nebo je to jen zbožné přání? Nebo převlečený podvod? Nic není takové, jak se zdá, a nic není náhoda.

Agenda „zeleného kapitalismu“, která vydělává peníze

Kromě toho, že WEF nenavrhoval mír, byla na programu samozřejmě také změna klimatu. Ta nesmí chybět na žádné světové akci. K obhajobě této děsivé teorie změny klimatu – změny klimatu způsobené člověkem – je vyškoleno a k dispozici asi tisíc nebo více vědců. Zelená kapitalistická agenda vydělávající peníze, proti které se jen málo intelektuálů a vědců odváží argumentovat.

 

Nyní se řeči o klimatických změnách prezentují v novém hávu. Přesunula se od člověkem způsobeného CO2 k oceánům, které CO2 pohlcují a vylučují – aby byl svět v rovnováze. Dokonalý systém, který funguje miliony a miliony let. Jako by to věda nevěděla už dříve. NASA tento jev studuje už více než třicet let v Atlantickém i Tichém oceánu.

Novinkou je, že kvůli zneužívání člověka při produkci CO2 už možná kapacita oceánu nestačí na to, aby ho všechen absorboval. Po všech těch letech zcela jiného vyprávění o změně klimatu jsme najednou postaveni před tento ohromující fakt – mea culpa – my, prostí lidé, jsme zodpovědní za vypouštění a produkci takového množství CO2 a dalšího znečištění klimatu, že Oceány už ho nedokážou absorbovat, nedokážou už udržet Matku Zemi v rovnováze, což Oceány dělají, co Matka Země existuje.

Asi před dvěma nebo třemi desetiletími jeden australský vědec na základě rozsáhlých studií řekl, že nejenže se klima neustále mění, že ve vesmíru nic nestagnuje, ale že zdaleka největší vliv na klima Matky Země má Slunce, různé fáze pohybu Slunce.

Člověk má na vývoj počasí/klimatu na Zemi prakticky nulový vliv.

Existovala dlouhá období bez pohybů Slunce, jejichž výsledkem bylo to, čemu se říká „sněhová koule Země“, a to asi před 700 miliony let. Tohle říká google:

K těmto dramatickým událostem „sněhové koule na Zemi“ došlo v rychlém sledu někdy před 700 miliony let a důkazy naznačují, že po sobě jdoucí globální doby ledové připravily půdu pro následný rozmach složitého mnohobuněčného života na Zemi.“ Podívejte se na to.

„Zelený kapitalismus“ a „progresivní neoliberalismus“

Ať je to jak chce – tyto vědecké důkazy se nehodí do globalistické agendy. Nejsou ani zmíněny, aby se o nich dalo polemizovat. Narativ o globálním oteplování, který skutečně začal zhruba před třemi desetiletími pohlcovat vše „environmentální„, byl později přeměněn na „klimatickou změnu„. Byly doby, kdy se celý odbor životního prostředí Světové banky zaměřoval pouze na klimatické změny. Byl to narativ, kterému svět musel věřit – a stále jím musí být indoktrinován. (Poznámka Admina: Přečtěte si dva starší články zde na tomto webu „Globální oteplování a stopa peněz – chceš-li odhalit pravdu, hledej kudy jdou peníze a zjistíš, jak je svět klamán!“ a následně druhý, „Sledujte skutečné peníze za novou zelenou agendou“ a pochopíte kdo stojí za celou akcí Klimatické změny.)

Tušíte proč?

Když je lidstvu předkládána jeho vina, vina, kterou reálně nelze změnit, protože vina není skutečná, takže ať už je pravdivá, nebo falešná, musíme jí věřit, abychom se stali zranitelnými pro manipulaci a celé panorama klimatických změn se nabízí pro nový ZELENÝ styl kapitalismu kumulovaného s neoliberalismem, jak si všimli ti, kteří ještě vidí přímo.

Zdá se však, že si málokdo všímá tohoto absurdního rozporu mezi klimatickým kázáním elit a jejich hemžením se do Davosu ve stovkách soukromých letadel, která ucpávají curyšské letiště, mnozí pak letí vrtulníkem, aby se do Davosu dostali za 20 minut místo dvouhodinové cesty vlakem.

Těmto miliardářům nebo rádoby miliardářům je CO2 a „změna klimatu způsobená člověkem“ rozhodně ukradená. Je to jedna z těch létajících lží, které tak galantně ignorujeme.

Totální zmatek a strašení

Teď, když jsme totálně zmateni v tom, co je co a čemu věřit – a naše mozky šílí a chtějí si odpočinout -, přichází Velký reset s celou pravdou a ničím jiným než pravdou. Nemůžeme věřit tomu, co je nám předkládáno, a tak se tomu smějeme a krčíme rameny jako nemožnému a nepravdivému.

Aby to bylo ještě silnější, najal si Klaus Schwab izraelského „futuristického vědce“ Yuvala Noaha Haririho, zřejmě nejbližšího poradce Klause Schwaba, co se týče jeho vysněného světa „4. průmyslové revoluce“, světa plně digitalizovaného. Hariri produkuje spoustu videí, která mají lidi přesvědčit, že jsou pouhými „hacknutelnými“ živočichy a nakonec budou podrobeni manipulaci mozku, ať už implantovanými čipy, nebo přímo ultrakrátkými vlnami 5G.

Je to součást strašení, ale také součást pravdivého vyprávění o jejich záměru. Tento temný kult musí svůj záměr prozradit jakkoli spletitým způsobem, aby se jejich plány mohly uskutečnit. To je součástí pravidel tohoto kultu.

A protože náš mozek je zranitelný a lze ho očipovat nebo s ním jinak manipulovat, může platit i poslední doktrína Resetu: „Nic nevlastníš, ale budeš šťastný.“

Globální podvod. Závislost na dezinformacích

To mi připomíná nedávný článek The Cogent – „Zjevení metody„. Je to brilantní mistrovské dílo, které popisuje, jak jsme klamáni před očima, víme o tom, a přesto klamu věříme.

Jsme beznadějně závislí na dezinformacích, které ospravedlňují naše vlastní chování – není úniku, pokud nedojde k šokovému průlomu a nepřeskočíme plot matrixu. V rámci matrixu mnozí z nás, zcela mimo hlavní proud, věří, že žvýkají červenou pilulku; ve skutečnosti cucáme pilulku modrou. Teprve když přeskočíme plot matrixu, jsme schopni přežvýkat a spolknout červenou pilulku.

Bude to velká samota. Teprve drastický skok ve vědomí na úroveň páté dimenze, kde bude světlo na naší straně, nás učiní odolnými, schopnými červené pilulky.

Není to nemožné, ale je k tomu zapotřebí zásadní změna v myšlení a uvažování lidí, zejména ve vysoce vzdělaném, alias indoktrinovaném a pohodlném západním světě. My se však nevzdáme. Další podrobnosti najdete zde. Mohu vám doporučit, abyste si přečetli toto relativně krátké vysvětlení sofistikované psychologické válečné hry, které jsme my, lidé, vystaveni.

Toto je můj neprůkazný závěr WEF 2022. Jsou na vítězné straně s dobře fungujícím klamavým programem, který nás udržuje zmatené a nakonec věřící ve lži namísto pravdy – obojí je nám, Lidem, předkládáno současně a/nebo postupně?

Stačí sledovat agendu klimatických změn, agendu vaxx nebo plně zinscenovaný dialog o vaxx propagandě mezi Klausem Schwabem a Albertem Bourlou, generálním ředitelem společnosti Pfizer – a Schwabem pozvané „ovace ve stoje“. Viz ZDE.

Nakonec my, lidstvo, musíme vyhrát a vyhrajeme tuto existenciální válku, válku mezi temným kultem vedeným nelidmi a námi, lidmi. V sázce je celá naše civilizace. Je to doopravdy velmi vážné.

****

Peter Koenig je geopolitický analytik a bývalý vedoucí ekonom Světové banky a Světové zdravotnické organizace (WHO), kde pracoval více než 30 let po celém světě. Přednáší na univerzitách v USA, Evropě a Jižní Americe. Pravidelně píše do internetových časopisů a je autorem knihy Imploze – ekonomický thriller o válce, ničení životního prostředí a chamtivosti korporací; a spoluautorem knihy Cynthie McKinneyové „Když Čína kýchne: (Clarity Press – 1. listopadu 2020). Je výzkumným pracovníkem Centra pro výzkum globalizace (CRG). Je také nerezidentním vedoucím pracovníkem Čung-jangského institutu Renminské univerzity v Pekingu.

Originál článku a obrázků: Global Research
Překlad: Admin Nekorektní TOP-CZ

podpora2