Světové ekonomické fórum Davos (WEF) je opět v záběru, tentokrát z jiného úhlu pohledu

Autor: Peter Koenig

Vážení přátelé, letos WEF slaví 50 let výročí od svého založení. V Davosu ve Švýcarsku se uskutečnilo čtyřicet devět šíleně pompézních – a každoročně více – akcí WEF. Jen jedna, v roce 2002, po 11. září, byla přesunuta do New Yorku, paradoxně z „bezpečnostních důvodů“, jak říkali – logika takového pohybu byla stejně směšná jako samotné WEF.

Vážení přátelé, měli byste jít na WEF, notoricky známé Světové ekonomické fórum v Davosu (21. – 24. Ledna), kde hotelový pokoj o velikosti 12 metrů čtverečních stojí 10 000 USD za noc, (pokud tomu nevěříte, podívejte se na to na internetu) a tam, kde je naprosto normální, že ostrostřelci jsou všude na střechách při teplotách pod bodem mrazu. Samozřejmě k ochraně asi 3000 horních echelonů a že obrovská část letiště v Zurychu byla uzavřena pro soukromá letadla „ekologicky uvědomělé elity“ a kam Trump dorazil v úterý 21. ledna a kde „letící pozorovatelé“ se svými sofistikovanými dalekohledy prakticky kempují v areálu letiště se snahou, být první při otevření letištních bran.

V letošním roce se očekávalo – kromě těch co se zůčastňují stabilně, dalších asi 130 vysoce postavených hostů chráněných mezinárodním právem. Očekávalo se 5 králů, 22 prezidentů a 23 premiérů. Jsou chráněni švýcarskou policií a armádou, celkem asi 5000 ozbrojenců. Prezident Trump získal kromě svého vlastního bezpečnostního kontingentu, plus soukromého vrtulníku, který dopravilo vojenské nákladní letadlo z USA, také asi 300 speciálních švýcarských bezpečnostních policistů. Jeho dva dny ve Švýcarsku budou stát amerického daňového poplatníka více než 3,4 milionu USD, bez zabezpečení personálu. Přesto jsou to jen arašídy ve srovnání s celým Chabangem pro asi 3 000 „VIP“ a celebrit „na vysoké úrovni“, nebo jednoduše „chtít-být-vidění“, kteří dychtí dotknout se loktů „skutečných“ lidí. Jaká fraška!

Šéf Zuryšské policie řekl reportérovi, že oni, policie, mají dobré vztahy s Trumpovými bezpečnostními agenty, „vidíme, že jsme kvalitou ve srovnání s nimi. Považují nás za kompetentní a rovnocenné “. Co na to říct? Vypadá to tak, že sebevědomí tohoto švýcarského policejního důstojníka, závisí na tom, jak je příjme policie Trumpovy tajné služby. Jak smutné!

Když prezident Trump vystoupil z Air Force One, okamžitě přešel, pod nejvyšší bezpečností ochranou, včetně ostražitých očí tisíců ostrých střelců na střechách letiště, do helikoptéry, dopravenou z USA ve vojenském nákladním letadle, která ho měla nést jako krále do Davosu. Většina z jeho podpůrných jednotek musela cestovat v oslepených SUV a limuzínách po zahlcených dálnicích. Trump je v nejlepší společnosti – Greta Thunbergová se dostavila také, i když s denním zpožděním kvůli náhlým vysokým horečkám.

Ochrana této neuvěřitelně směšné události je obrovská a stojí miliony. Je to orgie moci a peněz, mužů a žen, kteří říkají, že vládnou nad našim světem, nebo tomu chtějí věřit a budou moci, pokud se vy – lidi neprobudíte a nevezmete otěže do svých vlastních rukou. A je nnejvyšší čas, protože v sázce je „volaant v rukou lidí“ a ne „příkazová páka superbohatých“.

Říká se, že bezpečnostní riziko prezidenta Trumpa je dnes ještě vyšší, než jaké bylo v roce 2018, kdy se poprvé zúčastnil Davosu, a to kvůli neustálým hrozbám Íránu a hlavně kvůli jeho nemilosrdnému, mimosoudnímu atentátu na íránského nejvyššího generála, Qassema Suleimana. Proto musí být jeho bezpečnostní ochrana ještě větší, než by tomu bylo jinak. Možná se chcete zeptat, od kdy si vrah zaslouží ochranu? Pokud to není sebevražedné riziko, což Trump, ztělesnění egocentrity rozhodně není.

Oni, tito WEFersové, vás budou i nadále okrádat, jak to dělají nejméně posledních 200 let a dokázali to tak obratně, že je většina z nás lidí obdivuje. Jdou se dívat jak „elita“ přichází k její soukromým tryskáčům a vzlétá na jejich soukromých letadlech. Až tak hluboko jsme klesli. Ale nikdy není pozdě, probudit se a ignorovat tento nesmysl. Ignorovat a zahodit ho. Nejsou hodní ani vteřiny vaší pozornosti.

Jejich agenda je obohacena lži a podvody. Toto je oficiální agenda, s názvem „Agenda pro zúčastněné strany pro soudržný a udržitelný svět“.

  1. Jak řešit naléhavé výzvy v oblasti klimatu a životního prostředí, které poškozují naši ekologii a hospodářství.
  2. Jak transformovat průmyslová odvětví tak, aby se dosáhlo udržitelnějších a inkluzivnějších obchodních modelů, protože nové politické, hospodářské a společenské priority mění obchodní a spotřební vzorce.
  3. Jak ovládat technologie v nastupující čtvrté průmyslové revolucí, aby prospívaly podnikání a společnosti a zároveň minimalizovaly jejich rizika pro ně
  4. Jak se přizpůsobit demografickým, sociálním a technologickým trendům měnícím vzdělání, zaměstnanost a podnikání.

To je to, co vnější svět vidí a slyší obyčejní lidé, jako jste vy a já a tisíce protestujících „proti změně klimatu“, kteří putovali desítky kilometrů sněhem a chladem, aby dosáhli Davosu a zanechali své poselství těm „Velkým“ – „převzít odpovědnost, jelikož naše planeta hoří“. Tito lidé mohou slyšet některé oficiální debaty o změně klimatu způsobené člověkem (způsobené CO2) a sliby, co s tím „Velcí“ udělají.

Jenomže za scénou, za zavřenými dveřmi, mimo doslech „obyčejných“ je diskutováno jiné vyprávění, s největší pravděpodobností v kombinaci s „klima“. Jak používat klima a falešnou propagandu klimatu v kombinaci s průmyslovou revoluci, genovou a biotechnologii – GMO a další k jádru věci. CRISPR („crisper“ – Clustered Regularly Interspaced Short Palindromic Repeats), nástroj pro editaci genomu, který může selektivně mění lidskou (a dalších živých bytostí) DNA.

Tyto velící síly kombinované a sjednocené – plus, samozřejmě, věčné války – mohou změnit běh světa. Jedním z klíčových cílů elity je omezit světovou populaci tak, aby elita mohla nadále žít v bohatství, aniž by musela sdílet štědré, ale omezené zdroje Matky Země se 7,7 miliardami lidí a rostla. Některé z nich používat jako žalostné, utlačovány otroky a zbavit se zbytku.

To zní drsně. Ale to nejsou moje slova. Už v šedesátých letech minulého století Henry Kissinger, nejvyhledávanější válečný zločinec na světě, (stále naživu), Rockefellerův „učenec“, přidružený a vytrvalý stevard Bilderbergovy společnosti, řekl, že klíčovým cílem Bilderbergerů je snížení počtu obyvatel. V roce 1974, nově odměněný Nixonovou administrativou jako ministr zahraničí, za fašistický převrat „11. 11. 73“, který vedl v Chile, měl tuto radu:

Depopulace by měla být nejvyšší prioritou zahraniční politiky vůči třetímu světu, protože americká ekonomika bude vyžadovat velké a rostoucí množství zdrojů ze zahraničí, zejména z méně rozvinutých zemí.“

Tady to máš. Temná luciferiánská elita WEF možná mluví o eugenice. Nevíme. Ale vzhledem k svrchovanosti Západu a žalostnému osudu žalostných lidí, kdo ví? Nevypadá to příliš daleko od toho co víme, že se děje v okultismu. Se schopností Washingtonu / Pentagonu / NATO zabíjet mimosoudními drony téměř kohokoli, koho lze považovat za riziko „národní bezpečnosti“ USA, nebo spíše riziko, že globální elita nedosáhne svého cíle plné dominance spektra – jdeme stále blíže k všemu ničivé WWIII – kromě toho, že právě tato elita ví, že s jaderným holocaustem nebudou žádní vítězové, že oni sami mohou být vymazáni. Jak si tedy užít ukradeného bohatství? Mohou se tedy rozhodnout pro „měkkou“ verzi snižování počtu obyvatel – eugeniku – a kontinuální, věčné a vysoce výnosné regionální konflikty a války.

Jde o to: probudit lidi, nevěřit lžím elit firemních financí, bez ohledu na to, jak dobře jsou vyráběny, baleny a prezentovány, nenechat se zblbnout jejich klamavou propagandou. Nikdy není pozdě, protože my, lidé jsme většina 99,99% oproti 0,01%. Nepadejte do jejich pasti. Všichni, elita, WEF, všichni chtějí, abyste jednali proti vlastním zájmům. Udělejte svůj vlastní výzkum, udělejte si vlastní matematiku a přestaňte sledovat mainstreamová média, všichni se střetávají se stejnými lži, protože jsou placeni miliardami malých, hlubokých a temných zájmových skupin.

*****

Peter Koenigje ekonom a geopolitický analytik. Je specialistou na vodní zdroje a životní prostředí. Více než 30 let pracoval ve Světové bance a Světové zdravotnické organizaci po celém světě v oblasti životního prostředí a vody. Přednáší na univerzitách v USA, Evropě a Jižní Americe. Pravidelně píše pro Global Research; ICH; RT; Sputnik; PressTV; 21. století; Greanville Post; Defend Democracy Press, TeleSUR; Blog Saker, New Eastern Outllok (NEO); a další internetové weby. Je autorem knihy Implosion – Economic Thriller o válce, ekologickém ničení a firemní chamtivosti, která vychází z faktů a 30 let zkušeností Světové banky po celém světě. Je také spoluautorem Světového řádu a revoluce! – Eseje z odporu.

Zdroj: Global Research
Překlad: Administrátor TOP-CZ