Stručná rekapitulace Nekorektních TOP-CZ za 1. pololetí 2021

Autor: Admin

Ani nevíme jak, ale najednou vidíme, že nám uběhl první půlrok z druhého roku „False pandemie“, což mi zavdalo důvod, podívat se, jak se Nekorektní TOP-CZ podílel na šíření těch informací, o kterých všechna naše mainstreamová média, hlásající tu krásnou „pravdu a lásku“, tak nějak taktně mlčí, nebo je s přispěním pánů „Cemperů & comp.“, označují jako „konspirace a dezinformace“. Malý problém jím nastává, když se ukáže, že převážná část těch „konspirací a dezinformací“ se za poměrně krátkou dobu, (v průměru 2-4 měsíců) stane tvrdou skutečnosti. Mohl bych zde uvést desítky příkladů, které to potvrzují, ale myslím, že čtenáří TOP-CZ to již dávno vědí.

Takže jsem si sedl a udělal stručnou inventuru. Od 01. ledna 2021, je na tomto webu publikováno 52 samostatných článků převážně doplněných o vložené jedno, nebo více videí. Těch 52 článků si přečetlo 89.467 návštěvníků, z čehož lze odvodit průměr na 1 článek cca 1.826 čtenářů. Převážná většina článků jsou moje vlastní překlady od autorů alternativních webů z celého světa, nebo jsem autorem já. Kromě těchto 52 článků, vložených formou „příspěvků“, je zde dále publikováno dalších 45 samostatných „stránek„, převážně s obsahem videí ve vyšším rozlišení, jenž si přečetlo, nebo shlédlo dalších 38.537 čtenářů.  

Když to sečtu dohromady, tak moje články a videa za prvních 6 měsíců oslovily 127.800 návštěvníků Internetu, což si myslím, že u webu, kde je celá redakce v jedné osobě přestárlého dědka, není až tak malý počet.

Čísla uvedená nahoře nejsou o počtu zobrazení Home stránky. To v podstatě ani nijak neevidují, jelikož to je ukazatel, který o ničem nevypovídá. Na Home stránku se může dostat kde kdo z nějakých odkazů apod., aniž by si otevřel a přečetl byť jeden jediný článek. Ta čísla ukazují počty návštěvníků, kteří si otevřeli konkrétní stránku s publikovaným článkem, nebo videem. Tedy, jestliže si někdo otevře stránku s konkrétním článkem a ve většině mých článků s doprovodným videem, je logicky předpoklad, že si ten článek přečetl a podíval se na to video.

Zda a jak byli s obsahem mých článků spokojeni čtenáří nevím. Komentářů, i když jsou povoleny zcela bez registrace, chodí málo a pokud jdee o nějakou finanční odměnu formou příspěvku na provoz webu, ani nemluvím. Já jsem tento web nevytvořil s cílem vydělávat, ale s cílem přinášet lidem zajímavé informace, které jinde nenajdou. Tak nějak v duchu jsem si říkal, lidi to pochopí a pár z nich pošle stovku, dvě, nebo pět, jako příspěvek na provoz. Vložil jsem napřed malý banýrek do sidebaru a později větší banner na Home stránku. Přiznávám, že jsem se spletl. Za celý ten půlrok, se z těch 128.000 návštěvníků nenašel ani jediný, kdo by přispěl jakoukoliv částkou. Prostě NIKDO nepocítil ani nejmenší pocit vděku za to, že někdo cizí sedí celý den u PC, prochází alternatívu ve světě a hledá něco co by někoho mohlo zaujmout. Pak sedne, přelouská to do češtiny, upraví k tomu obrázky, eventuáně najde odpovídající video a dotyčný čtenář je spokojen, dostal zdarma zajímavou informaci, kterou by těžko jinde našel. Poděkovat tomu cizinci co za něj udělal celou práci? Proboha proč? Vždyť Internet je zdarma, alespoň to všichni říkají.

Přejí všem hezké letní dny, co nejvíce sluníčka a nejméně bouřek a lijáků.

Váš Administrátor.

PS: Pokud by si to někdo rozmyslel a chtěl přispět, lze buď kliknutím na banner s prosbou o podporu na Home stránce, nebo ZDE kde jsou odkazy na PayPal, nebo přímo převodem na:
Bankovní spojení ČSOB – 0300
číslo účtu: 116572983
variabilní symbol: 9999
do políčka pro INFO vložte vaši emailovou adresu, ať vím, kam mám poslat děkovný email.

2 KOMENTÁŘE

  1. Důvod je prostý, ten údaj kam poslat penize není zde patřičně vidět. Takže brečíte na jiném hrobě. Opravte to, rád vám něco pošlu.

  2. Děkuji za Váš komentář. Ten článek nebyl prosbou o podporu, ale pouhým konstatováním a částečnou inventurou mé práce za první pololetí 2021. Proto jsem zde ani nedával žádný odkaz na bankovní spojení. Na mé Home stránce je velký viditelný banner s prosbou o podporu a u každého článku v pravém sidebaru menší banýrek. Kliknutím na kterýkoliv z nich, potenciální dárce obdrží potřebné informace. Přejí hezký den.

Comments are closed.