Stejně jako nacisté v roce 1933 jsou dnes v Německu veřejně pálena ruská umělecká díla.

Autor: Boris Kaprov

Poznámka: Bezprostředně po zveřejnění článku na mém blogu jsem byl informován o následujících skutečnostech, které se mi podařilo ověřit z různých autorizovaných zdrojů.

Před několika dny se o této aukci dozvěděla ruská komunita v Německu a okamžitě zareagovala. Tváří v tvář diplomatickému skandálu, který se chystal vypuknout, se Němci rozhodli prohlásit, že video je podvrh, a aukce byla samozřejmě okamžitě zrušena.

Protože západní média mají tuto verzi v kapse, šíří se nyní všude a opět se obviňuje „ruka Moskvy“. Díky bdělosti ruské komunity v Německu a pohotové reakci ruských úřadů je však tato odporná aféra pohřbena… Nepochybně až do příště, ať už v té či oné podobě…BGK.

V roce 1933 stál Adolf Hitler v čele nacistické strany. Právě byl jmenován kancléřem a spoléhal na kult osobnosti, který vybudovala propaganda Josepha Goebbelse. Jako ministr informací a propagandy šířil nacistické myšlenky a vedl německý kulturní život. Symbolickým krokem v tomto procesu bylo auto-da-fé z 10. května 1933. Na Goebbelsovu výzvu házely SA (útočné oddíly) do obrovských ohňů knihy, jejichž autoři byli považováni za škodlivé a nebezpečné pro morální zdraví Německa.

 

V roce 2022 stojí Olaf Scholz v čele Německa, které soupeří s dalšími západními zeměmi o titul „největšího rusofoba“. Sankce, krádeže státního majetku a krádeže majetků obyčejných Rusů však nestačí: je třeba zlikvidovat ruskou kulturu jako předehru k zániku ruského národa. Scholz ví, že se může spolehnout na své oddané služebníky a jeden z nich dostal geniální nápad:

V Brémách se konají aukce ruského umění a literatury. Vybrané peníze budou poslány na Ukrajinu (nevíme komu, snad na zaplacení nájmu Zelenského anglického sídla?), ale nejzvláštnější je, že prodané zboží bude poté veřejně spáleno, čímž se vzkřísí slavné autodafé z roku 1933. Obrazy, ikony, Dostojevského dopisy, Čajkovského rukopisné partitury budou veřejně páleny, což bude nepochybně předehrou k „ruským honům“ v ulicích města!

Níže uvedené video natočili organizátoři těchto dražeb a bezstarostně ho odvysílala stanice Euronews. Cíl je jasně formulován jako „zánik ruské kultury“.

 

Německo zde ukazuje, že se v podstatě nic nezměnilo, staré dobré nacistické metody jsou zpět. Navíc skutečnost, že podporuje zemi, kde jsou nacisté ve vší zákonnosti na předních místech, je znamením, které neklame. Výprask, který jim uštědřila Rudá armáda v roce 1945, jim zůstal v zubech a dnes vládnou revanšisté.

Ale kromě těchto metod je jasně ohlášeným cílem úplné zmizení Rusů z povrchu zemského, ostatně Američané se toho nezbavili, je to samozřejmě více nuancované, ale výsledek je stejný.

Západní lidé to nevidí, nevidí to ani berlínští skopčáci, že jejich protiruská rétorika dokázala sjednotit ruský lid. Popularita Vladimira Putina nikdy nebyla tak vysoká jako po intervenci na Ukrajině, ať už západní propaganda tvrdí cokoli!

Zápaďané nevědí, že převážná většina dnešních Rusů je mnohem radikálnější než Vladimír Putin. 80 % si přeje, aby Ukrajina byla zcela integrována do Ruska a pokud průzkumy nikdy nepoloží otázku „měli bychom jít dál než na Ukrajinu?“, je z pochopitelných důvodů jisté, že odpověď na tuto otázku by drtivou většinou zněla ANO.

Kyjev bude ruský. Ukrajina se stane ruskou provincií. Pokud jde o sousedy, jsou na stole všechny možnosti a vše bude záviset na jejich postoji, který zatím hovoří ve prospěch pokračování ruské vojenské intervence směrem na západ. Nenávist, kterou nám projevují pobaltské státy a zejména Polsko a Německo, představuje pro Rusko nebezpečí, které je třeba neutralizovat.

Je pravda, že „sankce“, které na nás tyto země uvalily, možná vyřeší problém samy. Německo se hospodářsky potápí, pobaltské státy jsou již v propasti a celá dekadentní Evropa se velmi rychle vydá stejnou cestou. Mnohé z těchto zemí nás pak přijdou prosit a my jim odpovíme tím, že si vzpomeneme na jejich současný postoj.

V každém případě, jak jsem uvedl v předchozím článku, ANO, potopíme Evropu. Jednoduše proto, že si to zaslouží.

Originál článku, úvodního obrázku a videí: Boris Kaprov blog
Překlad, úprava a české titulky: Admin Nekorektní TOP-CZ

****

Poznámka Admina: S vyjádřením autora stran pálení knih v nacistickém Německu a   likvidace ruských uměleckých děl v současnosti, lze souhlasit. Ale jeho další názory, jsou pro mě nepřijatelné. Nemám rád žádné války, ani ty tkzv. „spravedlivé“. V každé válce naprosto zbytečně umírají lidé a je zničena infrastruktura, kterou, za těžkých podmínek vybudovali naši předci. Tento článek jsem našel v jednom odkazu, zaujal mě právě tou agresivitou autora a jeho tvrzením, že takto uvažuje až 80% Rusů. Buďme rádi, že na vedoucích postech v RF sedí lidé, jako Putin a Šojgů a ne někdo s podobným myšlením, jako je autor článku.

2 KOMENTÁŘE

  1. Pokd je to fake, prosím o nějaké potvrzení s relevantnímn odkazem.

Comments are closed.