Státní senátor z Virginie natvrdo odhalil, jakou moc drží nad kongresem Deep State, oligarchové, George Soros a zbrojaři!

Státní senátor z Virginie natvrdo odhalil, jakou moc drží nad kongresem Deep State, oligarchové, George Soros a zbrojaři! Trump je ztracen? Tandemové řízení svazkové moci v USA a jeho kopie v západním světě. Máme se bát mocenského tenzoru a jeho vlivu na podzimní volby v ČR? [CZ Titulky]

Autor: VK


České titulky zapněte kliknutím na ikonku CC

Senátor z Virginie za Republikánskou stranu Richard Black poskytl ruské televizi RT exkluzivní rozhovor, ve kterém odhalil zákulisní moc a fungování tzv. Deep State uvnitř amerického kongresu. Ten je obvykle neschopen se dohodnout na čemkoliv, ale v případě protiruských sankcí se z celého kongresu stal jednolitý blok, monolit, které odhlasoval sankce proti Rusku téměř jednomyslně. Senátor Black to vysvětluje podobně, jako Paul Craig Roberts ve videu, které jsme zde na Nekorektní TOP-CZ publikovali včera. Na rozdíl od Robertse je ale Richard Black aktivní současný senátor ve Virginii a on sám je přímo uvnitř Republikánské strany, kde zuří obrovský rozkol mezi přívrženci a odpůrci Donalda Trumpa. Senátor Black patří do skupiny podporovatelů Donalda Trumpa a na televizi RT se rozpovídal o tom, jak to celé funguje.

black2Richard Black, senátor (VA)

Americký Deep State je zákulisní moc státu ve státě, která funguje na tzv. tandemovém principu dvou měst, Washingtonu a New Yorku. Stejný tandemový systém je v kongresu, kde veškerou moc drží v tandemu dvě politické strany. V hlavním zasedacím sále kongresu jsou na stěně za tribunou na zdi dva svazky prutů, tzv. fascias. O fasciálním (svazkovém) řízení jsem už tady na AE News psal a také jsem o něm mluvil na Svobodném rádiu. Americká moc funguje na principu tandemového řízení už od vzniku USA na konci 18. století. Nicméně fasciální systém řízení dvou stran má pouze marionetový charakter, ve skutečnosti oba svazky řídí někdo v zákulisí. To je právě tzv. Deep State, což se volně do češtiny překládá jako „stát ve státě“ nebo „zákulisní moc“, i když samotný výraz Deep State nemá přesný český ekvivalent.

Deep State kontroluje drogy, ropu a zbraně

Ve videu s českými titulky můžete slyšet přímo z úst senátora, na jakém principu tento Deep State profituje. Jsou to drogy, ropa a zbraně. Drogy jsou nutné pro běh lidí, ropa pro běh aut a strojů a zbraně pro běh válek. Tahle definice mi není neznámá, ale je to poprvé, kdy to takto slyším z úst amerického senátora, a navíc ještě republikána. Mluvit takt otevřeně o Deep State v USA byl před deseti nebo dvaceti lety zcela nemyslitelné. V rozhovoru zaznělo i jméno George Sorose a jeho klíčová úloha v americkém Deep State.

George Soros skrze své fondy a neziskovky rozvrací po celém světě jednotlivé státy, zažehuje v nich revoluce a v nastalém chaosu, v občanské válce a rozpadu potom za laciné peníze skupuje umírající fabriky, firmy, banky, protože v rozvrácené zemi nemají tyto firmy žádnou hodnotu. Jakmile jsou majetkové podíly převedeny, najednou se situace stabilizuje, do konfliktu vstupuje NATO a mezinárodní organizace a ceny podniků v zemi letí vzhůru. Tento scénář jsme viděli v zemích bývalé Jugoslávie, Madeleine Albright nakoupila podniky v Kosovu, mobilního operátora. Stejně tak Američané skupují teď na Ukrajině infrastrukturu.

black3Dolní komora US kogresu. Za tribunou na zdi jsou dva symboly tandemového řízení americké demokracie. Levá fascia prutů symbolizuje Demokraty, pravá fascia Republikány.

Americký Deep State skrze nový zákon o protiruských sankcích zahájil de facto obchodní válku s Evropou. Nikdo z kongresmanů si nedovolil hlasovat proti, protože marionetový průvod kongresmanů dostal od Deep State jasné pokyny. Tandemové řízení je základním pilířem tzv. „americké demokracie“, i když bychom měli spíš říkat anglo-americký systém, protože tandemové řízení v USA má původ v tandemovém řízení konstituční monarchie Velké Británie, kde vládnou také dvě hlavní strany, konzervativci a labouristé. Na rozdíl od USA se však v Británii začalo tandemové řízení rozpadat a moc v britském parlamentu kontrolují velmi často i menší strany, stejná situace je i v dalších zemí, např. v České republice, kde původně Američany v 90. letech nastavený tandemový systém ODS vs. ČSSD se postupně rozpadl na chaotický slepenec, kdy pomalu největší váhu v křehkých koalicích měl hlas nejmenšího partnera, obvykle KDU-ČSL.

Fasciální svazkové řízení americké (západní) demokracie

Tandemové řízení vychází ze slovanského systému Svatoplukových prutů. Ve svazku je síla, oddělené pruty nepřítel snadno zlomí, spojené ve svazku je ale nezdolá. Tandemové řízení svazků v demokracii umožňuje manipulovat davy a obyvatelstvem formou „ping-pong“ efektu, kdy lidé volí každé 4 roky druhou stranu, protože hledají kouzelnou magickou ingredienci, které se říká „změna“. Na pingpongovém míčku změny vystavěl svoji politiku Barack Obama. Změna ale nepřišla. Změnu chtěl i Donald Trump. Deep State mu to zatrhl. Minimálně zatím na poli zahraniční politiky, na té domácí scéně se zdá, že se Trumpovi zatím daří.

Každopádně však tandemové řízení udržuje v klidu masy lidí, obyvatelstvo, aby se nevzbouřilo a nevypukla revoluce kvůli tomu, že by se lidé začali cítit v demokracii jako bezmocní. Mnoho lidí to však už opravdu pociťuje, odhaluje pravou podstatu tandemového anglo-saského řízení tzv. západního světa a lidé se proto obrací k alternativě. Nejen k alternativě mediální, zpravodajské, ale i k alternativě politické. Lidé volí lidi z mimoparlamentní opozice, chtějí opravdovou změnu a opravdu radikální otočení kormidla správy věci veřejných.

black4Detail svazku prutů v americkém kongresu. Sekyra symbolizuje sílu, ratolest spravedlnost.

Jenže ten samý Deep State, který je v USA a kontroluje běh světových událostí podle tzv. amerických not, funguje i v jiných zemích, v Číně, v Rusku, v Evropské unii. Snaha o vytváření tandemu je velice patrná i v Ruské federaci, kde Vladimir Putin do tandemu dosadil Dmitrije Medveděva. Ten je přitom silně propojen se západními okruhy moci a právě na lidi, kteří ovládají americký Deep State. Vladmir Putin přitom potřebuje Dmitrije Medveděva právě k udržení tandemového vládnutí.

Tandemové řízení západní demokracie v USA a kopie v Česku

Stejná situace je v ČR, kde Andrej Babiš potřebuje Miloše Zemana, protože jejich tandem zaručuje Miloši Zemanovi podporu ANO pro znovuzvolení prezidentem a Andreji Babišovi ochranu euroasijského křídla, kterou Miloš Zeman v ČR reprezentuje. Zdánlivě přitom jsou Miloš Zeman a Andrej Babiš k sobě jako voda a oheň. Miloš Zeman je socialista srdcem i duší, Andrej Babiš je totální kapitalista a oligarcha. Jenže v systémovém tandemu voda vs. oheň, jing-jang, černá-bílá jde o udržení rovnováhy a kontroly nad procesy řízení, kontroly nad obyvatelstvem a potažmo civilizací.

black5Památník Abrahama Lincolna ve Washingtonu. Všimněte si dvou fascií po stranách trůnu, na kterých spočívají Lincolnovy ruce. Symbol tandemové moci byl stavebním pilířem zakladatelů USA.

Tandemové řízení a model mocenského tenzoru

Když lidé vidí možnost volby (jednoho ze dvou), mají pocit svobodné volby. Jenže jak se ukazuje, pro mnoho lidí nejde ani tak o svobodu, jako spíš jenom o volbu. Svobodná volba je tak redukována na volbu, protože ať zvolíte kohokoliv, v rámci fasciálního řízení je daný subjekt někým už řízen, a tudíž bude prosazovat politiku, která sice bude mít jiný směr, ale bude spolehlivě kopírovat mocenský tenzor zákulisní moci. Podívejte se na kapičky deště, jak stékají po okně dolů. Dejte na podzim u voleb pozor, koho volíte. Bohužel, mocenský tenzor je silnější než vůle jednotlivých politiků, pokud nedrží v pevném svazku podobně, jako Svatoplukovy pruty. Změna směru nezaručuje změnu cíle.

black6Fascia se stala symbolem pro Mussoliniho Itálii a jeho „fašismus“. Na dobové německé známce symbol italského svazku vlevo.

Každá kapička stékající po skle okna má jinak tvarovanou dráhu, jinou křivku, ale všechny dodržují gravitační tenzor, což je směr dolů k zemi. Mocenský tenzor je stejný jako gravitační. Nutí subjekty prostoru následovat složený vektor mnoha sil, jejichž výslednice formuje tenzor vedoucí k jednomu cíli, i když vektory pohybu a mocenských kroků se liší, liší se názvy politických stran, politici, barvy kandidátek, volební programy atd. Mocenský tenzor však kopírují nakonec všichni. Mnozí to ani neví. Práce v tandemu zaručuje stabilitu řízení, ale pokud toto řízení následuje zlý mocenský tenzor, je to katastrofa. Jak to dopadne, když tandemové řízení ovládne zlo, to vidíme na roli amerického Deep State a US kongresu.

Zdroj textu a foto: AE News