Stane se „Lockdown“ největší ekonomickou katastrofou v historii USA a na světě?

Autor: Mike Whitney, 19. května 2020

Uzamčení společnosti je určeno k tomu, aby lidé bezpodmínečně poslouchali.“ Národ lidí, kteří prostě dělají to, co jim říkají „experti“, je národem zralým pro sestup do úplné tyranie.“ – Ron Paul.

Donald Trump nazývá média „nepřítelem lidí“, ale je to mnohem horší. Média představují národní bezpečnostní hrozbu. Stačí se podívat na způsob, jakým zacházely s koronavirem. Hysterické pokrytí 24/7 dokázalo lidi tak vyděsit, že se zamkli ve svých domovech a způsobili katastrofální škody na ekonomice. K této katastrofě by nikdy nedošlo, kdyby média nesoustředila veškerou svou energii vyděsit lidi k smrti. Nyní je škoda způsobena, miliony lidí přišli, nebo přijdou o práci, desítky tisíc malých a středních podniků čelí bankrotu a největší světová ekonomika byla redukována na doutnající pustiny. A co bylo získáno? Nic. Podívejte se na tento výňatek z článku ekonoma Jacka Ramsaye:

Rozsah a rychlost odstavení reálné ekonomiky na světě je bezprecedentní. Dokonce i během Velké hospodářské krize třicátých let, došlo ke snížení reálné ekonomiky až v průběhu několika let – nikoli měsíců.

Jakmile se pokles reálné ekonomiky zrychlí a prohloubí, nevyhnutelně to povede k selhání a bankrotu. Ztráty a bankroty pak vyvolají finanční krizi, jenž zpětně ovlivňuje reálnou ekonomiku a způsobuje další zhoršení. Ztráty z příjmů podniků, domácností a místní správy následně způsobí další pokles. Jakmile začnou negativní účinky zpětné vazby v rámci ekonomiky, nezáleží na tom, zda zdravotní krize brzy zmizí. Ekonomická dynamika byla spuštěna. Banky moou poskytnout spoustu volných peněz a levných půjček, ale podniky a domácnosti se mohou bát dalších půjček, raději budou preferovat své vlastní rezervy a nebankovní půjčky. Jinými slovy, čím hlubší a rychlejší kontrakce, tím obtížnější a pomalejší zotavení. („Mýtus o ekonomickém zotavení ve tvaru písmene „V), Jack Rasmus.

Každý sektor ekonomiky se rychle zmenšuje. Ceny ropy klesly, aktivita ve všech státech, důvěra podniků je na rekordních minimech, osobní výdaje se stále snižují, důvěra spotřebitelů prudce klesá, sektor služeb se jen mírně zotavuje, provoz restaurací, průmyslová výroba, podnikové příjmy, obchodní investice, osobní spotřeba, bankovní půjčky, dovoz-vývoz, vše jdei dolů, dolů, dolů a dolů. Nikde není vidět záblesk světla. Ekonomika je v pádu, zatímco lidé zůstávají skryti uvnitř svých domovů a domnívají se, že zastavují šíření smrtícího viru. Blokování však nezastaví infekci, v nejlepším případě ji odloží na pozdější datum a i to je dosti pochybné.

Celá myšlenka izolace zdravých členů populace proti šíření vysoce nakažlivého viru je klamná. V politice neexistuje žádný historický precedens. Během španělské chřipky v roce 1918 (když zemřelo 50 milionů lidí) nedošlo k žádnému uzamčení, během asijské chřipky v roce 1957 nedošlo k žádnému uzamčení, během chřipky Hong Kong v roce 1969 nedošlo k uzamčení. Žádné uzamčení během SARS v roce 2002, ani u prasečí chřipky v roce 2002, ani během vypuknutí MERS v roce 2012 a žádné uzamčení během epidemie eboly v roce 2014.

Je to naprosto zřejmé? Nikdy v těchto podobných případech nedošlo k uzamčení ani na minutu.

Ale zeptejte se někoho proč došlo k blokacím dnes a on s naprostou jistotou oznámí: „Je to jediný způsob, jak tuto věc porazit„. Je to tak, že se zamknete v interiéru a čekáte, až se ekonomika zhroutí, že?

Tři důvody, které v MSM neuvidíte:

  1. Pro uzamčení neexistuje historický precedens.
  2. Neexistuje vědecký základ pro blokování.
  3. Řada odborníků na infekční choroby, jako například švédský profesor John Giesecke, věří, že blokování je nesprávnou politikou, která omezuje šíření viru, je politicky nebezpečná a bude těžké ji ukončit. Zde je to, co řekl:

Když se nyní začnete rozhlížet po opatřeních, která jsou přijímána různými zeměmi, zjistíte, že jen velmi málo z nich má velmi malou podporu reálných důkazů pro uzavření hranic, uzavření škol, sociální distancování, pro většinu těchto opatření, nejsou téměř žádné vědecké důkazy.

Blokování není vědeckou politikou. Jedná se o víru založenou na principu „děláme jak můžeme“, která je přijímána jako svatý spis velkou většinou lidí, jež jsou tak vyděšeni virem, že se nechali podvádět manipulativními, agendami řízenými médii, která je přesvědčila, že zatímco se ekonomika rozpadá, setrváním doma nějakým způsobem plní svou občanskou povinnost. Ale mýlí se. Skutečnou občanskou povinností člověka je zapojit se do vlastních dovedností kritického myšlení, skepticky analyzovat idiotství, které vláda předává jako sociální politiku a bránit se směrnicím, které jasně ničí zájmy lidu a země. „Lockdowns“ (Uzamčení) tato kritéria určitě splňují. Zde je část z nejnovějšího článku Pepe Escobara, který pomáhá dát věci do perspektivy:

Představa o všeobecném povinném uvěznění není zaručena žádným lékařským ospravedlněním nebo vedoucím epidemiologickým výzkumem, pokud jde o boj s pandemií. Přesto to bylo zakotveno jako hegemonická politika s nevyhnutelným důsledkem uvržení nesčetných mas do nezaměstnanosti. To vše na základě neúspěšných, smutných matematických modelů typu Imperial College, uložených silnými nátlakovými skupinami od Světového ekonomického fóra (WEF) po Mnichovskou bezpečnostní konferenci.

Vzpomeňme na Dr. Richarda Hatchetta, bývalého člena Rady národní bezpečnosti během první vlády Bushe jnr., který již v roce 2001 doporučoval povinné uzamšení celé populace. Hatchett nyní řídí Koalici pro inovace epidemické připravenosti (CEPI), velmi silný subjekt koordinující globální investice do vakcín a velký přítel s Big Pharma. CEPI je ve spojení s Nadací Billa a Melinda Gates.

Rumsfeld byl rozhodujícím předsedou biotechnologického obra Gileada. Po 11/09, kdy došlo k konceptualizaci „všeobecného povinného uzamčení“, přičemž mezi klíčovými hráči byl Hatchett.

Jelikož se jednalo o militarizovaný koncept Big Pharmy, nemělo to nic společného s veřejným zdravím. Záleželo na militarizaci americké společnosti, která měla být přijata v reakci na bioteror, jenž se v té době automaticky přičítal, z technologického hlediska zanedbané al-Kájdě.

Aktuální verze tohoto projektu – jsme ve „válce“ a každý civilista musí zůstat doma – má podobu toho, co Alexander Dugin definoval jako „lékařsko-vojenskou diktaturu.“ Jak biologická bezpečnost umožňuje digitální neo-feudalismus – Unz Review.

Neexistuje tedy žádné „lékařské ospravedlnění nebo vedoucí epidemiologický výzkum“ na podporu uzamčení. Všechno je vyrobeno z rukávu. Blokování je výsledkem politické manipulace, (krize veřejného zdraví), která má simulovat stanné právo. „Jděte domů a zůstaňte doma„, to je to co nám říkají, nikoli „Jděte domů abyste byli zdraví„.

Kdostojí za ukládáním blokací? Zcela jistě ne prezident Trump, který je chtěl zrušit hned první den. Ne. Je to jeho „poradní sbor“, jako sympatický dr. Anthony Fauci, který nedávno vystoupil v Senátu a varoval senát před příliš brzkým zrušením vyhlášených omezení. Jeho varování se velmi podobalo varování jeho kolegy a možná i patrona Billa Gatese, jehož chapadla jsou pevně omotána kolem celosvětové zdravotnické sítě a který, jak si mnozí myslí, používá filantropické iniciativy jako prostředek pro pokrok ve své vlastní maligní vizi budoucnosti. Co se týče blokování, dejme slovo Bill Gatesovi:

„Za prvé, potřebujeme důsledný celonárodní přístup k uzamčení.“ I přes naléhání odborníků na veřejné zdraví se některé státy a okresy úplně nezastavily. V některých státech jsou pláže stále otevřené, v jiných otevřené restaurace stále fungují atd.

Vedením států země musí být naprosto zřejmé: Zastavení všude, znamená zastavení všude! Dokud čísla případů nezačnou klesat napříč Amerikou, což by mohlo trvat 10 a více týdnů, nikdo nemůže pokračovat v práci jako obvykle, nebo uvolnit odstavení. Jakýkoli zmatek v tomto bodě pouze zvýší ekonomickou bolest, zvýší pravděpodobnost, že se virus vrátí, a způsobí další úmrtí.

K ukončení nemoci potřebujeme bezpečnou a účinnou vakcínu. Pokud uděláme vše v pořádku, můžeme mít jednu za méně než 18 měsíců, což by byla nejrychlejší vakcína, jaká kdy byla vyvinuta. Ale vytvoření vakcíny je jen polovina bitvy. Abychom chránili Američany a lidi na celém světě, musíme vyrobit miliardy dávek.“ (Bill Gates: Zde je návod, jak dohnat ztracený čas na covid-19„, Washington Post)

Tady je další proslov Gatese pro případ, že existují nějaké pochybnosti o jeho úmyslech:

Jednou z otázek, které v těchto dnech dostávám nejčastěji je, kdy se svět bude moci vrátit k tomu, jak fungoval v prosinci před pandemií coronavirus. Moje odpověď je vždy stejná. Když budeme mít téměř dokonalý lék na léčbu COVIDU-19, nebo když téměř každý člověk na planetě bude očkován proti koronaviru. (Bill Gates – Gates Notes)

Podívejte se na video: Gatesův plán, jak proočkovat celý svět.

O čem to sakra mluví? Gates není doktor, vědec, epidemiolog, nebo volený úředník, který stanoví politiku. Je to bohatý diletant, který bezohledně ovládl softwarový průmysl. To je vše. To z něj dělá odborníka na infekční choroby? Dává mu to právo nařídit souhrnné uzamčení 328 milionů Američanů a miliardy světové populace? Ne, to ne, ale Gatesova chapadla jsou také omotány kolem médií což mu pomáhá utvářet veřejné mínění, jak ukazuje tento klip z článku v Lew Rockwell:

Gates Foundation uděluje granty ve stovkách tisíců a často miliony takovým mediálním organizacím, jako jsou NBCUniversal, Al Jazeera, BBC, Viacom (CBS) a Participant Media. Gates i Gates Foundation jsou značnými akcionáři Comcast a také MSNBC a NBC News. V roce 2009 New York Times informoval, že Gates Foundation spolupracuje s mediálními společnostmi při psaní a formování příběhů, aby „vložila“ zprávy do primitivních dramat:

[Gatesova nadace] je známá jako zákulisní, ovlivňující přístup veřejnosti k těmto problémům tím, že pomáhá utvářet příběhové linie a vkládat zprávy do populární zábavy, jako jsou televizní pořady ER, Law & Order, SVU and Soukromá praxe.

Zdá se, že jeho obrovské bohatství a dosah mateřských společností médií, osvobozuje Gatese od požadavků na rutinní zveřejňování. Dostává softball rozhovory v Comcast-backed Vox, aniž by bylo odhaleno, že je hlavním Comcast investorem. Protože jeho podíly v mediálních společnostech jsou dostatečně vyprány, předpokládá, že se to nezveřejní. (Bill Gates, HR6666, Remdesivir, Úmrtí v Itálii, Lew Rockwell)

Bill Gates má obrovské kontakty napříč spektrem médií, globální zdravotní péče a politiky. Pokud chce, aby jeho názory byly široce šířeny, vše, co musí udělat, je vyslovit pár slov. To znamená, že pravděpodobně se nikdy nedozvíme, zda byl on autorem myšlenky globálního uzamčení, ale určitě má moc je nechat implementovat, pokud se tak rozhodne. A pro ty, kteří v tomto bodě zůstávají skeptičtí, zvažte varovná slova z vynikajícího třídílného video seriálu Jamese Corbetta na Microsoft mucky-muck s názvem Bill Gates a síť pro kontrolu populace.

Převzetí veřejného zdraví, které jsme dokumentovali v tom, jak Bill Gates monopolizoval Globální zdraví a pozoruhodně drzý tlak na očkování každého na planetě, které jsme dokumentovali v Plánu Billa Gatese očkovat svět, nebylo v základě o penězích.

Nepředstavitelné bohatství, které Gates získal, se nyní používá k nákupu něčeho mnohem užitečnějšího, ke kontrole. Kontroluje nejen světové zdravotnické subjekty, které mohou koordinovat celosvětový vakcinační program, nebo vlády, které nařídí takovou bezprecedentní kampaň, ale má kontrolu nad samotnou globální populaci.“ (James Corbett, Off-Guardian)

Blokace jsou o moci. Surová politická moc v rukou nezvolených, nezodpovědných oligarchů „činit dobro“, kteří jsou rozhodnuti zachránit lidstvo, ať se nám to líbí nebo ne.

Bůh nám pomáhej.

Originál článku vyšel na Global Research
Doprovodný obrázek: Shutterstock.
Překlad: Administrátor TOP-CZ

Poznámka Admina: Článek je orientován na stav v USA. Osobně mám však obavy, že stejná, nebo podobná situace nastane i u nás.

Comments are closed.