Zdravotní pandemie, nebo pandemie strachu a start k totalitě? – 3. část

Autor: Admin

Vlády, povzneseny občanskou nepozorností a ochotou tolerovat její zneužívání, vvytváří jednu národní krizi za druhou, aby rozšířily své pravomoci.

Válka proti terorismu, válka s drogami, válka proti nelegálnímu přistěhovalectví, systémy zabavování majetku, systémy bezpečnosti silničního provozu, systémy bezpečnosti škol, všechny tyto programy začínaly jako legitimní reakce na naléhavé obavy a od té doby se staly zbraněmi pro dodržování předpisů a kontrolu v rukou policejního státu.

Nezáleží ani na tom, jaká by mohla být krize – občanské nepokoje, národní mimořádné události, nepředvídaný ekonomický kolaps, ztráta fungujícího politického a právního řádu, úmyslný domácí odpor, nebo vzpoura, všudypřítomné mimořádné události v oblasti veřejného zdraví a katastrofické přírodní a lidské katastrofy – pokud to vládě umožňuje ospravedlnit všechny druhy vládní tyranie z důvodu takzvané národní, nebo jak je to v současnosti, zdravotní bezpečnosti.

Pandemie s Covin-19 tomu umetla cestu k postupnému zavedení v celém světě. Většina států v rámci boje s virem, vyhlásila „Nouzový stav„. Co nám zatím přinesl tento nouzový stav? Sociální distancování, samo-karanténu, pravidlo dvou metrů, zůstávání na místě, dobrovolné sledování a špehování.

Každá země má své metody a tyto metody a čísla neověřuje žádný nezávislý orgán. Někdy občas, lékaři nebo virologičtí vědci vystoupí ze svého uzamčení a prozradí své pochybnosti a zkušenosti. Většinou ti, kteří nejsou závislí na udržení své práce, ale jsou spravedliví, také někteří, jejichž svědomí je spíše nakloněno lidstvu než zkorumpovanému systému

Aktivaci sledovacích sítí, mobilní provideři jenž již sdílejí informace v reálném čase, vládní masivní biometrické databáze, které dovedou identifikovat jednotlivce na základě genetických a biologických markerů, militarizovaná policie ve spolupráci s armádou, připravená a schopná koordinace s vládou, když přijde doba zamířit na cílené jedince, soudy, které budou potvrzovat vládní metody, bez ohledu na to, jak jsou nezákonné. Ano, zavedlo se to vše jen pro dobu trvání pandemie. Ale z historie víme, že jakmile může kterákoli vláda rozšířit své pravomoci, je takřka na 100% jisté, že je nestáhne zpět.

Po krátkém uvolnění v měsíci červnu a červenci, na základě nárůstu „nakažených“, které nikdo nekontroluje, vláda opět přistoupila k restriktívním opatřením omezujícím osobní svobody občanů. A to přesto, že podle nejnovějších veřejně přístupných informací, bylo prokázáno, že až z 90% jsou pozitivní testování falešná.

Samozřejmě, je začátek září, přichází podzim a s ním každoročně se opakující epidemie chřipky. Vsadím poslední korunu, že letos nebude u nikoho diagnostikována chřipka, ale všichni budou nemocní na Covid-19. Takže, aby to nebylo moc najednou, díky falešným testům dochází k „obrovským nárůstům infikovaných“ a což dává volné ruce vládě pro další a další postupné zpřísňování restrikcí.

Plán, jak byl naplánován, bude i nadále používat média pro těžkou propagandu, den co den. Covid je číslo jedna. Neexistuje jediný zpravodaj, který v titulku nemá Covida. A to vždy děsivě – tolik nových infekcí od předchozího dne – nový rekord pro tento měsíc. Nikdy nemluví o tom, kolik lidí se vzpamatovalo, natož o tom, jak se tyto statistiky vytvářejí a na jakých kritériích je osoba považována za infikovanou či neinfikovanou.

Vytvořili jsme všechny podmínky k tomu, aby nás vlády mohly sledovat. Vytvořili jsme technologie jež jsou dnes používány a jsou vítány pro jejich možnosti zachraňovat životy, jsou časově úsporné a přináší nám výhody, nebude to však dlouho trvat a přijde doba, že budeme mít vládu vybavenou technologií, která jí umožní vše. Být vševědoucí a všemocná což daleko převýší stávající výhody.

Vládní oči vidí každý váš pohyb. Co čtete, kolik utratíte, kam jdete, s kým komunikujete, kdy se ráno probudíte, co sledujete v televizi a čtete na internetu.

Každý krok, který uděláte, je monitorován, vytěžován z dat, rozdrcen a uspořádán do tabulek, aby se vytvořil obrázek o tom, kdo jste, co vás zajímá a jak nejlépe vás ovládat, kdy a zda je nutné vás usměrnit.

A nemyslete si, že se před sledováním schováte v davu na nějaké manifestaci. Klikněte na tuto fotku a poté několikráte klikněte na libovolnou osobu schovanou v davu. Budete zajisté překvapeni, jak z desetitisícového davu dokážete identifikovat koho chcete.

Vlády odposlechem vašich telefonních linek a mobilních telefonů vědí, co říkáte. Nahráním všech vašich e-mailů, otevíráním pošty, čtením vašich příspěvků na Facebooku a textových zpráv se dozví, co píšete. Sledováním vašich pohybů pomocí čteček poznávacích značek, sledovacích kamer a dalších sledovacích zařízení, vědí kam jedete. Sloučením všech takto nasbíraných dat, vlády dokonce dokáže předpovědět, co uděláte.

Mapováním synapsí ve vašem mozku vědci – a zase vlády – brzy zjistí, co si pamatujete. Mapováním vaší biometrie, vašeho „obličejového otisku“ a ukládáním informací do rozsáhlé sdílené vládní databáze, která je k dispozici byrokratickým agenturám a policii, je cílem vlády pomocí softwaru pro rozpoznávání obličeje identifikovat vás (a každou další osobu v zemi) a sledovat vaše pohyby, ať jste kdekoli. A díky přístupu k vaší DNA budou vlády brzy vědět o vás všechno, co ještě neví: váš rodinný stav, váš rodový původ, jak vypadáte, vaši zdravotní historií, váš sklon řídit se rozkazy nebo mapovat svůj vlastní kurz, atd., další si může každý doplnit sám.

Vakcína údajně navržená k boji proti COVID-19 se stane povinnou a ti, kteří odolají, budou zařazeni na černou listinu jako zločinci v oblasti veřejného zdraví. Budou vyřazeni ze společnosti, podobně jako čínští občané, kteří trpí čínským totalitním systémem sociálních úvěrů.

Povinné očkování, v souladu s plánem Agendy ID2020, je jen dalším schůdkem k totalitními státu. Lze ho lehce zavést uzákoněním. Plánem je digitální certifikát, který ověří, zda jste byli očkováni. Nemáš razítko, že jsi byl očkován? V první fázi se nedostaneš nikam do zahraničí, v druhé fázi tě nepustí do letadla ani v tuzemsku, nesvezeš se MHD, nepustí tě do kina, divadla atd. Stejně jako po New Yourk 9/11 přišla opatření na letištích rentgenem před vstupem do letadla, nyní v další fází to bude implatace digitálních značek, podobně jak je to u psů a koček.

Aktualizacee 14.09.2020: Doporučuji se podívat na zcela nové video s českými titulky, kde doktorka Carrie Madej podrobně vysvětluje co bude obnášet vyvýjená vakcina vakcinační společčnosti Moderna. Hrají si na Boha a chtějí vytvořit ČLOVĚKA 2.0.

Rozhovor Bill Gatese s s Chrisem Andersonem v rámci platformy TED odhalil, že pro obnovu globálního cestování po světě budou lidé muset mít Průkaz Digitální Imunity, který ponese informace o tom, jestli je člověk očkovaný proti COVID-19, anebo jestli v minulosti nemoc prodělal a má tudíž protilátky! Nikdo bez digitálního průkazu se už nikam v blízké době nedostane, informace se zřejmě stane součástí biometrických záznamů v pasech, informace o očkování a o prodělání nemoci se stane klíčovou i pro učitele, prodavače, pokladní, úředníky a pro miliony zaměstnanců ve službách, kde tito přichází do kontaktu s větším počtem lidí.

Že to není fikce dokazuje skutečnost, že Britská společnost zabývající se kybernetickou bezpečností, ve spolupráci s několika technologickými firmami zavádí COVI-PASS – „digitální zdravotní pas“, který bude obsahovat vaši historii testů COVID-19 a další relevantní zdravotní informace již v 15 zemích po celém světě. Podle internetových stránek společnosti je cílem pasu „bezpečně se vrátit do práce“ a obnovit „sociální interakce“ tím, že orgánům poskytne „aktuální a ověřené zdravotní informace“. Podrobnosti

COVID-19 je dokonalý trojský kůň pro zajištění kontroly lidí šíleným státem, aby nejen mikromanagoval životy obyčejných občanů, ale také vyhnal kritiky a potenciální protivníky a potrestal je jako nepřátele státu. To je primárním cílem. Historie je plná příkladů – od Stalina a Maa po Hitlera a Mussoliniho, podél cesty byla řada dalších menších autokratů a diktátorů.

Aktualizace 17.09.2020Česká vláda, cestou Hamáčkova vnitra připravuje v novelizaci Ústavy zákon pros „Stav nebezpečí„, který umožní vládě omezit lidská práva, svobodu pohybu, nedotknutelnost majetků, právo na shromažďování a vlastnické právo! Vláda nebude potřebovat souhlas poslanecké sněmovny a bude moci omezit občanské i podnikatelské svobody kdykoliv, kdekoliv, lokálně i celorepublikově! Sněmovna bude mít pouze možnost Stav nebezpečí zrušit ex-post po jeho vyhlášení vládou! Pokud vláda ale vyhlásí zákaz vycházení jako v Izraeli, sněmovna se nebude moci sejít a Stav nebezpečí zrušit! Pokud novelizace české ústavy projde, dojde k uchvácení moci v ČR a k naprosté likvidaci lidských práv, pod záminkou ochrany zdraví kvůli Covidu.

Toto je skutečně globální pandemie, pandemie šílenství. Ze zla a nejmasivnější operace vymývání mozků v historii, kdy jen nepatrný zlomek lidstva si klade otázky, zatímco jackpot všech jackpotů rozdrtí naši společnost. Poslušný kolektivismus, vojensky vynucený i dobrovolně přijatý. Ve skutečnosti sledujeme selhání naši společnosti a to shora dolů i zdola nahoru.

Co si v budoucnosti přečtou naši potomci o našem chování v tomto jednom, z možná nejhorších okamžiků v lidské historií?

Planeta plná slabých, poddajných, zbabělých ovcí, třesoucích se ve strachu, prosících, aby jim byly odebrány jejich svobody, prosících o kontrolu a o trvalé zotročení. Lidská společnost, technologicky vyspělejší než kdykoli předtím, ale hloupější a slabší než kdykoli předtím.

Kolaps západní civilizace

Předchozí 2. část

Zdroj: Vlastní články na TOP-CZ