Zdravotní pandemie, nebo pandemie strachu a start k totalitě? – 1. část

Autor: Admin

Vlády, povzneseny občanskou nepozorností a ochotou tolerovat její zneužívání, vvytváří jednu národní krizi za druhou, aby rozšířily své pravomoci.

Válka proti terorismu, válka s drogami, válka proti nelegálnímu přistěhovalectví, systémy zabavování majetku, systémy bezpečnosti silničního provozu, systémy bezpečnosti škol, všechny tyto programy začínaly jako legitimní reakce na naléhavé obavy a od té doby se staly zbraněmi pro dodržování předpisů a kontrolu v rukou policejního státu.

Nyní se nacházíme v pandemii, následkem šíření koronaviru SARS-CoV-2

Žijeme v pandemii plánované paniky. Plánované proto, že první „Ohrožení veřejného zdraví mezinárodního významu (PHEIC)“, vyhlásil generální ředitel WHO, Dr. Tedros Adhanom Ghebreyesus, již 30. ledna 2020, tedy v době, kdy mimo Čínu, byl počet infekcí registrovaných WHO, z celého zbytku světové populace 6,5 miliard lidí (7,5 – Čína), pouhých 150 lidí. Jakoby generální ředitel WHO věděl, že v průběhu několika týdnů se nákaza rozšíří do celého světa.

Dne 11. března to potvrzuje jako pandemii. V důsledku tohoto vyhlášení nastal v podstatě na celé zemí obrovský chaos a panika. Struktura společnosti byla skartována, lidské interakce byly změněny, ekonomiky zdecimovány. Vše na základě hromadné manipulace a hromadné paniky vyvolané médii. Vyhlášení PHEIC v době, kdy z populace 6,5 miliard lidí, bylo nakažených pouhých 150 lidí, nám navozuje otázku, jaký byl důvod toho vyhlášení a kdo byl pravděpodobně v pozadí? To bylo první známkou toho, že existuje něco, co není úplně v pořádku, že za „vypuknutím“ choroby COVID-19 je jen další agenda.

26. března, v recenzovaném článku ve vysoce známém časopisu New England Journal of Medicine (NEJM), Dr. Anthony Fauci, ředitel NIAID (Národní institut alergických a infekčních nemocí) a v současnosti poradce prezidenta Trumpa, přirovnal COVID19 k silnější než obvyklé běžné chřipce:

Pokud se předpokládá, že počet asymptomatických nebo minimálně symptomatických případů je několikrát vyšší než počet hlášených případů, může být úmrtnost případů výrazně nižší než 1%. To naznačuje, že celkové klinické důsledky přípravku Covid-19 se v konečném důsledku mohou více podobat důsledkům závažné sezónní chřipky (která má úmrtnost přibližně 0,1%) nebo pandemické chřipky (podobné těm v letech 1957 a 1968), než nemoci podobné SARS nebo MERS, u kterých byla zaznamenána úmrtnost 9 až 10% a 36%. (https://www.nejm.org/doi/full/10.1056/NEJMe2002387)

Toto vědecké hodnocení v časopisu New England Journal of Medicine nezabránilo Dr. Faucimu, aby při rozhovoru s mainstreamovými médii řekl přesně naopak: viz níže.

fauci

Podívejme se na možné důvody, jež vedly k vyhlášení této pandemie. Zda jsou to jen konspirace, nebo fakta, nechám na posouzení každého jednotlivce. Různé aktivity zainteresovaných osob a společností, které předcházely vyhlášení pandemie a následná dosud přijatá opatření, mně ukazují tři hlavní odvětví, kde hledat důvody:

  1. Problém obrovského nárůstu populace na planetě Zemi, zejména v tzv. zemích třetího světa.
  2. Ekonomická oblast – zdůvodnění vypuknutí globální ekonomické krize se současným převodem bohatství drobných a středních firem do globálních, zpravidla nadnárodních korporací.
  3. Prostřednictvím očkování populace celé planety z důvodu „zdravotní bezpečnosti“, maximalizace omezení občanských svobod.

Abychom to trochu rozklíčovali, musíme se podívat, co se dělo několik let a měsíců předtím.

Celé této kauze, předcházela řada „náhodných akcí„, které, když se na ně podíváme jednotlivě, nemají s touto pandemii nic moc společného. Když je ale poskládáme, dostaneme zajímavou skládanku.

V roce 1974, za vlády Nixona, byl ministrem zahraničí Henry Kissinger. Byl pověřen, pod záštitou Rady národní bezpečnosti, aby nastínil obrysy „programu vylidňování“ převážně zaměřeného na země třetího světa. Byl vypracován dokument nazvaný NSC Study Memorandum 200″.

Následně na to, na začátku 90. let Světová zdravotnická organizace (WHO) organizovala a dohlížela na masivní očkovací kampaně proti tetanu v řadě zemí, mezi nimi v Nikaragui, Mexiku a na Filipínách.

  • Vakcinovány byly pouze ženy ve věku od 15 do 45 let. (V Nikaragui bylo věkové rozmezí 12–49 let.
  • Ve vakcínách byl nalezen lidský chorionický gonadotropin (hCG), který tam nepatřil.
  • Vakcinační protokoly vyžadovaly více injekcí – tři během tří měsíců a celkem pět v průběhu jednoho roku.
  • V roce 2002 v MenAfriVac v subsaharské Africe Gates očkoval africké dětí proti meningitidě. U 50 z 500 očkovaných dětí došlo k ochrnutí.
  • V roce 2009 Nadace Gates financovala testy experimentálních vakcín proti HPV, které vyvinuli Glaxo Smith Kline (GSK) a Merck, na 23 000 mladých dívkách ve vzdálených indických provinciích. Přibližně 1200 utrpělo závažné vedlejší účinky, včetně autoimunitních poruch a poruch plodnosti. Sedm zemřelo. Případ je nyní u Nejvyššího soudu v Indii.
  • V roce 2010 nadace Gates financovala pokus fáze 3 GSK experimentální malárie, který zabil 151 afrických dětí a způsobil vážné nepříznivé účinky, včetně ochrnutí, záchvatů a horečnatých křečí u 1 048 z 5 949 očkovaných dětí.
  • WHO se již více než 20 let aktivně podílí na vývoji vakcíny proti plodnosti, která využívá hCG vázaného na tetanový toxoid jako nosič – přesně ve stejném spojení, jaké bylo zjištěno u mexických, filipínských a nikaragujských vakcín. Zdroj: http://thinktwice.com/birthcon.htm

V roce 2010, Bill Gates na konferenci TED 2010 v Kalifornii, pouze pro pozvané, v projevu nazvaném „Inovace do nuly“, hovořil o snížení populace o 10 až 15% (asi 1 miliarda lidí), prostřednictvím globálního očkování, zdravotní péče atd. Na záznamu ve videu v čase přibližně od 3‘,55‘‘ do 4‘,30‘‘

V roce 2010 nadace Rockefeller Foundation, publikovala dokument s názvem „Scénáře pro budoucnost technologie a mezinárodní rozvoj„. Dokument obsahuje různé scénáře, které mohou proveditelně vést k technologicky kontrolovanému světu, který chtějí vytvořit. Oni, v tomto přpadě jsou ti, co stojí za nadací Rockefeller Foundation, která je v úzké spolupráci nejen s OSN, ale také s WHO, kdy se podílí značnou sumou na jejím financování.

Scénáře, které v tomnto dokumentu uvádí, přivedou to, čemu říkají „Globálně politický a ekonomický soulad„, o kterém tvrdí, že bude dobro pro nás všechny. První scénář je s názvem „Lockstep„. Podtitulek toho scénáře zní „Svět s pevnější vládní kontrolou řízenou shora dolů a autoritářským vůdcovstvím„.

Je ntné si uvědomit, že to bylo publikována v roce 2010. Dálé píší – „Pandemie, kterou svět roky očekávál, konečně přišla. Na rozdíl od H1N1 v roce 2009, byla tato pandemie extrémně nakažlivá a smrtelná. Pandemie také měla smrtící efekt na ekonomiky„. A můžeme dále pokračovat dalšími a dalšími fakty. Celý dokumet ukazuje jak již v roce 2010 byla přesně předpovězena dnešní situace a také plán elit, který mají pro nastolení globální kontroly a celosvětového řádu. Sice se tam všude mluví v minulém čase, ale uvědomte si, že dokument byl zpracován v roce 2010!

V roce 2014 a 2015 provedla Keňa masivní očkovací program proti tetanu, sponzorovaný WHO a UNICEF. Vláda podala vakcínu proti tetanovému toxoidu impregnovanému beta lidským chorionickým gonadotropinem (BhCG), která způsobuje trvalou neplodnost, cca 500 000 dívkám a ženám ve věku 14 až 49 let. Keňští doktoři našli anti-plodnost ve vakcíně OSN proti tetanu.

V roce 2014, několik měsíců poté, co whistleblower William Thompson upozornil na podvod, kterého se dopustilo CDC ve studii bezpečnosti vakcíny MMR, se v Bílém domě konalo první zasedání Globální zdravotní bezpečnostní agendy (GHSA). Tato informace způsobila zvýšení nedůvěry v instituce očkování a veřejného zdraví. Na tomto zasedání GHSA za účasti amerického ministerstva zdravotnictví, Světové zdravotnické organizace (WHO), Bill & Melinda Gates Foundation, Globální aliance pro očkování a imunizaci (GAVI) a zdravotnických pracovníků z desítek zemí, bylo dohodnuto vytvořit světovou agendu „Zdravotní bezpečnost“ s hlavním cílem očkovat celou populaci planety a podnítit k tomu změny ve vnitrostátních právních předpisech. V roce 2016, podepsal prezident Obama hlavní finanční prostředky pro GHSA v USA spolu s Bill & Melinda Gates.

18. března 2015, na konferenci TED o epidemiích ve Vancouveru, Gates přednesl projev, (video s českými titulky). Gates kromě jiného mluvil o vypuknutí eboly v západní Africe kde zemřelo více než 10 000 lidí. Gates pak dodal, jak hrozná to byla epidemie, ale další by mohla být mnohem horší. Svět prostě není připraven se vypořádat s nemocí, zvláště virulentní chřipkou, která velmi rychle infikuje velké množství lidí. Ze všech věcí, které by mohly zabít 10 milionů lidí nebo více, je zřejmě nejpravděpodobnější epidemie.

V roce 2017 během Světového ekonomického fóra v Davosu, inicioval Gates, spolu s vládami Norska, Indie, Japonska, Německa a společnosti Wellcome Trust z Velké Británie, koalici s názvem CEPI – „Coalition for Epidemic Preparedness Innovations„, (Koalice pro inovace připravenosti na epidemii), jejíž účelem je „urychlit vývoj vakcín, které nám umožní likvidovat budoucí epidemie“.

V roce 2019 Gates Natočil video Netflix, které je součástí série „Explained“, (Vysvětlení), jenž zobrazovalo mokrý trh v Číně, kde jsou naskládána živá a mrtvá zvířata a kde vypukne vysoce smrtící virus, který se rozšíří do celého světa. Gates se ve videu objevuje jako odborník, který varuje: „Pokud uvažujete o něčem, co by mohlo přijít, které by zabilo miliony lidí, pandemie je naše největší riziko“.

V říjnu 2019 se Nadace Gates spojila se Světovým ekonomickým fórem a Johns Hopkinsovým centrem pro zdravotní bezpečnost a společně vytvořili fiktivní počítačovou simulaci s názvem „Event 201„, která simulovala vypuknutí nového zoonotického koronaviru přenášeného z netopýrů na prasata a na lidi, jenž se nakonec stane účinně přenosným z člověka na člověka, což vede k těžké pandemii. Scénář pak končí po osmnáctí měsících, kdy fiktivní koronavirus způsobil smrt 65 milionů lidí.

Zajímavý je seznam účastníků této akce.

Mezi účastníky, byl George Fu Gao. Prof. Gao je od roku 2017, ředitelem Čínského střediska pro kontrolu a prevenci nemocí. Dalším „hráčem“ byla Avril Haines, bývalá zástupkyně ředitele CIA během Obamova období, jenž také působila jako asistentka prezidenta Obamy a hlavní zástupce poradce prezidenta pro národní bezpečnost. Nezapomeňme na admirála Stephen C. Redd, ředitele Úřadu pro ochranu veřejného zdraví připravenosti a reakce v CDC – „Center for Disease Control and Prevention“. Skupinu doplnil Adrian Thomas, viceprezident skandální společnosti Johnson & Johnson, obří lékařské a farmaceutické společnosti. A za společnost Lufthansa Group Airlines se zúčastnil Martin Knuchel, ředitel krizového řízení a kontinuity podnikání. Lufthansa byla jednou z prvních leteckých společností, které během pandemické krize COVID-19 dramaticky přerušily lety. https://www.centerforhealthsecurity.org/event201/players/index.html

Dne 09. srpna 2019, nařízením CDC došlo k uzavření Amerického lékařského výzkumného ústavu infekčních nemocí (US Army Medical Research Institute of Infectious Diseases (USAMRIID)) ve Fort Detrick v Marylandu. USAMRIID je od roku 1969 hlavní laboratoří Ministerstva obrany USA pro výzkum v oblasti biologické lékařské medicíny. News-Post uvádí, že zařízení má laboratoře biologické bezpečnosti na úrovni 3 a 4 a pracuje na patogenech, jako jsou Ebola, Yersinia. pestis (mor) a Francisella tularensis (tularémie). K uzavření došlo poté, co CDC zjistila, že laboratoř nemá dostatečné systémy pro dekontaminaci odpadních vod a kvůli neschopnosti personálu dodržovat bezpečnostní postupy. Mluvčí USAMRIID to komentoval tím, že k poškození původního zařízení došlo při povodních v roce 2018. V současnosti je dekontaminace zajišťována provizorně chemickými metodami.

Rozhodnutí o uzavření USAMRIID vyvolalo překvapivě malé mediální pokrytí, stejně jako překvapivé rozhodnutí CDC umožnit problémovému zařízení „částečně obnovit“ výzkum koncem loňského listopadu, přestože zařízení nebylo a stále není plně funkční.

Jestliže od roku 2018 vypouštělo toto zařízení nedostatečně dekontaminované odpadní vody, pak není nic podivného na přiznání ředitele CDC Roberta Redfielda 11. března 2020 ve Washingtonu, kde proběhlo slyšení amerického Kongresu ve věci nákazy Covid-19 v USA, kdy tento na dotaz kongresmana Harley Rouda připustil, že v některých případech úmrtí, vykázaných z důvodu chřipky, mohlo dojít k úmrtí po nemoci Covid-19.

Ve dnech 21 – 24. ledna 2020, ve švýcarském Davosu zasedalo Světové ekonomické fórum„. Na tomto setkání proběhly důležité diskuse mezi různými partnery, včetně Světového ekonomického fóra, Nadace Bill & Melinda Gates a různých subjektů spojených s Big Pharma, koalice s názvem CEPI, (the Coalition for Epidemic Preparedness Innovations – koalice pro inovace epidemické připravenosti) s MMF, Světovou bankou, Ministerstvem zahraničí USA a americkou zpravodajskou službou.

Další zajímavou organizací o které je nutné se zmínit, je „Agenda ID2020„. Je to aliance partnerů veřejného a soukromého sektoru, včetně agentur OSN a občanské společnosti. Zakládajícími partnery ID2020 jsou kromě jiných, Microsoft – Bill & Melinda Gates Foundation, Rockefellerova nadace a Globální aliance pro vakcíny a imunizaci (GAVI). Je to program elektronických identifikací, který používá všeobecné očkování jako platformu pro digitální identitu. Program využívá stávající registrace narození a očkování, aby novorozencům poskytl přenosnou a perzistentní biometricky spojenou digitální identitu.

Aliance ID2020 se na svém summitu v roce 2019, nazvaném „Rise to Good ID Challenge„, v září 2019 v New Yorku, rozhodla zavést svůj program v roce 2020, kdy toto rozhodnutí potvrdilo WEF v lednu 2020 v Davosu. Jejich program digitální identity bude testován u bangladéšské vlády.

Myšlenkou je, v pravý čas (kdykoli je program připraven) – použít vakcinační program, případně nucený, vstříknout spolu s vakcínou také nanočip, který lze vstříknout spolu s vakcinačním programem.Že to není až tak velká konspirace dokumentuje realita ve Švédsku, kde si lidé, zatím dobrovolně, nechávají tímto způsobem aplikovat do rumy čip, který jim pak umožní řadu věcí, od vstupu do MHD, až po platbu v jejich bance.

Mohlo by to být provedeno bez vědomí osoby a později na dálku nahráno s osobními údaji, od zdravotních záznamů po trestní rejstříky a bankovní účty. Ve skutečnosti nadace Gates spolu s GAVI již vyvinula testovací čip, který by se použil jak pro očkování, tak pro elektronické ID. Je to jen náhoda, že ID2020 se objevuje na začátku toho, co WHO nazývá pandemií? Nebo je pandemie nutná k „zavádění“ mnoha ničivých programů ID2020?

Nyní se nacházíme necelý půl rok od vypuknutí této False pandemie. A co děje? V letošním červnu představilo Světové ekonomické fórum Davos (WEF), obrysy svého nadcházejícího fóra v lednu 2021. Říkají tomu Great Reset, (Velký reset). Znamená to, že využijí ohromujícího dopadu krize koronaviru, k pokračování ve velmi specifické agendě. Je pozoruhodné, že tato agenda se dokonale shoduje s jinou agendou, konkrétně s „Agendou OSN pro období od roku 2015 do roku 2030„. Je obrovskou ironií, když přední velké obchodních fórum na světě, které již od devadesátých let minulého století propaguje agendu korporátní globalizace, nyní představuje to, co nazývají „udržitelný rozvoj„. To nám naznačuje, že tato agenda není úplně o tom, co tvrdí WEF a jeho partneři.

Pokud porovnáme podrobnosti Agendy OSN z roku 2015 s programem WEF Great Reset, zjistíme, že oba jsou velmi dobře sladěné. Téma Agendy 2030 je „udržitelný svět„, který je definován jako svět s rovností příjmu, rovností pohlaví, vakcínami pro všechny v rámci WHO a Koalicí pro inovace připravenosti na epidemii (CEPI), kterou WEF vytvořila v roce 2017 společně s návrhem zákona & Melinda Gates Foundation.

Prohlášení Světového ekonomického fóra, udělat „Great Reset„, (Velký reset), je ve všech indikacích slabě zahaleným pokusem o pokrok v „udržitelném“ dystopickém modelu Agendy 2030, globálním „Green New Deal“ (Nové zelené dohody) v důsledku pandemických opatření Covid-19. Jejich úzké vazby na projekty nadace Gates Foundation, s WHO a OSN naznačují, že po pandemii Covid-19 může přijít mnohem zlověstnější svět.

Zdroje:
Global Research
The Capital Research Center
The last American Vagabond
Veterans Today
Zero Hedge
a další

Pokračování 2. část