Spiknutí Asiatů a tajných služeb proti euroatlantické civilizaci

Vložil: Admin

Něco pro zasmání, trochu přemýšlení a možná i poučení z článků generálního tajemníka  dosud nezaložené „Negativní strany“, p. Wenzella Lischky s jeho laskavým svolením.

Zadáte-li si do vyhledávače na internetu heslo „vybočený palec“ dostanete nejméně 3.750 kusů nalezených odkazů. Jestliže si je prostudujete, pojme vás vážné podezření a děsivé plíživé obavy o náš osud. Všichni, kteří o vybočeném palci píší, mají totiž podivný strach napadnout pravou příčinu vybočeného palce. Zaútočili by tím totiž na ČLR, na komplex nadnárodních firem, globální kapitál, a nedej bože možná i na známé zpravodajské služby, které konspirují, aby ovládnuly celý svět a uvrhnuly jej do nebývalé totality, která zde ještě nikdy nikde nebyla.

Plíživost, s jakou na nás Asiati útočí, je příznačná. Za jejich úslužnou a usměvavou tváří se skrývají pěkní podrazáci. Jejich odvěká taktika spočívá především v utajování, v nenápadném podemílání a nečekaném útoku ze strany, odkud by jej nikdo nečekal – za zadu, zespodu a na skrytý detail, zatímco se vám s nevinným výrazem otevřeně do smějí do ksichtu.

Vždyť je dobře známe. Skrývali se za Velkou zdí a tajili před námi hedvábí a střelný prach. To abychom se nemohli svobodně rozvíjet. Nyní přišli s úplně novým nečekaným podrazem, který by nikoho nenapadl. Rozhodli se, že všem příslušníkům naší euroatlantické civilizace vybočí palce na nohou.

Vybočený palec (halux), způsobuje neuvěřitelné potíže. Zejména ženám, které jsou potom nervózní. Jejich neklid pak narušuje rodinnou pohodu, přenáší se i do zaměstnání, a pak se nedivme, že ekonomika nějak pokulhává. Vznikají tím národohospodářské škody, a proto zaostáváme za Asiaty, a musíme si od nich všechno kupovat. Ale to není všechno!

Specialisté, ortopedové, v podstatě nevědí, nebo nechtějí vědět, jak tato v botě skrytá deformace lidského těla vzniká. Raději se vymlouvají, že haluxy jsou dědičné. Svádění veškeré viny na předky nebo na politické předchůdce, kteří již odešli ze scény, je nám více než vlastní.

Někteří podvodníci to dokonce svádějí na lodičky, hormonální vlivy, stravu, a na životní prostředí, včetně opalování a oteplování. No to je příznačné, že se obouvají do industrializmu, ačkoliv on je jediný schopný v budoucnosti nakrmit zbylé krky na naší věčně hladové planetě! Ty největší skety nevinně svádějí vybočený palec na módu. Jakoby za to mohla ona, a nikoliv světový diktát, který určuje, co se bude nosit a kvůli tomu i vyrábět.

Pouze ti nejodvážnější z odvážných se opováží sdělit, že vinu na postižení má nošení nevhodné obuvi, a varují před botami koupenými v asijských tržnicích – které jsou ale jen u nás. Dál do světa se již bojí ukázat a říci pravdu. Hlavní světové tržiště a výrobny obuvi jsou v Číně, a všechny značkové boty prodávané renomovanými světovými firmami, je odtud dováží. Jistě vás také napadlo: „Proboha, kdo jim zadává ty zakázky k výrobě obuvi a kdo tu výrobu kontroluje?“

Je důvodné podezření, že čínským výrobcům zadávají návrhy na výrobu tajní konspirátoři. Člověk ani nechce domyslet ten nadnárodní kapitalisticko-komunistický komplot, za kterým se skrývají americké, ruské, izraelské, arabské, asijské a moravské zpravodajské služby. Jak dobře víme, žádná zpravodajská služba nepracuje v zájmu vlastního státu a jeho občanů, ale proti nim. Toto jistě netřeba nějak dokazovat.

Příčinou vybočeného palce jsou boty do špičky. Jiné boty na trhu zaručeně neseženete. Boty do špičky jsou i ty, které se tváří, že takové nejsou. Způsobují zhroucení příčné a podélné klenby nožní a provalení statické váhy těla jeho středem dolů. Díky tomu dochází i ke zhroucení páteře, nemístnému tlaku na ploténky, deformacím obratlů, snížení výšky těla i úrovně hlavy, a tím i naší inteligence! Jen hlupák se tomu může posmívat. Podívejte se mu na nohy a přestanete se mu divit, proč se tak blbě směje.

Nadváha ovšem tento defekt zvyšuje. Proto jsou pomalu zároveň v každé ulici našich měst levné čínské restaurace. Dokonalá konspirace! Kupujte si levné boty a jídlo u asijských prodejců a budete se divit. Dražší boty vám však stejně nepomohou, neboť pocházejí od stejných výrobců. Nechutná-li vám strava od Číňanů, choďte do „mekáče“ a ztloustnete ještě více, takže budete vypadat jako rypouš sloní.

Noha je hlavní statickou oporou těla. Chodidlo je základnou, do které se promítá statika celého těla. Zároveň s tím vzniká neuvěřitelná nechuť příslušníků naší euroatlantické kultury k tělesnému pohybu. Automobilizmus, dobývání ropných nalezišť a terorizmus jdou s tím ruku v ruce. Je až neuvěřitelné, jak jsme slepí. Což jsme úplně zapomněli na čínskou zálibu v akupunktuře, ve využívání reflexních bodů, míst a zón? Nejsme schopni pochopit, že výroba a prodej „vhodné“ obuvi našemu kolosu na hliněných nohách je cíleným podemíláním našeho euroatlantického břehu a to zrovna v místech, na kterém stojíme?!

P.S. (Článek je humornou virtuální kompilací a jakákoliv podobnost jakýchkoliv skutečností s jeho obsahem je čistě náhodná. Posláním Negativní strany je vyvolávat ve voličích, zvláště v těch, kteří nejedli vtipnou kaši, mrzutost, blbou náladu, vodit je za nos a především jim mazat med kolem huby.)

Sdílejte
Předchozí článekNekuřácká daň
Další článekJak vznikl název měny EURO