ŠOK! Vakcína Moderny obsahuje vysoce toxickou látku SM-102, jenž způsobuje závažné vedlejší účinky!

Autor: Admin

Na mnoha různých webech jsem neustále viděl různé informace, co vše obsahují, nebo neobsahují vakcíny Pfizer a Moderna. Nedalo mi to, tak jsem hledal nějakou relevantní informaci. Našel jsem jí na webu amerického „Center for Disease Control and Prevention“ (Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí). Je to dokument ze dne 30. 12. 2020 s názvem „Vakcíny COVID-19: aktualizace alergických reakcí, kontraindikací a preventivních opatření“. Je to dokument v PDF formátu a když to srolujete přibližně do poloviny dostanete zajímavou tabulku:

moderna-obsahPro větší zobrazení klik na obrázek

Z obrázku vidíme, že vakcína Moderny obsahuje, kromě jiných sraček, také látku s názvem SM-102. Jelikož jsem z mnoha videí a webů slyšel, že tato látka je opravdu vrcholem svintva, šel jsem si to ověřit.

V USA existuje společnost Cayman Chemical Company z Ann Arbor v Michiganu, která se zabývá ověřovánáím bezpečosti různých produktů a vydává  „Bezpečnostní listy“ podle platných norem OSHA HCS. Tak jsem se podíval a našel „Bezpečnostní list vydaný 04. 11. 2021 ve formátu PDF. Z něj jsem udělal screeny a přeložil tam publikované výsledky o produktu SM-102. Pro lepší viditelnost klikněte na každý obrázek:(otevře se vždy nové okno).

identifikace600 První co mi padlo do oka bylo upozornění: Pouze pro výzkumné účely, nikoli pro humánní nebo veterinární použití. No to mě moc nenadchlo abych dal důvěru této vakcíně/nevakcíně. Když jsem se podíval na další obrázek, zablikala červená! Posuďte sami:

sm-102-bezpecnost1_upKdyž jsem pak sroloval o kousek dál, červená ne jen zablikala, ale zazněla i výstražná siréna. No nevím, ko si nechá píchnout vakcínu od Moderny, když si přečte tento článek. Nepochybuji, že to někdo vyhodnotí jako HOAX. Doporučuji proto, klikněte si na odkazy a zjistěte si to sami:

sm-102-bezpecnost_up600Podezření na vyvolání rakoviny. Podezření na poškození plodnosti nebo potrat. Způsobuje poškození centrálního nervového systému, ledvin, jater a dýchacích cest při prodloužené nebo opakované expozici. Velmi toxický pro vodní organismy s dlouhodobými účinky.

Pro objektivitu je však nutné poukázat na několik věcí. Za prvé, o jaké dávce a o jaké době expozice SM-102 se jedná? Je třeba znát podrobnosti o těchto faktorech toxicity. Ale všechna tvrzení, že v daném případě jde o nepatrné množství, potlačí to, že SM-102 je do těla vstříknuta injekční jehlou s vakcínou Moderny.

Nemluvíme zde o nějakém vdechování, nebo kontaktu s pokožkou. Je zřejmé, že lidské tělo má vrstvy obrany proti útoku. Ale  při vstřikování se řada těchto vrstev obchází. A jakmile se SM-102 pohybuje uvnitř v těle lze si lehce představit možné následdky. Najednou se ukazuje, že ty mraky videí kde si ženy stěžují na nadměrné krvácení, na změny v menstruacích, dokonce potraty, asi dezinformacemi nebyly.

Osobně silně pochybuji, že technici společnosti Cayman vůbec mohli uvažovat o tom, že by někdo byl takový blázen, aby si tuto látku injektoval do těla.

Samozřejmě různí oborníci a úřady nás ujistí, že SM-102 je naprosto neškodný, již jen z toho důvod, že je injektováno pouze nepatrné množství. Řeknou, že klinické studie vakcíny neodhalily žádné problémy. Budou papouškovat to samé, znovu a znovu, jako vždy: „vše je bezpečné a efektivní.“

Jdete lesem polní cestou a najednou vidíte kobru jak leží těsně před vámi. Pomalu zvedá hlavu a dívá se na vás. Na její hlavě si přečtete nápis: „podmínečně schváleno pro nouzové použití.“

Zdroj: (1)