Slyšel jsem hloupou fámu – tohle je prý konec

Autor: Phil Butler

Konec civilizace, jak ji známe, se blíží. Je mi záhadou, proč se této skutečnosti, které čelíme, nechopilo více odborníků. Jako blesk mi přišel důvod, proč asi současný světový řád tlačí na jadernou konfrontaci. Odpověď máme přímo před sebou. Jaderná zima.

Nemusím znovu omílat šílenosti a ďábelské machinace, které se odehrály v posledních několika letech. Pandemie, společenské puchýře na mozku, které způsobila, vedení zástupných válek, ISIS, šílení prezidenti, pedofilie a obvinění ze sexu s dětmi, Lolita Express, Hunter Biden, Ukrajina. A skutečný problém změny klimatu, vložený do mixéru na vymývání mozků, aby průměrný Honza nebo Máňa nerozeznali, co je nahoře a co dole. Tento odstavec musí skončit u Billa Gatese, kontroly populace a jednoho z Epsteinových kumpánů, který vlastní většinu americké zemědělské půdy.

Jo. Jsme pěkně v prdeli. Právě FBI provedla razii v domě bývalého prezidenta Trumpa, Tulsi Gabbardová, Tucker Carlson a další významní konzervativci jsou v Americe označováni za „zrádce“. Vypadá to, že my ostatní jsme další na řadě, pokud se vůbec zabýváte sociálními médii. A soudě podle míry neznalosti reálií jaderné konfrontace USA a Ruska, je společnost dost hloupá na to, aby došlo k dystopickému resetu. Série nedávných článků to ilustruje.

Na dva problémy, na které jsem právě poukázal, mě upozornil článek v USA Today a mnoho dalších. Zaprvé se zdá být reálné, že zpackané liberální pořádky, které nás do tohoto globálního oteplování dostaly, jsou zřejmě odhodlány ho napravit věčnou studenou frontou. Zadruhé, že jsme byli mozkově zmláceni, propagandisticky zblbnuti a ohlupováni natolik, že jsme nenapravitelní. Ukážu vám proč.

„Nová“ studie, na kterou se odkazuje článek v USA Today, říká, že jaderná válka mezi USA a Ruskem by způsobila smrt 5 miliard lidí hladem. Autorka studie, klimatoložka z Rutgersovy univerzity jménem Lili Xia, nám (opět) říká, jak tisíce odpálených jaderných zbraní vyšlou do stratosféry megatuny popela, který zablokuje slunce. To není žádná nová věda a jazyk, který vědkyně používá, je pro osmileté děti nebo devítileté hlupáky. Tady je úryvek.

Velké procento lidí bude hladovět… Je to opravdu špatné…. Snížení světla, globální ochlazení a pravděpodobné omezení obchodu po jaderných válkách by znamenalo globální katastrofu pro potravinovou bezpečnost.

Ano, výbuch 12 000 moderních jaderných zbraní by pravděpodobně zablokoval slunce a způsobil hladomor, pak nemoci a možná i novou dobu ledovou. Grafy z Rutgersovy studie poukazují na výrazný pokles teploty moře a půdy. To by globální oteplování napravilo, ale dobře. Ale „pravděpodobné“ omezení obchodu po globální termonukleární válce? To je věda 21. století, velká obava? Co to ti lidé kouří? K Armagedonu se dostanu za chvíli, ale nejprve mi dovolte představit architekty této nápravy klimatu.

A tak i když Bill Gates neřekl, že by se populace měla kontrolovat pomocí vakcín, podniká velké kroky, aby se připravil na nevyhnutelné. Tento článek Světového ekonomického fóra vyjadřuje jeho „varování“ a miliardář z Microsoftu je největším soukromým vlastníkem půdy v Americe s téměř 250 000 akry zemědělské půdy.

Nyní se věnujme tomu, jak bude vypadat skutečný Armagedon. Nebudu vás zde zdržovat. Tato podrobná zpráva, (český překlad zde), z období vrcholící studené války až do roku 2003 nám řekne takřka vše, co potřebujeme vědět. A pokud si géniové z Rutgers myslí, že jejich výzkum vykresluje smutný obrázek, tak až se dostanete k hlubokým odkazům, které nám Dr. Robert Johnston poskytuje, uvědomíte si, jak málo lidí a zvířat na této Zemi by přežilo.

Tito noví výzkumníci se strašně přepočítali. Víte, do konce první jaderné výměny bude polovina obyvatel světa spálena nebo rozmetána na kusy a další ¼ zemře během několika týdnů na ozáření a další zranění. Nic nebude fungovat, satelity nebudou fungovat, nebude žádná ekonomika a OSN a většina našich institucí zanikne. V USA vybuchne 5 800 hlavic o celkové síle 3 900 megatun. V Rusku nezůstane v okruhu 200 mil od Moskvy nic živého, dokonce ani brouci.

Podle výzkumu – scénáře doktora Johnstona by více než 200 jaderných hlavic učinilo stovky tisíc kilometrů čtverečních bez života a zcela zničených. Evropa se stane masovým otevřeným hrobem. Krveprolití se potáhne od v současnosti nepoškozeného Kyjeva až k Pyrenejím. Španělsko a Portugalsko mohou být posledními pevnostmi živých duší. Tento výňatek MPO z knihy „Nuclear Choices for the Twenty-First Century“ z roku 2021: A Citizen’s Guide“ autorů Richarda Wolfsona a Ference Dalnoki-Veresse, dokládá Johnsonův předchozí výzkum.

Ještě za 60 let budou rozsáhlé oblasti půdy nevyužitelné. Genetické vady se projeví u velkého procenta z těch několika set milionů, kteří přežili. Nový Zéland a Argentina budou v této nové dystopii světovými velmocemi. Budeme mít odvážný nový svět, ten úžasný reset, který Schwab a globalisté rozdmýchávají. Greta Thunbergová a klimatičtí alarmisté konečně umlknou (tak či onak).

A nyní vás zanechám se závěrečnými slovy našeho génia z Rutgers, profesora Alana Robocka, který je s Lili Xia autorem studie zaměřené na zombifikovanou světovou populaci. Je to převratné odhalení:

Data nám říkají jediné: musíme zabránit tomu, aby k jaderné válce vůbec došlo.

Už se to děje. Je to jediná strategie elit, která dává smysl.

*****

Phil Butler, je politický investigativec a analytik, politolog a odborník na východní Evropu, je autorem nedávného bestselleru „Putinovi pretoriáni“ a dalších knih. Píše výhradně pro internetový časopis „New Eastern Outlook“.

Originál článku: New Eastern Outlook
Překlad: Admin Nekorektní TOP-CZ

podpora2

3 KOMENTÁŘE

  1. Do války na Ukrajině neměly jiné státy vůbec vstupovat , dávno by bylo po válce a Ukrajina by přestala být nejchudší zemí Evropy !

  2. Keby sa autor vyznal v antických archeo-astronómiách,ochopil by koniec Precesného toku, Kali-yugi, ako aj zakladania nových ohňov každých 52 rokov Maymi a Aztékmi…Navyše, Mayský kalendár, tzv Dlhé rátanie Baktunov skončilo v roku 2012 13.Baktunom, a svet nemal skončiť vtedy, čo dokazuje Monument 6 v Tortuguero, že po 13.Baktunoch zostúpi na svet Bolon Yokte Ku, čo je 9 spútaných hviezd súhvezdia Labute, a starý svet bude prerodený v nový svet! Kedy? Od roku 2025 po rok 2033,ktorý je Veľký Jubilejný rok Krista, Jeho 2.Príchod!!!

  3. Ukraino je po latinsky ŽNEC, ten čo príde zožať zrelú úrodu sveta( ľudské duše). U- krajina symbolizuje ženské lono v Mliečnej dráhe= Nebeskej kráľovnej, tak ako to symbolizuje aj O,Y,V,W,M…U-krajina nemá Trojzubec, ale je to INSEMINÁCIA YONI, pred prerodením sveta!
    A ich farby? Modrá je symbolom Kali-yugi= Ohňoveho veku,ktorý skončí v Globálnom ohni( WW3)…A žltá je symbolom Zlatého veku, Krita-yugi,Kristovho zlatého veku, ktorý nahle utne a ukončí Kali-yugu, ktorá je sj vekom satana a sionistov Západu!

Comments are closed.