Simulace „SPARS PANDEMIC 2025-2028“, popisuje novou PLANdemii koronavirů, která bude následovat po COVID-19 – plus video

Vložil: Admin

Simulace „Pandemie SPARS 2025 – 2028“, futuristický scénář pro komunikátory rizik v oblasti veřejného zdraví, byla realizována na Univerzitě Johns Hopkins v říjnu 2017. Je to stejné pracoviště a v podstatě stejní lidé, kteří realizovali podobnou simulaci on-line pod názvem EVENT 201. Vzhledem k tomu co dnes všichni prožíváme, tak vidíme, jak se tato simulace stala reálnou pro celý svět. Existuje tedy reálné nebezpečí, že lidé, kteří stojí za touto simulaci 2025, s velkou pravděpodobnosti uvažují o zavedení všech jejích atributů do reálné podoby.

Tato simulace vychází z předpokladu, že v roce 2025 Covid-19 již bude u konce, ale ve světě se objeví nový virus, který způsobí pokračování pandémie až do roku 2028.

Na originál simulace ve formátu PDF se můžete podívat ZDE. Vzhledem k rozsahu (79 stránek A4), jsem překlad celé simulace neudělal, ale pro první základní část jsem použi Google Translate a můžete se na ni podívat ZDE.

Podle Světové banky je COVID-19 „projektem“, který má pokračovat až do konce března 2025.

covid-world-bank-2025-640

Jakmile COVID-19 skončí, na jaře roku 2025 bude na podzim téhož roku zahájena nová Koronavirus PLANdemie. V této simulaci zvolili název SPARS podle města, kde se jako poprvé objevil (St. Paul), ale v reálu pravděpodobně až přijde čas dostane nové jméno.

Je zajímavé když vidíme, že SPARS bude novým koronavirusem, z čehož vyplývá, že „projekt“ COVID-19 nikdy nezmizí. Bude to pokračovat tak dlouho, dokud tomu my lidé nezabráníme.

V simulaci PANDEMIC 2025 – 2028 je také uvedeno, že v roce 2021 bude stávající koronavirus mutovat ze zvířat v jihovýchodní Asii, tedy aby se zamezilo mutacím, bude nutno tata zvířata vybít.

Něco podobného jsme již mnohokrát v minulosti zažili, s různými plandemiemi. Shromažďování zvířat v chudých zemích a jejich vybíjení za účelem zastavení údajné mutace virů, vždy vedlo v těchto oblastech k chudobě a hladomoru a jen Bůh ví, ke kolika lidských úmrtím.

V „simulaci“ z roku 2017 byla vakcína s názvem COROVAX, (a která se v textu příspěvku také jednou nazývá CORAVAX) a byla navržena jako řešení k zastavení pandemie. Ku podivu vakcína s názvem CORAVAX byla vyvinuta v reálném životě téměř o tři roky později Matthiasem Schnellem, PhD, ředitelem Jefferson Vaccine Center.

Ku podivu, 12. března 2020 ve Velké Británii byla založena společnost se stejným názvem COROVAX. LTD. Společnost byla založena profesorem Angusem George Dalgleishem, který je známý svým výzkumem HIV / AIDS.

Nevíme, zda zde existuje nějaká souvislost, ale myslíme si, že je to docela zajímavé, protože se dlouho spekulovalo o tom, že SARS-CoV-2 byl vyroben v laboratoři a byl spojen s HIV, aby se stal infekčnějším.

Je samozřejmě velmi pravděpodobné, že se profesor Dalgleish rozhodl začít pracovat na vakcíně pro COVID-19 a pro svou společnost zvolil název COROVAX, protože to je to, co dělá – vyvíjí vakcínu proti koronaviru. Nicméně je to zajímavá náhoda.

Pokud jde o pravděpodobnost, že SARS-CoV-2 byl vytvořen a spojen s HIV / AIDS, přečtěte si tento krátký výňatek:

Mnoho lidí ve vědecké komunitě bylo šokováno, když se 17. dubna 2020 ve francouzské kabelové televize CNews objevil světově uznávaný Luc Antoine Montagnier, (nosiel Nobelovy ceny), který uvedl, že virus způsobující COVID-19 je vytvořen člověkem a že jeho genom obsahuje prvky HIV a parazita, který způsobuje malárií Plasmodium falciparum.

Montagnier řekl:

Nebyli jsme první, protože skupina indických vědců se pokusila zveřejnit studii, která ukázala, že kompletní genom tohoto koronaviru má sekvence jiného viru, kterým je HIV.

Výzkum v Indii, na který Montagnier odkazoval, byl zveřejněn 31. ledna 2020 na vědeckém webu Biorxiv a poté hned stažen.

Indičtí vědci ve svém výzkumu kromě jiného uvedli:

Našli jsme 4 složky vložené do špičkového glykoproteinu (S), které jsou jedinečné pro 2019-nCoV a nejsou přítomny v jiných koronavirech. Důležité je, že aminokyselinové zbytky ve všech 4 složkách mají identitu nebo podobnost s těmi v HIV-1 gp120 nebo HIV-1 Gag. (Zdroj)

Ve videu níže je také zmínka o společnosti s názvem CODEX DNA, která slibuje, že bude řešením plandemie COVID-19. Prodávají zařízení s názvem „Stanice syntetické biologie“. Zařízení se jmenuje BioXp a je schopné „budovat biologii“, což mi hodně připomíná klonování.

Zde je část z toho co tvrdí:

Vítejte v systému BioXp a rozloučte se s dlouhým čekáním na syntetizované geny. Systém BioXp je první a jediné pracoviště syntetické biologie na světě pro budování knihoven, fragmentů genů, klonů a dalších.

Jaký je účel toho všeho? Proč to dělají? Jedinou odpovědí je, že Covid-19 byl naplánován jako prostředek pro konečné zavedení Nového Světového Řádu.

Podívejte se na video, kde Diana Lenská vám ke všemu dodá podrobnosti. Video samozřejmě bylo z Youtube odstraněno.

Originál článku: Humans Free
Překlad: Administrátor TOP-CZ